Profesjnalne płyny do zmywarek gastronomicznych mycie i płukanie

Preparaty do zmywarek gastronomicznych

Restauracja, hotel czy szkoła to miejsca, gdzie serwuje się posiłki dużej ilości osób i gdzie szczególnie liczy się higiena, sterylność oraz czysty wygląd naczyń. Talerze, sztućce i filiżanki muszą lśnić, aby spełniać oczekiwania gości. Najszybszym i najpewniejszym sposobem ich umycia jest wykorzystanie zmywarki. Aby jednak także to urządzenie wykonywało swoje zadanie w odpowiedni sposób, potrzebny jest profesjonalny płyn do zmywarek gastronomicznych.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Septa Sineco 11 Si11...

Septa Sineco 11 Si11 to preparat nabłyszczający do płukania naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Posiada lekko kwaśny odczyn. Zapewnia dokładne płukanie. Nadaje połysk. Nie pozostawia zacieków. Idealne także do zmywarek z automatycznym systemem dozowania.

Cena 123,00 zł
wybierz wariant
 • 5 l 123,00 zł
 • 10 l 232,47 zł
 • 20 l 413,28 zł

Septa Sineco 04 Si4...

Septa Sineco 04 SI4 to profesjonalny preparat na bazie chloru do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Skutecznie usuwa bardzo tłuste zabrudzenia nawet w wodzie twardej i bardzo twardej. Do stosowania także w zmywarkach z automatycznym systemem dozowania.

Cena 148,83 zł
wybierz wariant
 • 10 l 281,67 zł
 • 20 l 500,61 zł
 • 5 l 148,83 zł

Septa Sineco 01 Si1...

Septa Sineco 01 Si1 to profesjonalny preparat do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Na bazie chloru. Skutecznie usuwa zaschnięte resztki żywności oraz bardzo tłuste zabrudzenia. Przeznaczony także do stosowania w zmywarkach z automatycznym systemem dozowania.

Cena 153,75 zł
wybierz wariant
 • 10 l 291,51 zł
 • 20 l 517,83 zł
 • 5 l 153,75 zł

Septa Sineco 03 Si3...

Septa Sineco 03 Si3 to profesjonalny bezchlorowy preparat do maszynowego mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Skutecznie usuwa ślady po kawie i herbacie. Idealny do mycia szkła. Do stosowania w zmywarkach z automatycznym systemem dozowania.

Cena 161,13 zł
wybierz wariant
 • 10 l 306,27 zł
 • 20 l 543,66 zł
 • 5 l 161,13 zł

Septa Sineco 02 Si2...

Septa Sineco 02 Si2 to profesjonalny preparat do maszynowego mycia naczyń w twardej wodzie w zmywarkach gastronomicznych. Skutecznie usuwa zaschnięte resztki żywności oraz bardzo tłuste zabrudzenia. Idealny do stosowania z automatycznym systemem dozowania.

Cena 166,05 zł
wybierz wariant
 • 10 l 316,11 zł
 • 20 l 560,88 zł
 • 5 l 166,05 zł

Septa Sineco 12 Si12...

Septa Sineco 12 SI12 to profesjonalny kwaśny preparat nabłyszczający do płukania naczyń w twardej wodzie w zmywarkach gastronomicznych. Zapewnia dokładne płukanie. Nadaje połysk. Nie pozostawia zacieków. Do stosowania w zmywarkach z automatycznym systemem dozowania.

Cena 174,66 zł
wybierz wariant
 • 10 l 330,87 zł
 • 20 l 587,94 zł
 • 5 l 174,66 zł

Profesjonalna chemia do zmywarek gastronomicznych

Czyste naczynia wolne od zacieków, zaschniętego tłuszczu czy mikrobów to konieczność nie tylko w domu, ale przede wszystkim w miejscach takich jak restauracje, szkoły, szpitale czy hotele - wszelkie punkty żywienia zbiorowego. Dokładne oczyszczanie, a następnie wyparzanie i osuszanie zastawy stołowej znacząco ułatwiają zmywarki gastronomiczne, które nawet w trakcie krótkich programów potrafią zrobić to dokładnie, ale tylko pod warunkiem, że stosowana jest w nich profesjonalna chemia. Płyny do mycia, nabłyszczania i maszynowego płukania naczyń - tego typu preparaty do zmywarek dostępne w ofercie sklepu internetowego pureco.pl gwarantują wysoką skuteczność i usuwanie nawet trudnych zabrudzeń.

Płyn do mycia naczyń w wodzie twardej i bardzo twardej

Ilość oraz rodzaj płynu do mycia i płukania naczyń powinny być dostosowane do twardości wody. Jeżeli do zmywarki podłączona jest woda charakteryzująca się wysoką twardością, należy użyć specjalnie dedykowanego płynu myjącego do zmywarek gastronomicznych. Przy bardzo twardej wodzie tylko specjalistyczny preparat poradzi sobie z usunięciem zaschniętych zabrudzeń i tłustych plam. Szczególnie polecamy dostępny w naszej ofercie płyn do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych Septa Sineco 04 Si4.

Preparaty do zmywarek dedykowane do szkła

Zacieki i brud najłatwiej jest zauważyć na przezroczystym szkle - szklankach, kieliszkach czy szklanych filiżankach, w których serwuje się kawę czy herbatę. Tego typu napoje niestety często zostawiają po sobie nieestetyczne ślady. Dlatego warto wybrać płyn myjący do zmywarek gastronomicznych bez aktywnego chloru. Takie preparaty do zmywarek, jak na przykład Septa Sineco 03 Si3, doskonale radzą sobie właśnie z tego typu zabrudzeniami i idealnie nadają się do mycia szkła.

Idealny połysk bez smug

Chemia do zmywarek gastronomicznych to także profesjonalne preparaty nabłyszczające. Stosowane w fazie płukania takie płyny nadają naczyniom pięknego połysku, pomagając usunąć z nich wszelkie smugi i zacieki. Tak umyte i nabłyszczone talerze, kubki, szklanki czy sztućce już po wyjęciu ze zmywarki są gotowe do ponownego podania, bez konieczności dodatkowego wycierania ich ściereczką. Zarówno płyn nabłyszczający, jak i wszelkie inne płyny do mycia naczyń w zmywarkach gastronomicznych dostępne w ofercie sklepu pureco.pl nadają się także do stosowania z automatycznym systemem dozowania, który zapewnia oszczędne i ekonomiczne użytkowanie, co także jest szczególnie istotne w branży gastronomicznej czy innych punktach żywienia zbiorowego.