Wynajem szorowarek

Sprzątanie obiektów o dużej powierzchni może być kłopotliwe, gdy nie dysponujesz profesjonalnym sprzętem. Klasyczne akcesoria do sprzątania, takie jak zmiotka czy mop, sprawdzą się, ale co najwyżej w utrzymaniu czystości we własnym mieszkaniu. Jeśli jesteś odpowiedzialny za porządek w halach, salach konferencyjnych, gabinetach, siłowniach i centrach edukacyjnych, oraz wszystkich innych obiektach wyróżniających się dużym metrażem, zastanów się nad inwestycją w profesjonalne maszyny czyszczące. Dzięki nim zaoszczędzisz czas, a także zagwarantujesz komfortową pracę i widoczne efekty. Szorowarki na wynajem to doskonały wybór!

Maszyna do mycia podłóg – wynajem

Szorowarka należy do jednego z rodzajów maszyn czyszczących, bez którego trudno wyobrazić sobie gruntownie posprzątane obiekty. Potrafi to, czego człowiek – posługując się tradycyjnymi akcesoriami do sprzątania – nie zrobi z taką dokładnością i w tak krótkim czasie. Urządzenie czyści, konserwuje i poleruje rozmaite nawierzchnie. Nie musisz obawiać się, że uszkodzi podłoże – poradzi sobie zarówno z panelami, marmurem, jak i z wykładziną dywanową. Dzięki szorowarce wykonasz wiele czynności porządkowych, nawet tych najtrudniejszych. Jeśli wiesz już, jak profesjonalne maszyny czyszczące wpływają na komfort i efekt pracy, czas, by zastanowić się, co bardziej Ci się opłaca – wynajem szorowarki czy jej kupno. Poniżej podpowiadamy, który wariant sprawdzi się lepiej w określonym przypadku.

Szorowarki – wynajem czy zakup?

Oczywiście nadrzędnym kryterium są Twoje możliwości finansowe. Koszt zakupu profesjonalnego sprzętu czyszczącego waha się od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych – w zależności od wielkości oraz przeznaczenia modelu. Nie każdy może pozwolić sobie na taki wydatek, chociaż w wielu sklepach skorzystasz z rozłożenia zakupu na raty oraz atrakcyjnych rabatów. Drugim kryterium są Twoje rzeczywiste potrzeby – być może nie musisz posiadać maszyny czyszczącej na własność, ponieważ nie będziesz korzystał z niej regularnie. W przypadku, gdy zamierzasz od czasu do czasu gruntownie i błyskawicznie posprzątać salę po uroczystości lub jednorazowo obiekt po remoncie, szorowarka na wynajem to doskonałe rozwiązanie. Wypożyczalnia szorowarek PURECO zaproponuje Ci korzystną ofertę.

Wypożyczalnia maszyn do mycia podłóg

Jeśli uznałeś, że wynajem szorowarek, to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zapoznaj się z propozycją PURECO - sklepem oferującym profesjonalne maszyny sprzątające. Wypożyczamy (do 3 miesięcy) oraz wynajmujemy (powyżej 3 miesięcy) urządzenia, dzięki którym sprawisz, że obiekty staną się nieskazitelnie czyste. Praktykujemy wynajem degresywny – im dłużej wynajmujesz od nas maszynę, tym mniej za nią płacisz. Nasza wypożyczalnia oferuje nie tylko szorowarkę do podłóg, ale także zamiatarkę, myjkę wysokociśnieniową, odkurzacz przemysłowy, oraz wiele innych rodzajów urządzeń czyszczących. Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie interesującego Cię sprzętu, postaramy się dobrać inny o podobnych parametrach.

Maszyna do czyszczenia posadzek na wynajem w Bydgoszczy

PURECO stawia na zadowolenie Klientów, dlatego oferuje korzystne ceny w wypożyczalni maszyn do mycia podłóg. Jeśli nie jesteś w stanie odebrać osobiście szorowarki z wypożyczalni, gwarantujemy bardzo niski koszt transportu na terenie Bydgoszczy. Oczywiście możesz liczyć na darmowe szkolenie z obsługi urządzenia – zależy nam na Twoim komforcie. Ponadto, przy wynajmie długoterminowym przywozimy i odbieramy urządzenie bezpłatnie. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami – pomożemy Ci dobrać odpowiedni sprzęt.

Aktywne filtry

Wypożyczenie Numatic tt 3450 e...

        Numatic TT 3450 E - przeznaczony do gruntownego mycia i szorowania twardych posadzek, zabrudzonych przemysłowo. Maszyna do codziennej pielęgnacji i doczyszczania.

Cena 170,00 zł

Wypożyczenie Simpla Classic 45 B...

        Urządzenie Simpla 45 B Classic- to maszyna do czyszczenia płaskich posadzek na dużych powierzchniach. Simpla 45 B Classic jednocześnie myje i osusza nawierzchnie. Jest znakomita do zastosowań w ciężkich warunkach.

Cena 195,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

    Wypożyczenie szorowarki jednotarczowej (bez zbiornika). Maszyna posiada 3 funkcje: czyszczenie podłóg, dywanów i wolnoobrotowe doczyszczanie. Podana cena dotyczy jednego dnia wynajmu.

Cena 86,10 zł

wypożyczenie małej szorowarki do...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości czyszczenia tradycyjną szorowarką

Cena 98,40 zł

Wypożyczenie zamiatarki...

    Lion 500 M to lekka, kompaktowa zamiatarka, prowadzona ręcznie, szerokość zamiatania: do 700 mm.

Cena 100,00 zł

Wypożyczenie samojezdnej...

         Innova 85 B to najpopularniejsza maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 5100 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 85 cm. Łączy niską cenę i najwyższą jakość.

Cena 500,00 zł

Wypożyczenie małej maszyny...

    Vispa 35 E - jest elektryczną maszyną czyszczącą do mycia podłóg, która jednocześnie myje i osusza podłogę.

Cena 307,50 zł

wypożyczenie małej szorowarki...

     WYPOŻYCZENIE WYNAJĘCIE Motorscrubber  z systemem zbierającym + odkurzacz, profesjonalnej ręcznej szorowarki jednotarczowej zasilanej bateryjnie z uchwytem o długościach 112 cm. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach jak i schodów, gdzie nie ma możliwości...

Cena 159,90 zł

Wypożyczenie samojezdnej maszyny...

         Hako 750 B to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 4800 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 75 cm. Niska cena wypożyczenia i najwyższa jakość czyszczenia.

Cena 500,00 zł

Wypożyczenie szorowarki...

     Wypożyczenie szorowarki oscylacyjnej TP 43 Orbital. Podana cena dotyczy jednej doby wynajmu, sprawdź cennik w opisie - przy większej ilości dni, niższa cena za dobę.

Cena 184,50 zł