Mydła do rąk

Mydła do rąk

Mydło do rąk w płynie to uniwersalne i bardzo wygodne rozwiązanie. Pozwala szybko i higienicznie odświeżyć dłonie, a dodatkowo dba o mikroflorę bakteryjną naszego ciała. Warto pamiętać, że częste mycie rąk może negatywnie wpływać na kondycję i nawilżenia naszej skóry, dlatego warto kupować sprawdzone produkty o bezpiecznym składzie. Wiele mydeł dodatkowo pielęgnuje dłonie, dzięki czemu nie ma konieczności ich nawilżania po każdym umyciu. Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, są różnego rodzaju alergie. Kosmetyki i środki higieny, których używamy na co dzień, powinny być pozbawione alergenów i składników drażniących. Mydło w płynie do rąk musi być również przyjazne dla środowiska, zarówno pod względem składu, jak i opakowania.

Aktywne filtry

Septima Mydło w płynie antybakteryjne

Cena 5,18 zł
wybierz wariant
  • 5 l 31,37 zł
  • 0,5 l 5,18 zł

Septima Mydło w płynie

Cena 5,82 zł
wybierz wariant
  • 0,5 l 5,82 zł
  • 5 l 32,64 zł

Czym charakteryzują się mydła do rąk z oferty PURECO?

W ofercie PURECO znajdziemy dwa rodzaje mydło w płynie. Pierwsze z nich doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji dłoni. Dokładnie czyści i nawilża skórę, dając jej uczucie świeżości. W swoim składzie zawiera glicerynę i lanolinę, które mają działanie pielęgnujące.

Kolejnym oferowanym przez nas produktem jest mydło dezynfekujące do rąk o właściwościach antybakteryjnych. Bez problemu można je stosować do codziennej higieny, bez ryzyka przesuszenia i pękania skóry. Dłonie pozostaną dokładnie oczyszczone i dodatkowo wypielęgnowane dzięki zawartości kojącej lanoliny i gliceryny.

Mydło do rąk w płynie — zalety produktu

Mydło w płynie to przede wszystkim wygoda i dodatkowy aspekt higieniczny. Dzięki pompce możemy dozować optymalną ilość preparatu, która wystarczy do dokładnego oczyszczenia skóry. Konsystencja mydła w płynie zazwyczaj jest kremowa i pieniąca, dzięki czemu mycie jest komfortowe i delikatne.

Produkty higieniczne tego rodzaju są bezpieczne dla osób w każdej kategorii wiekowej. Doskonale nadają się do użytku zarówno w domu, jak i w miejscach użyteczności publicznej, np. toaletach publicznych. Z naszego asortymentu mogą skorzystać tak samo klienci indywidualni, jak i firmy zajmujące się utrzymaniem czystości. Mydła w płynie z oferty PURECO, to produkty wydajne, które wystarczają na długo, jednocześnie efektywnie spełniając swoją funkcję.

Warto pamiętać, że utrzymanie odpowiedniego środowiska na dłoniach jest bardzo ważne. Ich dokładne czyszczenie i pielęgnacja pozwalają uniknąć przenoszenia bakterii i wirusów, które mogłyby powodować nieprzyjemne konsekwencje i choroby. W ciągu dnia dotykamy wielu obiektów, które są ogólnodostępne, dlatego warto korzystać z antybakteryjnych mydeł w płynie.

Jak działa mydło do dezynfekcji rąk?

Mydła antybakteryjne mają dopracowana formułę, która zawiera składniki zabijające więcej bakterii niż w przypadku zwykłego mydła w płynie. Preparaty o właściwościach antybakteryjnych mogą działać na skórę drażniąco, dlatego warto sprawdzać, czy w składzie są również substancje pielęgnujące, które przywrócą barierę lipidową skóry dłoni. Dzięki substancjom antybakteryjnym takie mydła pozwalają lepiej zadbać o higienę, szczególnie w miejscach, z których korzysta dziennie wiele osób.

Jakie mydło do mycia rąk wybierać?

Na rynku jest dostępnych wiele możliwości: mydła w płynie, w kostce, a nawet pod postacią pianek. Do codziennego użytku najbardziej praktyczne i wydajne jest mydło w płynie. Zapewnia również higienę i nie wiąże się z zakupem odpowiedniego dozownika, który często wiąże się z dodatkowym, dużym kosztem.

Każde mydło poradzi sobie z usuwaniem zabrudzeń, bez względu na to, w jakiej formie zostanie użyte. Warto jednak pamiętać, że mydło w kostce może gromadzić na swojej powierzchni dodatkowe bakterie i grzyby, a dodatkowo zostawia na skórze ciężką do spłukania, niewidoczną powłokę, która może niszczyć jej strukturę i prowadzić do wysychania.

Mydło w płynie najlepiej sprawdzi się w miejscach użyteczności publicznej, ponieważ korzysta z nich dziennie wiele osób. Jest to największa gwarancja higieny i prostej aplikacji kosmetyku. Istotnym aspektem dobrego mydła w płynie jest jego skład, który dba o dobra kondycję i równowagę skóry. Dodatkowym atutem naszych mydeł jest to, że istnieje możliwość wyboru produktu antybakteryjnego.