Wysokiej jakości papiery toaletowe WEPA ręczniki zz w roli zz jumbo

Wysokiej jakości ręczniki i papiery toaletowe WEPA

Ręczniki papierowe i papiery toaletowe przeznaczone do dozowników stanowią gwarancję wysokiej higieny i oszczędności tylko wtedy, gdy są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dlatego w sklepie internetowym PURECO oferujemy ręczniki papierowe oraz papier toaletowy marki WEPA Satino kompatybilne z podajnikami i w różnych formach: w roli, składane typu ZZ lub składane V. Sprawdź, co mają do zaoferowania wysokiej jakości ręczniki i papiery toaletowe WEPA.

Aktywne filtry

Papier toaletowy MT1 Wepa Satino Prestige mała rolka celuloza 8 szt i 64 szt 062770

Cena 12,30 zł
wybierz wariant
  • 8 12,30 zł
  • 64 100,86 zł

Poznaj asortyment papieru i ręczników papierowych od WEPA

Ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas kwestią priorytetową, oferujemy wysokiej jakości papier toaletowy oraz papierowe ręczniki marki WEPA Satino, które idealnie sprawdzą się w różnych rodzajach dozowników zarówno w restauracjach, urzędach, przychodniach, szpitalach i innych miejscach publicznych, w których częste mycie rąk jest wskazane. W sklepie PURECO znajdziesz między innymi:

  • serię Prestige - papier toaletowy oraz papierowe ręczniki w intensywnie białym kolorze, wykonane w 100% z celulozy w jakości premium o maksymalnej chłonności;
  • serię Comfort - bestsellerowy papier ręcznikowy oraz toaletowy wykonany w 100% z makulatury: najwyższa jakość recyklingu, papier certyfikowany wspólnotowym oznakowaniem ekologicznym i zapakowany w folię chroniącą zasoby naturalne;
  • serię Smart - papierowe ręczniki wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, naturalne w białym kolorze.

Jak widać, produkty od WEPA są nie tylko wykonane w wysokiej jakości i zapewniają doskonałą chłonność oraz higienę, ale także przyczyniają się do dbania o środowisko naturalne.

Dlaczego warto wybrać papiery toaletowe i ręczniki od WEPA?

Samo korzystanie z podajników z papierem toaletowym lub ręcznikiem papierowym jest o wiele bardziej higieniczne i ekonomiczne - osoby korzystające z toalety zużywają wówczas mniej środków higieny osobistej, co przekłada się na oszczędności oraz rzadszą konieczność uzupełniania dozowników. Gdy dodatkowo zastosowane papiery toaletowe lub ręczniki papierowe w roli, ZZ lub składane V są wykonane z chłonnych materiałów wysokiej jakości, ich zużycie może być jeszcze mniejsze, a sprzątanie przy ich użyciu będzie bardziej efektywne.

Dostosuj ręcznik papierowy do odpowiedniego dozownika

Papiery toaletowe i papierowe ręczniki od WEPA pasują do konkretnych dozowników tego samego producenta, które również znajdziesz w ofercie sklepu PURECO. Aby odpowiednio dobrać wkład do dozownika, sprawdź na stronie danego produktu, do jakiego modelu podajnika pasuje. Różnego rodzaju dozowniki znajdziesz w naszym sklepie internetowym.