Środki do pielęgnacji i czyszczenia wnętrza samochodu SEPTA

Środki do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu

Środki do pielęgnacji samochodu

Aktywne filtry

Septa Cockpit Mat D3 do...

Septa Cockpit D3 to profesjonalny środek zabezpieczający elementy z tworzyw sztucznych znajdujących się wewnątrz auta. Preparat pozostawia naturalny matowy efekt. Nie pozostawia tłustych śladów. Doskonale czyści i usuwa zabrudzenia. Wysokowydajny, pozostawia ładny zapach.

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 10 l 170,97 zł
 • 1 l 19,68 zł

Septa Alu Max D8 kwaśny płyn do...

Septa Alu Max D8 to profesjonalny i skuteczny kwaśny środek do doczyszczania takich elementów, jak felgi aluminiowe, stopy metali lekkich oraz stal nierdzewna.

Cena 20,91 zł
wybierz wariant
 • 10 l 189,42 zł
 • 20 l 366,54 zł
 • 1 l 20,91 zł

Septa Alucleaner D9...

Septa Alucleaner D9 to profesjonalny płyn do mycia felg, silników oraz elementów z aluminium czy innych metali. Skutecznie usuwa uporczywy brud drogowy oraz osady z klocków hamulcowych. Myje także zaolejone elementy silników. Produkt gotowy do użycia.

Cena 29,52 zł
wybierz wariant
 • 10 l 270,60 zł
 • 1 l 29,52 zł

Septa Wax D7 0,75L wosk do...

Septa Wax D7 to profesjonalny preparat w spryskiwaczu, stworzony na bazie wosków syntetycznych. Zabezpiecza, nabłyszcza i nie pozostawia tłustych śladów. Pojemność: 0,75 l

Cena 33,21 zł

Septa Cockpit Połysk D1 płyn do...

Septa Cockpit Połysk D1 to profesjonalny preparat do pielęgnacji i konserwacji elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz auta. Nadaje trwały połysk bez konieczności polerowania. Na powierzchni pozostawia warstwę ochronną. Zapobiega niszczeniu czyszczonych elementów. Posiada ładny zapach.

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 307,50 zł
 • 1 l 35,67 zł

Septa Gummax D5 środek do...

Septa Gummax D5 to profesjonalny preparat do konserwacji elementów gumowych, a szczególnie opon samochodowych. Stworzony na bazie substancji nabłyszczających, dzięki czemu poprawia wygląd czyszczonych powierzchni.

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 319,80 zł
 • 1 l 35,67 zł

Septa Płyn Letni D12...

Septa Płyn Letni D12 to profesjonalny letni płyn do spryskiwaczy samochodu. Preparat o najwyższej jakości, bezsmugowy, skuteczny i o przyjemnym zapachu. Dostępna pojemność: 5 litrów.

Cena 35,67 zł

Septa Płyn Zimowy D13...

Septa Płyn Zimowy D13 to zapachowy płyn do spryskiwaczy samochodowych w okresie zimowym. Wykazuje odporność na działanie niskich temperatur (nawet do -22°C). Skutecznie czyści szyby i reflektory samochodowe. Usuwa lód, sól, brud oraz osady drogowe. Zabezpiecza układ spryskiwaczy przed...

Cena 61,50 zł

Septa Moskito D11 do usuwania...

Septa Moskito D11 to profesjonalny środek do usuwania komarów, muszek i innych owadów z szyb samochodowych. Skuteczny i szybko działający preparat, który nie zostawia tłustych śladów.

Cena 86,10 zł
wybierz wariant
 • 5 l 86,10 zł
 • 10 l 186,96 zł

Codzienna eksploatacja naraża samochody nie tylko na zabrudzenia, ale także na zadrapania i zarysowania lakieru. Wizualny aspekt pojazdu jest równie ważny jak jego stan techniczny, dlatego warto regularnie stosować środki do czyszczenia samochodu od wewnątrz oraz środki do konserwacji podwozi samochodowych.

Brud i osad widoczne na karoserii i innych elementach auta to nie tylko kwestie estetyczne – zanieczyszczenia mogą doprowadzić do awarii poszczególnych elementów i osadzania się rdzy w newralgicznych miejscach. Środki do konserwacji samochodu zapobiegają kosztownej redukcji powstałych szkód, a ich innowacyjna formuła łączy niezwykłą skuteczność działania z wysoką wydajnością płynów.

Czym wyróżniają się produkty PURECO?

PURECO rozumie potrzeby kierowców, dlatego produkty oferowane na stronie pochodzą od najlepszych producentów z branży. Łączy je skuteczność działania i wydajność użytkowania. Dzięki temu kupując oferowane przez nas środki do konserwacji podwozia samochodu czy środki do czyszczenia wnętrza samochodu, masz pewność, że atrakcyjna cena produktów idzie w parze z najwyższą jakością czyszczenia.

Profesjonalne preparaty stworzono na bazie składników aktywnych w pełni bezpiecznych dla karoserii i podzespołów, co oznacza, że regularna pielęgnacja samochodu nie grozi uszkodzeniem pojazdu. Silnie skoncentrowany środek to widoczny efekt czyszczenia.

Dlaczego warto dbać o samochód?

Regularne dbanie o auto to prosty sposób na podniesienie jego wartości i poprawienie komfortu jazdy. Stosując profesjonalne preparaty do pielęgnacji samochodu, na przykład płyn do czyszczenia plastików samochodowych czy środek do konserwacji podwozi samochodowych, możemy przedłużyć żywotność pojazdu, a jednocześnie zmniejszyć koszty jego utrzymania.

Ważne, aby pielęgnacja samochodu nie kończyła się na absolutnym minimum. Środki do pielęgnacji samochodów oferowane przez PURECO to produkty stworzone z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania. Dzięki odpowiednim preparatom konserwacja samochodu nie będzie już sprawiać żadnej trudności.

Produkty do polerowania samochodu

Środki do polerowania samochodu to nabłyszczające preparaty na bazie wosków syntetycznych, które nadają połysk i chronią przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Stosując dobry preparat do polerowania auta, tworzymy warstwę ochronną, która zabezpiecza lakier, a dodatkowo wypełnia drobne rysy i otarcia. Środek do polerowania samochodu to najskuteczniejsza metoda pielęgnacji karoserii.

Polerując samochód, warto zadbać także o usunięcie pozostałości organicznych po owadach. Środki do pielęgnacji samochodu PURECO to również płyn do usuwania owadów z szyb, karoserii i reflektorów, który niweluje ryzyko wystąpienia szkód spowodowanych zabrudzeniami tego typu.

Środki do czyszczenia wnętrza samochodu

Wyczyszczenie wnętrza auta to nie tylko odkurzacz i kilka szmatek – aby prawidłowo zadbać o elementy wyposażenia, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni płyn do mycia plastików czy skóry. Środek do czyszczenia plastików w samochodzie powinien zabezpieczać i nabłyszczać elementy wykonane z tworzywa sztucznego.

Dzięki odpowiednim produktom czyszczenie kokpitu przestaje być problemem – dobre środki do czyszczenia kokpitu zapewniają zarówno trwały połysk bez polerowania, jak i warstwę ochronną, która zapobiega niszczeniu powierzchni. Specjalna formuła to gwarancja 100% skuteczności i przyjemnego zapachu, który wypełni wnętrze samochodu.

Środki do czyszczenia deski rozdzielczej

Preparat do czyszczenia kokpitu, który wyróżnia się niespotykaną wydajnością i skutecznym działaniem? To możliwe dzięki produktom PURECO, które doskonale czyszczą i usuwają zabrudzenia, nie natłuszczając powierzchni. Środek do czyszczenia kokpitu przeznaczony jest do wnętrza samochodu – profesjonalny płyn zabezpiecza elementy wykonane z tworzywa sztucznego, pozostawiając powierzchnię naturalnie matową. Przyjemny zapach, to dodatkowa zaleta środków do czyszczenia i pielęgnacji.

Wybierając silnie skoncentrowany środek, możemy osiągnąć spodziewany efekt przy mniejszym zużyciu produktu: preparaty dostępne na pureco.pl to niski koszt użytkowania i najwyższa jakość czyszczenia!

Preparaty do konserwacji podwozia samochodu

Konserwacja podwozia nie musi być wykonywana przez specjalistę – wybierając profesjonalny środek do konserwacji podwozia samochodu, możesz sam zabezpieczyć auto przed korozją. Ważne, aby stosować jedynie sprawdzone, specjalistyczne preparaty łączące skuteczność z bezpieczeństwem czyszczonych elementów.

Brud drogowy i osady z klocków hamulcowych doskonale usunie zasadowy preparat do mycia felg i silników oraz elementów z aluminium i innych metali, który czyści nawet zaolejone elementy silnika. Z kolei kwasowy koncentrat świetnie poradzi sobie z odkamienianiem i konserwacją aluminiowych felg i elementów ze stali nierdzewnej. Środek można wykorzystać także do usunięcia osadów nieorganicznych, kamienia wodnego czy rdzy z powierzchni odpornych na działanie kwasów.

Jak pielęgnować szyby samochodowe?

Przede wszystkim należy pamiętać, że środki do pielęgnacji samochodów stosuje się przez cały rok, jednak niektóre z nich przeznaczone są specjalne na lato lub zimę. Przykładem jest zapachowy płyn do mycia szyb dostępny w wersji letniej i zimowej. Preparat do spryskiwaczy samochodu zapewnia wysoką jakość czyszczenia, a jednocześnie nie pozostawia smug. Płyn zimowy jest dodatkowo odporny na działanie niskich temperatur, zabezpieczając szyby przed zamarznięciem.

Stosując środki do czyszczenia septa, masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru – płyn do mycia szyb świetnie radzi sobie z brudem i osadem drogowym z szyb i reflektorów, usuwając pozostałości owadów, jest także bezpieczny dla lakieru oraz elementów chromowanych i gumowych.

Sprawdź też inne środki przeznaczone do mycia samochodów