Branże produkcyjne

Sprzątanie hal przemysłowych, takich jak hale produkcyjne czy magazynowe, może stanowić nie lada wyzwanie. Są to zazwyczaj pomieszczenia wielkopowierzchniowe, po których każdego dnia przemieszcza się wiele osób i towarów, a nawet pojazdy takie jak wózki widłowe. Niestety, wszystko to każdego dnia niesie ze sobą różnego rodzaju zabrudzenia, które powinny być regularnie usuwane. Dlatego w sklepie internetowym PURECO oferujemy profesjonalne środki oraz narzędzia i akcesoria, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces sprzątania w branżach produkcyjnych.

CS 130 BS/D/Bi-Fuel Comac

Największa i najnowocześniejsza maszyna do czyszczenia podłów w najcięższych warunkach

CA 30 Comac

Profesjonalny odkurzacz do odkurzania na sucho mokro

CA 1.25 Comac Tmb

Przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń suchych

Odkurzacze przemysłowe

Profesjonalne maszyny do utrzymania czystości to jeden z głównych wymogów wielu dużych firm działających na ogromnych powierzchniach.
Kliknij tutaj

Odkurzacze profesjonalne

Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rozwiązań? Sprzątanie przestało być efektywne? Czas na Odkurzacze profesjonalne!
Kliknij tutaj

Maszyny czyszczące

Profesjonalne maszyny czyszczące do podłóg o dowolnej powierzchni.
Kliknij tutaj

Narzędzia pomocne przy sprzątaniu hal przemysłowych

Ponieważ sprzątanie hali produkcyjnej czy magazynowej zazwyczaj wiąże się z czyszczeniem sporego obszaru, wykonywanie tej pracy ręcznie przy pomocy najzwyklejszych akcesoriów do sprzątania zajęłoby ogrom czasu i wysiłku. Dlatego w PURECO przygotowaliśmy rozwiązania, które znacząco usprawniają cały proces czyszczenia hal. Oferujemy gotowe propozycje do mycia podłóg, ale także innych powierzchni, które mogą znajdować się w tego typu miejscach.

Maszyny do mycia hal przemysłowych

W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne i niezawodne maszyny do mycia podłóg, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju halach przemysłowych i produkcyjnych. Znajdziesz tutaj zarówno prowadzone, jak i samojezdne maszyny czyszczące, które nadają się do podłóg o każdej powierzchni i usuwają najróżniejsze zabrudzenia: stałe, płynne, kurz oraz materiał organiczny. Dla nieco mniejszych powierzchniowo hal przemysłowych szczególnie polecamy kompaktowe urządzenia prowadzone, którymi łatwo dojechać nawet w wąskie alejki. Z kolei przy wielkopowierzchniowych halach magazynowych czy produkcyjnych lepiej mogą sprawdzić się urządzenia samojezdne, które są nowoczesne i niezwykle wygodne.

Środki chemiczne do czyszczenia hal

Same urządzenia do mycia hal przemysłowych jednak nie wystarczą, aby utrzymać czystość na wysokim poziomie. Konieczne są do tego także profesjonalne środki czyszczące o wysokiej wydajności i skuteczności. Dlatego w PURECO przygotowaliśmy ofertę chemii profesjonalnej marki SEPTA, która wyróżnia niezawodność i doskonały stosunek jakości do ceny. Znajdziesz u nas między innymi profesjonalne płyny do mycia podłóg, które mogą być stosowane także w połączeniu z maszynami czyszczącymi. Dają one efekt szybkiego schnięcia oraz idealnego połysku bez smug, dzięki czemu sprzątanie hal przemysłowych staje się szybsze i łatwiejsze.

Sprzątanie hali produkcyjnej powinno obejmować jednak nie tylko mycie samej połogi. Bardzo istotne jest również regularne czyszczenie innych powierzchni, takich jak taśma produkcyjna, blaty, półki czy inne miejsca, w których zbierać się mogą specyficzne zabrudzenia. W przypadku branży spożywczej, choć nie tylko, powierzchnie takie powinno się także regularnie dezynfekować. Do tego również polecamy nasze profesjonalne preparaty do dezynfekcji powierzchni zarówno w gotowym płynie ze spryskiwaczem, jak i w formie skoncentrowanej.

Przemysłowe zamiatarki do sprzątania hal produkcyjnych

Niektóre branże produkcyjne, zamiast częstego mycia podłogi, mogą wymagać jej częstszego zamiatania. Zabrudzenia takie jak piasek, pył, wióry czy liście najlepiej usunąć na sucho przed umyciem powierzchni. Do tego zadania doskonale nadają się dostępne w naszej ofercie bezpyłowe zamiatarki przemysłowe. W tej kategorii również znajdują się urządzenia zarówno prowadzone, jak i samojezdne. Poradzą sobie z zabrudzeniami zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem dostępnym w naszym sklepie. Odkurzacze przemysłowe, profesjonalna chemia czyszcząca czy systemy dozowników to akcesoria niezbędne w większości sektorów branży produkcyjnej. W naszym sklepie oferujemy atrakcyjne rabaty przy zakupie większych ilości oraz profesjonalną obsługę klienta i doradztwo. Zapraszamy do zakupów!

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Wypożyczenie samojezdnej...

         Innova 85 B to najpopularniejsza maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 5100 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 85 cm. Łączy niską cenę i najwyższą jakość.

Cena 500,00 zł

Szorowarka MotorScrubber M3 do...

MotorScrubber M3 to profesjonalna szorowarka stworzona do czyszczenia wyjątkowo trudno dostępnych miejsc. Cena dotyczy kompletnego zestawu: gotowa do pracy szorowarka MotorScrubber M3, Maszyna MotorScrubber M3, plecak z baterią i ładowarką, szczotka czerwona o średniej twardości, uchwyt pada, pad...

Cena 5 307,45 zł

MotorScrubber Jet3 szorowarka...

MotorScrubber JET3 to szorowarka ręczna w kompaktowym rozmiarze, która wykorzystuje technologię szorowania natryskowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i ponadprzeciętnej zręczności, JET3 z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem trudno dostępnych i niewielkich miejsc.  Cena obejmuje: szorowarkę...

Cena 7 742,85 zł

Tor 43 Comac Tmb szorowarka...

       Szorowarka Tor 43, marki Comac jest profesjonalną oscylacyjną maszyną szorującą jednotarczową zasilaną elektrycznie. Szerokości czyszczenia wynosi 43 cm ( 17 cali ), a prędkość obrotów oscylacyjnych dochodzi do 1400 obr/minCena dotyczy maszyny kompletnej, gotowej do pracy (zbiornik, uchwyt...

Cena 10 326,23 zł Cena podstawowa 11 473,59 zł
wybierz wariant
  • Tor 43 Orbital 10 326,23 zł 11 473,59 zł -10%
  • Tor 43 Spray Orbital 10 782,31 zł 11 980,35 zł -10%
  • Promocja!
  • -10%
  • -10%

Robot do czyszczenia podłóg...

Przemysłowy robot LionsBot REX - najnowocześniejsza maszyna do mycia podłóg na halach produkcyjnych, parkingach, centrach logistycznych itp.. Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota. Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl Zamów BEZPŁATNĄ prezentację w Twojej firmie -  biuro@pureco.pl

Cena 19 680,00 zł

Willmop 35B TSM pionowa szorowarka

Willmop 35B TSM to pionowy automatyczny mop do mycia posadzek, który z powodzeniem zastąpi standardowy mop ręczny. Charakteryzuje się dużą mocą, ponadprzeciętną wydajnością i imponującą zwinnością. To sprzęt, który nie tylko dokładnie umyje posadzkę, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i...

Cena 20 651,70 zł

Szorowarka MotorScrubber ProWash...

Szorowarka ProWash od MotorScrubber to maszyna przeznaczona do czyszczenia zewnętrznych powierzchni, zdecydowanie poręczniejsza, wygodniejsza, dokładniejsza i szybsza alternatywa dla tradycyjnych szorowarek ręcznych. 

Cena 25 055,10 zł

INNOVA 65 B COMAC urządzenie do...

         Innova 65 B to maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 3900 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 65 cm. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, prostownikiem,  szczotką i...

Cena 46 574,00 zł

Innova Comfort 75 B Comac duża...

          Innova Comfort 75 B to nowoczesna maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 4500 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 75 cm. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, ładowarką,...

Cena 76 702,80 zł

Innova Comfort 85 B Comac duża...

          Innova Comfort 85 B to nowoczesna maszyna do czyszczenia podłóg obsługiwana przez operatora siedzącego. Przeznaczona jest do powierzchni do 5100 m2. Posiada system czyszczenia dwiema szczotkami ze ścieżką roboczą 85 cm. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, ładowarką,...

Cena 78 289,50 zł

Optima 85 B Comac wysokiej...

            Comac Optima 85 B to profesjonalno-przemysłowa zmywająca i osuszająca maszyna samojezdna, która wyposażona jest w solidną i wytrzymałą konstrukcję. Wydajność szorowarki to, aż 5500 m2/h. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, prostownikiem, szczotkami i uchwytami.

Cena 104 427,00 zł

OPTIMA100 B COMAC wysokiej...

            Comac Optima 100 B to zmywająca maszyna samojezdna, która posiada solidną konstrukcję, przeznaczona do czyszczenia podłóg (6550 m2). Bardzo szeroka ścieżka robocza wynosząca 100 cm. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z baterią, prostownikiem, szczotkami i uchwytami.

Cena 119 295,24 zł