Odkurzacze profesjonalne do odkurzania i sprzątania - Pureco

Odkurzacze profesjonalne

Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rozwiązań? Sprzątanie przestało być efektywne? Czas na sprawdzenie oferty PURECO na profesjonalne odkurzacze, które spełnią wszystkie oczekiwania i pozwolą utrzymać porządek w operowanym miejscu. Dzięki najwyższej jakości sprzętom od znanych i cenionych producentów pokonasz kurz w mgnieniu oka. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i naszym doświadczeniem, którym chętnie się podzielimy. Wybór odpowiedniego sprzętu sprzątającego jest szczególnie istotny, gdy mamy do czynienia z dużą powierzchnią, której analogowe sprzątanie domowymi środkami może być problematyczne i długotrwałe.

Aktywne filtry

Piccolo TMB profesjonalny odkurzacz do odkurzania biura comac

Cena 662,97 zł Cena podstawowa 1 035,89 zł
wybierz wariant
  • Piccolo PRO 662,97 zł 1 035,89 zł -36%
  • Piccolo SILENZIO 1 494,25 zł 2 334,77 zł -36%
  • Promocja!
  • -36%
  • -36%

Profesjonalny odkurzacz — doskonały wybór zarówno do domu, jak i przedsiębiorstwa

Projekty dostępnych w naszej ofercie odkurzaczy to mieszanka różnego rodzaju funkcjonalności i użyteczności. Wszystkie modele zostały wykonane z myślą o naszych klientach, których bardzo sobie cenimy. W zależności od tego czy korzystamy z odkurzacza raz na jakiś czas, czy też jest to wybór do instytucji, która musi być sprzątana każdego dnia, będą nas interesowały inna parametry oraz funkcje.

N szczęście dostępność różnych istotnych elementów jest bardzo duża, a zróżnicowanie właściwości i cech charakteryzujących poszczególne modele, daje nam ogromny wybór. Przykładami takich rozwiązań mogą być odkurzacz plecakowy, który można nosić na plecach, dzięki czemu sprzątanie staje się wygodniejsze. Innym rozwiązaniem dostosowanym do potrzeb naszych klientów może być odkurzacz do biura, który również będzie posiadał inne funkcje. Innego modelu użyjemy też na powierzchniach placówki medycznej.

Dla bardziej wymagających klientów są dostępne profesjonalne odkurzacze, które pozwalają na pracę zarówno na sucho, jak i na mokro. Sprawdza się on idealnie w przypadku dużych powierzchni, ponieważ całą pracę związaną z pozbywaniem się kurz i zanieczyszczeń oraz mopowaniem posadzki, możemy wykonać jednorazowo. Jest to prawdziwa oszczędność czasu oraz energii elektrycznej, ponieważ daną powierzchnię wystarczy posprzątać tylko raz.

Dla bardziej zróżnicowanych i skomplikowanych miejsc oferujemy odkurzacze profesjonalne z turbo szczotkami, które natychmiast pozbywają się zanieczyszczeń i pozostawiają powierzchnię czystą i lśniącą. Mamy też opcję przeznaczoną dla dywanów. W zależności od trybu pracy możemy wyróżnić odkurzacze poziome i pionowe, które również są dostępne w naszej ofercie.

Funkcjonalność odkurzaczy profesjonalnych z ofert PURECO

Odkurzacze dostępne w naszej ofercie posiadają wiele funkcji i dodatków, które sprawiają, że ich kupno staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem. Wymienne końcówki, które wcisną się nawet w najmniejsze zakamarki, dodatkowe filtry, które pozwalają lepiej i skuteczniej pozbywać się zanieczyszczeń, to tylko niektóre z opcji proponowanych przez naszych producentów. Nasz sprzęt doskonale zdaje egzamin z utrzymania porządku na różnego rodzaju powierzchniach i od lat spenia oczekiwania klientów. Warto sprawdzić także naszą ofertę odkurzaczy przemysłowych, które również wykonują wspaniałą pracę.