Dozowniki do mydła i papieru

Wysoki standard higieny to obecnie konieczność, szczególnie w miejscach publicznych, gdzie każdego dnia przebywa wiele różnych osób. Częste mycie rąk to prosty, ale bardzo skuteczny sposób zapobiegania przenoszeniu się wirusów i bakterii. Aby jednak ta prosta czynność mogła być jeszcze bardziej higieniczna, z pomocą przychodzą dozowniki przemysłowe do mydła i papieru.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Mały dozownik JT1 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331050

  Mały dozownik JT1 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie pasuje do małej łazienki, gdzie jest duży ruch. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 116,24 zł

Duży dozownik JT2 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331040

  Duży dozownik JT2 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach gdzie jest bardzo duże zużycie papieru toaletowego. Ekonomiczny - posiada system hamulca rolki. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w...

Cena 118,08 zł

Manualny dozownik SF1 wepa do mydła w płynie i pianie na wkłady biały 331100

  Manualny dozownik do mydła SF1 w płynie i pianie. System wkładów SF1 Satino Wepa umożliwia w każdym momencie zmieniać mydło płynne na pianowe i odwrotnie.   Dodatkowo dzięki wkładom, dozownik jest bardzo higieniczny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania...

Cena 136,53 zł

Dozownik MT1 do standardowego papieru toaletowego Mini Wepa 331080 biały

  Dozownik MT1 do dwóch standardowych rolek papieru toaletowego. Dzięki nowej technologi dozowania, druga rolka zostaje zwolniona dopiero po zużyciu się pierwszej. Wykonany z dobrej jakości materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 158,67 zł

Dozownik do ręczników w roli centralnego dozowania Wepa Centerfeed CF1

 Dozownik Centerfeed CF1 z centralnym dozowaniem do ręczników w roli Wepa - biały. Z wymiennymi końcówkami do odrywania papieru: ząbki tnące do regulacji długości listków lub końcówka do pojedynczych listków. Dozownik nie wymaga zasilania elektrycznego. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 163,59 zł

Mini dozownik PT4 do ręczników Wepa

  Dozownik Wepa do ręczników ZZ MINI to profesjonalny, najmniejszy dozownik do ręczników składanych w składce "V". Ponadczasowy design, łatwa obsługa. Idealny wybór do małych łazienek m.in. w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach lub salach lekcyjnych. Cena dozownika w umowie: 5 zł,...

Cena 166,67 zł

Dozownik CF2 Wepa do papieru toaletowego Jumbo biały 331490

  Systemowy dozownik CF2 centralnego dozowania do papieru toaletowego typu Jumbo. Inteligentne rozwiązanie dozujące dla wszystkich średnio i często uczęszczanych łazienek. Bardzo oszczędny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena 167,90 zł

Dozownik WEPA BT1 o papieru toaletowego w listkach

  Dozownik BT1 do pojedynczych arkuszy papieru toaletowego, rekomendowany do zastosowań w przestrzeni publicznej, zwłaszcza do toalet dla osób niepełnosprawnych. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 167,90 zł

Dozownik z czujnikiem do mydła Mini Clean&Care Wepa SF2

  Dozownik z czujnikiem Mini Clean&Care może być napełniony 700 ml mydła w piance lub w płynie. Czujnik gwarantuje perfekcyjne dozowanie i komfortową higienę. Zasilany sieciowo lub bateryjnie. Sposób montażu: przyklejany lub dokręcany.

Cena 295,82 zł

Dozowniki sanitarne – szeroki wybór w trosce o higienę

Dbanie o higienę poza miejscem zamieszkania jest tak samo istotne lub nawet ważniejsze. W końcu to właśnie tam, gdzie każdego dnia można stykać się z milionami zarazków i wirusów, powinno się częściej myć i dezynfekować ręce. Dlatego każdy obiekt użyteczności publicznej – restauracja, urząd czy przychodnia – powinien być wyposażony w profesjonalne dozowniki do mydła i papieru.

Profesjonalny dozownik SEPA

W ofercie pureco.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, które mają na celu dbanie o najwyższą higienę i bezpieczeństwo. Różne rodzaje dozowników pozwalają na dopasowanie ich do możliwości oraz potrzeb danej placówki, a nawet jej wystroju. Oferujemy dozowniki do mydła zarówno w płynie, jak i w piance, która zwiększa komfort użytkowania. Dozownik sanitarny do mydła może być manualny, z przyciskiem bądź czujnikiem na podczerwień, dzięki któremu jeszcze lepiej zadbasz o higienę. Również dozowniki profesjonalne do papieru toaletowego oraz ręcznika papierowego występują w różnych opcjach: na jedną lub dwie małe rolki, na duże rolki, do ręczników składanych lub w listkach.

Dozownik profesjonalny – wysoka jakość to poczucie bezpieczeństwa

Nasze dozowniki przemysłowe do mydła i papieru cechuje najwyższa jakość wykonania. Wytrzymałe tworzywo sztuczne w połączeniu ze stalą nierdzewną gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki temu zarówno zamocowanie, jak i regularne uzupełnianie dozowników sanitarnych staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo niektóre produkty posiadają opcję indywidualizacji dzięki wymiennym kolorowym pierścieniom. Możesz więc dobrać dozownik przemysłowy do swojej placówki nie tylko pod kątem praktycznym, ale także estetycznym.

Dozowniki i papiery - schemat Porównanie czterech metod osuszania rąk