Branże produkcyjne

Sprzątanie hal przemysłowych, takich jak hale produkcyjne czy magazynowe, może stanowić nie lada wyzwanie. Są to zazwyczaj pomieszczenia wielkopowierzchniowe, po których każdego dnia przemieszcza się wiele osób i towarów, a nawet pojazdy takie jak wózki widłowe. Niestety, wszystko to każdego dnia niesie ze sobą różnego rodzaju zabrudzenia, które powinny być regularnie usuwane. Dlatego w sklepie internetowym PURECO oferujemy profesjonalne środki oraz narzędzia i akcesoria, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces sprzątania w branżach produkcyjnych.

CS 130 BS/D/Bi-Fuel Comac

Największa i najnowocześniejsza maszyna do czyszczenia podłów w najcięższych warunkach

CA 30 Comac

Profesjonalny odkurzacz do odkurzania na sucho mokro

CA 1.25 Comac Tmb

Przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych

Odkurzacze przemysłowe

Profesjonalne maszyny do utrzymania czystości to jeden z głównych wymogów wielu dużych firm działających na ogromnych powierzchniach.
Kliknij tutaj

Odkurzacze profesjonalne

Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rozwiązań? Sprzątanie przestało być efektywne? Czas na Odkurzacze profesjonalne!
Kliknij tutaj

Maszyny czyszczące

Profesjonalne maszyny czyszczące do podłóg o dowolnej powierzchni.
Kliknij tutaj

Narzędzia pomocne przy sprzątaniu hal przemysłowych

Ponieważ sprzątanie hali produkcyjnej czy magazynowej zazwyczaj wiąże się z czyszczeniem sporego obszaru, wykonywanie tej pracy ręcznie przy pomocy najzwyklejszych akcesoriów do sprzątania zajęłoby ogrom czasu i wysiłku. Dlatego w PURECO przygotowaliśmy rozwiązania, które znacząco usprawniają cały proces czyszczenia hal. Oferujemy gotowe propozycje do mycia podłóg, ale także innych powierzchni, które mogą znajdować się w tego typu miejscach.

Maszyny do mycia hal przemysłowych

W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne i niezawodne maszyny do mycia podłóg, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju halach przemysłowych i produkcyjnych. Znajdziesz tutaj zarówno prowadzone, jak i samojezdne maszyny czyszczące, które nadają się do podłóg o każdej powierzchni i usuwają najróżniejsze zabrudzenia: stałe, płynne, kurz oraz materiał organiczny. Dla nieco mniejszych powierzchniowo hal przemysłowych szczególnie polecamy kompaktowe urządzenia prowadzone, którymi łatwo dojechać nawet w wąskie alejki. Z kolei przy wielkopowierzchniowych halach magazynowych czy produkcyjnych lepiej mogą sprawdzić się urządzenia samojezdne, które są nowoczesne i niezwykle wygodne.

Środki chemiczne do czyszczenia hal

Same urządzenia do mycia hal przemysłowych jednak nie wystarczą, aby utrzymać czystość na wysokim poziomie. Konieczne są do tego także profesjonalne środki czyszczące o wysokiej wydajności i skuteczności. Dlatego w PURECO przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej marki SEPTA, która wyróżnia niezawodność i doskonały stosunek jakości do ceny. Znajdziesz u nas między innymi profesjonalne płyny do mycia podłóg, które mogą być stosowane także w połączeniu z maszynami czyszczącymi. Dają one efekt szybkiego schnięcia oraz idealnego połysku bez smug, dzięki czemu sprzątanie hal przemysłowych staje się szybsze i łatwiejsze.

Sprzątanie hali produkcyjnej powinno obejmować jednak nie tylko mycie samej połogi. Bardzo istotne jest również regularne czyszczenie innych powierzchni, takich jak taśma produkcyjna, blaty, półki czy inne miejsca, w których zbierać się mogą specyficzne zabrudzenia. W przypadku branży spożywczej, choć nie tylko, powierzchnie takie powinno się także regularnie dezynfekować. Do tego również polecamy nasze profesjonalne preparaty do dezynfekcji powierzchni zarówno w gotowym płynie ze spryskiwaczem, jak i w formie skoncentrowanej.

Przemysłowe zamiatarki do sprzątania hal produkcyjnych

Niektóre branże produkcyjne, zamiast częstego mycia podłogi, mogą wymagać jej częstszego zamiatania. Zabrudzenia takie jak piasek, pył, wióry czy liście najlepiej usunąć na sucho przed umyciem powierzchni. Do tego zadania doskonale nadają się dostępne w naszej ofercie bezpyłowe zamiatarki przemysłowe. W tej kategorii również znajdują się urządzenia zarówno prowadzone, jak i samojezdne. Poradzą sobie z zabrudzeniami zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w naszym sklepie. Odkurzacze przemysłowe, profesjonalna chemia czyszcząca czy systemy dozowników to akcesoria niezbędne w większości sektorów branży produkcyjnej. W naszym sklepie oferujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie większych ilości oraz profesjonalną obsługę klienta i doradztwo. Zapraszamy do zakupów!

Aktywne filtry

Tor 43 Comac Tmb szorowarka oscylacyjna do szorowania podłóg

Cena 10 326,23 zł Cena podstawowa 11 473,59 zł
Najniższa cena: 7 343,10 zł +41%
wybierz wariant
  • Tor 43 Orbital 10 326,23 zł 11 473,59 zł -10%
  • Tor 43 Spray Orbital 10 782,31 zł 11 980,35 zł -10%
  • Promocja!
  • -10%
  • -10%