Środki do pielęgnacji i czyszczenia wnętrza samochodu SEPTA

Środki do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza samochodu

Środki do pielęgnacji samochodu

Aktywne filtry

Septa AluMax D8 kwaśny płyn do doczyszczania felg aluminiowych

Cena 20,91 zł
wybierz wariant
 • 10 l 189,42 zł
 • 20 l 366,54 zł
 • 1 l 20,91 zł

Septa Moskito D11 do usuwania owadów z szyby samochodowej

Cena 22,14 zł
wybierz wariant
 • 10 l 186,96 zł
 • 0,75 spryskiwacz 22,14 zł
 • 5 l 86,10 zł

Septa Alucleaner D9 profesjonalny zasadowy płyn do mycia felg samochodowych

Cena 29,52 zł
wybierz wariant
 • 10 l 270,60 zł
 • 1 l 29,52 zł

Septa Cockpit Połysk D1 płyn do pielęgnacji wnętrza samochodu, nadaje połysk

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 307,50 zł
 • 1 l 35,67 zł

Septa Gummax D5 środek do nabłyszczania elementów gumowych

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 319,80 zł
 • 1 l 35,67 zł

Codzienna eksploatacja naraża samochody nie tylko na zabrudzenia, ale także na zadrapania i zarysowania lakieru. Wizualny aspekt pojazdu jest równie ważny jak jego stan techniczny, dlatego warto regularnie stosować środki do czyszczenia samochodu od wewnątrz oraz środki do konserwacji podwozi samochodowych.

Brud i osad widoczne na karoserii i innych elementach auta to nie tylko kwestie estetyczne – zanieczyszczenia mogą doprowadzić do awarii poszczególnych elementów i osadzania się rdzy w newralgicznych miejscach. Środki do konserwacji samochodu zapobiegają kosztownej redukcji powstałych szkód, a ich innowacyjna formuła łączy niezwykłą skuteczność działania z wysoką wydajnością płynów.

Czym wyróżniają się produkty PURECO?

PURECO rozumie potrzeby kierowców, dlatego produkty oferowane na stronie pochodzą od najlepszych producentów z branży. Łączy je skuteczność działania i wydajność użytkowania. Dzięki temu kupując oferowane przez nas środki do konserwacji podwozia samochodu czy środki do czyszczenia wnętrza samochodu, masz pewność, że atrakcyjna cena produktów idzie w parze z najwyższą jakością czyszczenia.

Profesjonalne preparaty stworzono na bazie składników aktywnych w pełni bezpiecznych dla karoserii i podzespołów, co oznacza, że regularna pielęgnacja samochodu nie grozi uszkodzeniem pojazdu. Silnie skoncentrowany środek to widoczny efekt czyszczenia.

Dlaczego warto dbać o samochód?

Regularne dbanie o auto to prosty sposób na podniesienie jego wartości i poprawienie komfortu jazdy. Stosując profesjonalne preparaty do pielęgnacji samochodu, na przykład płyn do czyszczenia plastików samochodowych czy środek do konserwacji podwozi samochodowych, możemy przedłużyć żywotność pojazdu, a jednocześnie zmniejszyć koszty jego utrzymania.

Ważne, aby pielęgnacja samochodu nie kończyła się na absolutnym minimum. Środki do pielęgnacji samochodów oferowane przez PURECO to produkty stworzone z myślą o kierowcach, którzy cenią sobie kompleksowe rozwiązania. Dzięki odpowiednim preparatom konserwacja samochodu nie będzie już sprawiać żadnej trudności.

Produkty do polerowania samochodu

Środki do polerowania samochodu to nabłyszczające preparaty na bazie wosków syntetycznych, które nadają połysk i chronią przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Stosując dobry preparat do polerowania auta, tworzymy warstwę ochronną, która zabezpiecza lakier, a dodatkowo wypełnia drobne rysy i otarcia. Środek do polerowania samochodu to najskuteczniejsza metoda pielęgnacji karoserii.

Polerując samochód, warto zadbać także o usunięcie pozostałości organicznych po owadach. Środki do pielęgnacji samochodu PURECO to również płyn do usuwania owadów z szyb, karoserii i reflektorów, który niweluje ryzyko wystąpienia szkód spowodowanych zabrudzeniami tego typu.

Środki do czyszczenia wnętrza samochodu

Wyczyszczenie wnętrza auta to nie tylko odkurzacz i kilka szmatek – aby prawidłowo zadbać o elementy wyposażenia, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni płyn do mycia plastików czy skóry. Środek do czyszczenia plastików w samochodzie powinien zabezpieczać i nabłyszczać elementy wykonane z tworzywa sztucznego.

Dzięki odpowiednim produktom czyszczenie kokpitu przestaje być problemem – dobre środki do czyszczenia kokpitu zapewniają zarówno trwały połysk bez polerowania, jak i warstwę ochronną, która zapobiega niszczeniu powierzchni. Specjalna formuła to gwarancja 100% skuteczności i przyjemnego zapachu, który wypełni wnętrze samochodu.

Środki do czyszczenia deski rozdzielczej

Preparat do czyszczenia kokpitu, który wyróżnia się niespotykaną wydajnością i skutecznym działaniem? To możliwe dzięki produktom PURECO, które doskonale czyszczą i usuwają zabrudzenia, nie natłuszczając powierzchni. Środek do czyszczenia kokpitu przeznaczony jest do wnętrza samochodu – profesjonalny płyn zabezpiecza elementy wykonane z tworzywa sztucznego, pozostawiając powierzchnię naturalnie matową. Przyjemny zapach, to dodatkowa zaleta środków do czyszczenia i pielęgnacji.

Wybierając silnie skoncentrowany środek, możemy osiągnąć spodziewany efekt przy mniejszym zużyciu produktu: preparaty dostępne na pureco.pl to niski koszt użytkowania i najwyższa jakość czyszczenia!

Preparaty do konserwacji podwozia samochodu

Konserwacja podwozia nie musi być wykonywana przez specjalistę – wybierając profesjonalny środek do konserwacji podwozia samochodu, możesz sam zabezpieczyć auto przed korozją. Ważne, aby stosować jedynie sprawdzone, specjalistyczne preparaty łączące skuteczność z bezpieczeństwem czyszczonych elementów.

Brud drogowy i osady z klocków hamulcowych doskonale usunie zasadowy preparat do mycia felg i silników oraz elementów z aluminium i innych metali, który czyści nawet zaolejone elementy silnika. Z kolei kwasowy koncentrat świetnie poradzi sobie z odkamienianiem i konserwacją aluminiowych felg i elementów ze stali nierdzewnej. Środek można wykorzystać także do usunięcia osadów nieorganicznych, kamienia wodnego czy rdzy z powierzchni odpornych na działanie kwasów.

Jak pielęgnować szyby samochodowe?

Przede wszystkim należy pamiętać, że środki do pielęgnacji samochodów stosuje się przez cały rok, jednak niektóre z nich przeznaczone są specjalne na lato lub zimę. Przykładem jest zapachowy płyn do mycia szyb dostępny w wersji letniej i zimowej. Preparat do spryskiwaczy samochodu zapewnia wysoką jakość czyszczenia, a jednocześnie nie pozostawia smug. Płyn zimowy jest dodatkowo odporny na działanie niskich temperatur, zabezpieczając szyby przed zamarznięciem.

Stosując środki do czyszczenia septa, masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru – płyn do mycia szyb świetnie radzi sobie z brudem i osadem drogowym z szyb i reflektorów, usuwając pozostałości owadów, jest także bezpieczny dla lakieru oraz elementów chromowanych i gumowych.

Sprawdź też inne środki przeznaczone do mycia samochodów