Dozownik do papieru toaletowego JVD Cleanline Mix Mini 899608 mała rolka

Dozownik do papieru toaletowego JVD Cleanline Mix Mini 899608 mała rolka

61,50 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do papieru toaletowego mała rolka JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność zbiornika jedna rolka lub dwie paczki listków.

899608
Otrzymasz 1,85 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Przymierzając się do zakupu wyposażenia do łazienki czy toalety w firmie lub budynku publicznym warto zwrócić uwagę nie tylko na standardowe wyposażenie sanitarne. Pomieszczenia te powinny być także wyposażone w odpowiednie środki czystości, takie jak mydło czy papier toaletowy. Te z kolei należy umieścić w stosownym dozowniku lub pojemniku do tego przeznaczonym. Warto przy tym zadbać o to, by wybrany przez nas pojemnik do papieru toaletowego na jedną rolkę nie tylko pasował wizualnie do pomieszczenia, ale również spełniał określone standardy, np. HACCP.

Dozownik do papieru toaletowego na jedną rolkę – zastosowanie

Dostępny w naszej ofercie dozownik na papier toaletowy na jedną rolkę wyprodukowany przez firmę JVD to manualny dozownik w kolorze białym z szarymi wstawkami, który wykonany został z tworzywa ABS, czyli – rozwijając skrót – kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego. Produkt ten, wchodzący w skład serii Cleanline, pomieści w sobie jedną małą rolkę papieru toaletowego lub dwa pakiety listków toaletowych. Zdecydowanym atutem dozownika jest znajdujący się na obudowie wizjer kontroli pojemności, dzięki czemu w prosty sposób można skontrolować, czy konieczne jest uzupełnienie jego zawartości.

Oferowany przez nas dozownik papieru toaletowego do montażu naściennego znajdzie zastosowanie przede wszystkim w sanitariatach obiektów publicznych, takich jak stacje benzynowe, szpitale, przychodnie, kawiarnie czy restauracje. Podajnik może być ponadto zamontowany w biurowcach lub budynkach firmowych, w których dostęp do toalety posiada duża grupa osób. Wykorzystanie podajnika pozwala bowiem na bezpieczne korzystanie z papieru toaletowego, zwiększając tym samym komfort użytkowników sanitariatu.

Dozownik papieru toaletowego – specyfikacja produktu

Dozownik do papieru toaletowego na jedną rolkę JVD Cleanline Mini Mix 899608, przeznaczony do montażu naściennego w pomieszczeniu sanitarnym, wyprodukowany został zgodnie ze standardem HACCP. Pojemnik zamykany jest na klucz, dzięki czemu zyskujemy ograniczony dostęp do pojemnika osób niepowołanych. Równocześnie procedura wymiany rolki bądź uzupełnienia paczek z listkami papieru toaletowego jest niezwykle łatwa i nie przysparza żadnych trudności.

Oferowany przez nas dozownik JVD Cleanline Mini Mix 899608 ma wymiary 14,5 cm wysokości, 13,7 cm szerokości oraz 12,2 cm głębokości. Ten model pojemnika na papier toaletowy posiada ponadto aż rok gwarancji producenta.


mały dozownik do papieru toaletowego mała rolka


- pojemność: jedna mała rolka lub dwie paczki listków,

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki

wymiary dozownika do papieru toaletowego mała rolka
Wymiary:

- wysokość 145 mm,

- szerokość 137 mm,

- głębokość 122 mm


.

899608

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
manualny
Uzupełnianie
jedna mała rolka papieru toaletowego lub dwa pakiety listków toaletowych
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
14,5 x 13,7 x 12,2

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do papieru...

61,50 zł

Produkty powiązane