Systemy na mokro

Systemy na mokro

Każdy sposób sprzątania ma swoje specyfikacje i przeznaczenie. Systemy do mycia na mokro to doskonałe rozwiązanie dla trudnych do usunięcia plam i powierzchni, które muszą być przecierane z dodatkiem wody. Systemy do czyszczenia na mokro to nic innego jak różnego rodzaju mopy, które pozwalają na dokładne i efektywne sprzątanie takich powierzchni jak płytki, panele czy podłogi winylowe.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Dwustronny mop płaski Duo Face...

  Dwustronny mop płaski Duo Face o długości 400 mm. Innowacyjny system Filmop. Wysoka jakość wykonania. Nowe podejście do sprzątania.

Cena 60,27 zł
wybierz wariant
 • mikrofaza podstawowe mycie/podstawowe mycie 60,27 zł
 • mikrofaza antypoślizgowy/antypoślizgowy 79,95 zł
 • mikrofaza na sucho/na sucho 66,42 zł
 • mikrofaza podstawowe mycie/szorowanie 76,26 zł
 • mikrofaza podstawowe mycie/antypoślizgowy 72,57 zł
 • mikrofaza podstawowe mycie/osuszanie 111,93 zł

Stelaże Speedy do mopa 40...

Stelaże SPEEDY o długości 400 mm i szerokości 110 mm lub 500 mm i szerokości 130 mm.

Cena 130,38 zł
wybierz wariant
 • 400 mm / 110 mm 130,38 zł
 • 500 mm / 130 mm 163,59 zł

Jakie są funkcje systemów do czyszczenia na mokro?

Systemy do czyszczenia na mokro, takie jak mop, szorowarki lub odkurzacze z funkcją mokrego sprzątania, posiadają wiele funkcji, które umożliwiają skuteczne i efektywne czyszczenie pomieszczeń. Posiadają one wiele funkcji ułatwiających sprzątanie nawet na dużych powierzchniach:

 • Systemy do mycia na mokro pozwalają nawilżyć powierzchnię, dzięki czemu dużo łatwiej zmyć niektóre zabrudzenia.
 • Mechaniczne zastosowanie mopa daje możliwość dokładnego szorowania w szczególnie zabrudzonym miejscu.
 • Mopów można używać zarówno z zimna, jak i gorącą wodą. Wszystko zależy od rodzaju powierzchni oraz trudności zabrudzenia.
 • Aby utrzymać odpowiedni poziom higieny, można stosować wymienne końcówki, wymieniając je zależnie od potrzeby.

Dlaczego warto zainwestować w systemy do mycia na mokro z oferty PURECO?

Systemy do czyszczenia na mokro w ofercie PURECO są efektywne w działaniu i przede wszystkim skuteczne. Doskonale radzą sobie nawet z trudnymi do usunięcia plamami i zabrudzeniami, szczególnie jeśli zastosujemy odpowiednio dobrane środki czystości.

Nasze produkty są solidne i wytrzymałe. W ofercie prezentujemy tylko wysokiej jakości akcesoria do sprzątania na mokro.

PURECO to również indywidualnie dobrana oferta, która odpowiada na potrzeby klienta. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem i wiedzą na temat doboru optymalnych rozwiązań. Korzystanie z naszych systemów do mycia na mokro pozwoli nam oszczędzić wodę oraz środki czystości, ponieważ sprzęt działa efektywnie i wydajnie.

Jakie produkty z oferty PURECO pomogą w utrzymaniu czystości?

Oferta produktowa PURECO jest przeznaczona dla firm i klientów prywatnych, którzy chcą zadbać o czystość i higienę w swoich przestrzeniach. Oferujemy nie tylko sprzęt do sprzątania, ale również akcesoria (takie jak systemy do mycia na mokro i końcówki do mopów) i profesjonalne środki chemiczne. Oprócz takich produktów jak mopy, systemy do czyszczenia na mokro, mamy również całe zestawy do czyszczenia na mokro. Wymienne wkłady są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość i trwałość produktów.

Oprócz tego oferujemy również niezbędne środki czystości, takie jak płyny do czyszczenia różnych powierzchni oraz spraye i odświeżacze powietrza. Wszystkie doskonale współgrają z naszymi systemami do czyszczenia na mokro i uzupełniają ich funkcjonalność. Staramy się, aby nasza oferta była kompleksowo dostosowana do potrzeb klientów i w razie potrzeby uzupełniamy ja o niezbędny sprzęt. Mopy w naszej ofercie mają optymalną chłonność, są wykonane z wysokiej jakości komponentów oraz dbają o idealną czystość w pomieszczeniach.