Odkurzacze przemysłowe

Profesjonalne maszyny do utrzymania czystości to jeden z głównych wymogów wielu dużych firm działających na ogromnych powierzchniach. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty, która odpowie na wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Czystość jest bezwzględnym warunkiem utrzymania powierzchni biurowych czy przemysłowych, ale także ogromnych kompleksów handlowo-usługowych. Sprostanie oczekiwaniom klientów nie jest najprostsze, dlatego zdecydowaliśmy się współprace z producentami, których marki cieszą się uznaniem i zaufaniem firm na całym świecie.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Topper 3/78 CYC trzysilnikowy odkurzacz z systemem cyklonu

              TOPPER 3/78 CYC - jest to przemysłowy odkurzacz trzysilnikowy (3/78) z funkcją cyklonu. Dzięki temu odkurzacz nie traci mocy ssania.   Cena za urządzenie kompletne z akcesoriami.

Cena 3 554,70 zł Cena podstawowa 4 937,08 zł
  • Promocja!
  • -28%
  • -28%

CA 2.60 SE/SEA 3.100 SE/SEA Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

         COMAC TMB CA 2.60 SE/SEA  3.100 SE/SEA - jednofazowy odkurzacz z dwoma(2.60) lub trzema (3.100) silnikami o mocy 2200/3300 W przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Modele te dostępne są w dwóch konfiguracjach. SE z mechaniznym otrząsaczem filtra uruchamianym za...

Cena 13 938,36 zł

W dużych powierzchniach bardzo często mamy do czynienia z zanieczyszczeniami, które są trudne do usunięcia tradycyjnymi sposobami. Właśnie dlatego oferujemy wszelkiego rodzaju ułatwienia w postaci myjek parowych czy urządzeń pracujących pod ciśnieniem. Mamy do czynienia również z klientami, którzy na swoich powierzchniach do pracy spotykają się z wyjątkowo trudnymi do usunięcia problemami. Są to przede wszystkim place budowy, czy miejsca, w których odbywają się większe remonty. Właśnie dla takich klientów zostały stworzone odkurzacze przemysłowe, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi problemami.

Są to wielofunkcyjne urządzenia, które pozwolą utrzymać bezwzględną czystość w miejscu pracy. Odkurzacze przemysłowe radzą sobie zarówno z cieczami oraz drobnymi zabrudzeniami, jak i większymi odłamkami, a nawet elementami materiałów budowlanych. Na co zwrócić uwagę wybierając dobry odkurzacz przemysłowy? Jakie funkcje powinien posiadać? Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretny model, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy służą rada i doświadczeniem w zakresie maszyn sprzątających.

Na jakie potrzeby odpowiada oferta PURECO na odkurzacze przemysłowe?

W zależności od oczekiwań klienta możemy dobrać odpowiedni odkurzacz przemysłowy skrojony na miarę jego potrzeb. W zależności od nich będzie on nadawał się do różnych powierzchni i posiadał zróżnicowaną funkcjonalność. Precyzyjne określenie potrzeb to gwarancja trafionego wyboru, który będzie inwestycją na długie lata i pozwoli utrzymać przestrzeń w należytej czystości.

Duże odkurzacze przemysłowe są przeznaczone przede wszystkim dla przedsiębiorców, którzy pracują na otwartych, dużych powierzchniach. Niewielkie oraz średnie warsztaty nie będą potrzebowały tak skomplikowanego i dużego urządzenia. Przedstawiciele branży przemysłowej również będą mieli nieco bardziej wygórowane oczekiwanie względem oferty na profesjonalne urządzenia do sprzątania.

Najlepszy odkurzacz przemysłowy będzie posiadał dużą wydajność i pozwoli jednorazowo oczyścić dużą powierzchnię. Zoptymalizuje to nie tylko czas, ale również efektywność pracy. W sytuacji, gdy potrzebujemy większej maszyny, potrzebna będzie pojemność około 30 l.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno profesjonalnego odkurzacz przemysłowego?

Zwyczajne odkurzacze osiągają dobrą efektywność pod warunkiem, że powierzchnia, na której pracują, jest prosta i niewymagająca w obsłudze. Dla bardziej skomplikowanych miejsc konieczne będzie zakupienie profesjonalnego sprzętu, który pozwoli skutecznie uporać się z zanieczyszczeniami. Urządzenie musi posiadać wysoki poziom wydajności, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z galeriami handlowymi, przestrzeniami magazynowymi, przemysłowymi czy halami produkcyjnymi. W zależności od specyfiki pracy zabrudzenia i zanieczyszczenia będą różniły się od siebie i potrzebowały wielofunkcyjnych rozwiązań.

Odkurzacz przemysłowy poradzi sobie z takimi problemami, jak zanieczyszczenia i odpryski metalowych części, pył, gruz, wióry, ciecze, czy oleje, które potrafią być naprawdę kłopotliwe i trudne do usunięcia. Funkcjonalność oferowanych przez nas sprzętów pozwala używać odkurzacza na mokro i na sucho. Specjalistyczny odkurzacz przemysłowy powinien umieć radzić sobie samodzielnie z oczyszczaniem filtrów. Unikniemy dzięki temu zapchania, a dodatkowo pozbędziemy się obowiązku mechanicznej wymiany filtrów po określonym czasie.

Profesjonalne odkurzacze przemysłowe to podstawa oferty PURECO

Doskonałym rozwiązaniem dla większych przestrzeni jest bezworkowy odkurzacz przemysłowy, który posiada specjalny zbiornik gromadzący i magazynujący zanieczyszczenia. W zależności od modelu i funkcjonalności może zmienić się cena takiego produktu. Nasze produkty posiadają szereg usprawnień, które pomogą zachować długotrwale czystość operowanych powierzchni. Dostępne w ofercie produkty są najwyższej jakości i przynoszą najlepsze efekty.