Sprzęt do czyszczenia okien Brillant Filmop

Sprzęt do mycia okien

Regularne i dokładne mycie okien oraz innych przeszkleń zarówno w domu, jak i firmie czy budynku publicznym świadczy o wysokim poziomie higieny i czystości całej przestrzeni. Szczególnie w miejscach, gdzie każdego dnia pojawia się wiele osób trzecich, oraz tam, gdzie okna i przeszklenia znajdują się wysoko lub są trudno dostępne, sprawdzi się dostępny w ofercie sklepu PURECO profesjonalny sprzęt do mycia okien. Zapoznaj się z całą ofertą i wybierz akcesoria do mycia okien, które najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku.

Aktywne filtry

Uniwersalny zestaw do mycia okien i nie tylko

Sprzęt do mycia okien, jaki znalazł się w ofercie sklepu PURECO, to doskonale przemyślany, uniwersalny system idealny do sprzątania nie tylko szyb i przeszkleń, ale także innych powierzchni płaskich. Modułowy system BRILLANT Prisma marki Filmop pozwala bowiem na skompletowanie odpowiednich narzędzi i akcesoriów do mycia okien, ale także innych powierzchni. W skład systemu wchodzą m.in.:

  • 28-litrowe wiaderko obrotowe;
  • kuweta z przegrodami do transportu środków czystości lub innych drobnych akcesoriów;
  • kij teleskopowy jako sprzęt do mycia wysokich okien;
  • packa ręczna do jeszcze dokładniejszego czyszczenia okien i przeszkleń;
  • stelaż do mycia okien i powierzchni płaskich;
  • wymienne wkłady z mikrofazy mocowane na rzep.

Szeroka gama przystawek i akcesoriów dostępnych w tym systemie modułowym sprawia, że w zależności od potrzeb sprzęt do mycia okien można szybko zamienić w kompletny system do sprzątania także innych powierzchni (mebli, szyb, luster, a nawet WC). Taka uniwersalność jest szczególnie ceniona przez profesjonalne firmy sprzątające, dla których oznacza to mniej sprzętu do transportowania i większą funkcjonalność.

Czym musi się odznaczać sprzęt do mycia wysokich okien?

Sprzęt do mycia dużych okien znajdujących się na wysokości musi spełniać szczególne wymagania. Jednym z podstawowych akcesoriów potrzebnych do mycia tego typu okien będzie oczywiście kij teleskopowy z regulowanym zakresem długości. Pozwoli on sięgnąć o wiele wyżej bez wkładania w czyszczenie większego wysiłku. Poza tym profesjonalny sprzęt do mycia okien wysokich musi być maksymalnie efektywny. Zastosowane kształty oraz materiały powinny pozwalać na idealne czyszczenie bez smug już przy jednym pociągnięciu. Ważną cechą takich akcesoriów do mycia okien jest też ich niewielka waga, która jest istotna nie tylko w kwestii transportu, ale także trzymania w górze przez dłuższy czas.

Efektywne mycie okien - akcesoria usprawniające pracę

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny sprzęt do mycia okien? Ponieważ jest to doskonały sposób na zauważalne zmniejszenie nakładu pracy oraz czasu potrzebnego na dokładne wyczyszczenie szyb i przeszkleń, szczególnie tych dużych lub znajdujących się wysoko. Odpowiednio zaprojektowany sprzęt do mycia okien, taki jak system BRILLANT Prisma, to także oszczędność środków czystości, których już mniejsza ilość wystarczy do skutecznego usunięcia zabrudzeń, smug, odcisków palców czy tłustych zanieczyszczeń. Warto oczywiście pamiętać, że nawet sprzęt do mycia okien profesjonalny w połączeniu z nieefektywnymi środkami czystości nie zagwarantuje zadowalających efektów. Dlatego zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych preparatów czyszczących do okien i innych powierzchni płaskich.

Gdzie sprawdzi się profesjonalny sprzęt do mycia okien?

Akcesoria do mycia okien dużych i trudno dostępnych, ale także tych często dotykanych na przykład przez dzieci czy przechodniów, jest sprzętem niezbędnym nie tylko dla profesjonalnych firm sprzątających. Doskonale sprawdzi się także w miejscach takich jak sklepy z witrynami, firmy w biurowcach, przedszkola, żłobki i szkoły, przychodnie, szpitale, ośrodki sportu i rekreacji, urzędy oraz inne budynki użyteczności publicznej. Dbanie o czystość w tych miejscach to często kwestia wizerunku i reputacji, a modułowy system do mycia okien i powierzchni płaskich pozwoli zadbać o to w szybki, prosty i efektywny sposób.