Dozowniki do mydła, papieru toaletowego i ręczników w roli, zz

Dozowniki do mydła i papieru

Wysoki standard higieny to obecnie konieczność, szczególnie w miejscach publicznych, gdzie każdego dnia przebywa wiele różnych osób. Częste mycie rąk to prosty, ale bardzo skuteczny sposób zapobiegania przenoszeniu się wirusów i bakterii. Aby jednak ta prosta czynność mogła być jeszcze bardziej higieniczna, z pomocą przychodzą dozowniki przemysłowe do mydła i papieru.

Aktywne filtry

Dozowniki sanitarne – szeroki wybór w trosce o higienę

Dbanie o higienę poza miejscem zamieszkania jest tak samo istotne lub nawet ważniejsze. W końcu to właśnie tam, gdzie każdego dnia można stykać się z milionami zarazków i wirusów, powinno się częściej myć i dezynfekować ręce. Dlatego każdy obiekt użyteczności publicznej – restauracja, urząd czy przychodnia – powinien być wyposażony w profesjonalne dozowniki do mydła i papieru.

Profesjonalny dozownik SEPA

W ofercie pureco.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, które mają na celu dbanie o najwyższą higienę i bezpieczeństwo. Różne rodzaje dozowników pozwalają na dopasowanie ich do możliwości oraz potrzeb danej placówki, a nawet jej wystroju. Oferujemy dozowniki do mydła zarówno w płynie, jak i w piance, która zwiększa komfort użytkowania. Dozownik sanitarny do mydła może być manualny, z przyciskiem bądź czujnikiem na podczerwień, dzięki któremu jeszcze lepiej zadbasz o higienę. Również dozowniki profesjonalne do papieru toaletowego oraz ręcznika papierowego występują w różnych opcjach: na jedną lub dwie małe rolki, na duże rolki, do ręczników składanych lub w listkach.

Dozownik profesjonalny – wysoka jakość to poczucie bezpieczeństwa

Nasze dozowniki przemysłowe do mydła i papieru cechuje najwyższa jakość wykonania. Wytrzymałe tworzywo sztuczne w połączeniu ze stalą nierdzewną gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki temu zarówno zamocowanie, jak i regularne uzupełnianie dozowników sanitarnych staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze. Dodatkowo niektóre produkty posiadają opcję indywidualizacji dzięki wymiennym kolorowym pierścieniom. Możesz więc dobrać dozownik przemysłowy do swojej placówki nie tylko pod kątem praktycznym, ale także estetycznym.

Dozowniki i papiery - schemat Porównanie czterech metod osuszania rąk