Profesjonalne Odkurzacze do hotelu i hoteli - Kup na Pureco

Odkurzacze hotelowe

Czystość w miejscu takim jak hotel to priorytet, aby goście byli zadowoleni, a prestiż danego miejsca utrzymywał się na wysokim poziomie. Jednak skuteczne sprzątanie wyłożonych wykładzinami korytarzy i schodów, hotelowych dywanów czy przestrzeni pod łóżkami może stanowić wyzwanie dla personelu sprzątającego. Dlatego w ofercie sklepu internetowego PURECO znalazły się profesjonalne odkurzacze hotelowe, które znacznie ułatwią i usprawnią to zadanie. Oprócz tego oferujemy także inne odkurzacze przemysłowe do zastosowań profesjonalnych. Sprawdź całą naszą ofertę już teraz!

Aktywne filtry

TOPLine P58.3 WD A58.3 WD comac tmb profesjonalny duży odkurzacz do odkurzania na sucho mokro

Cena 3 081,15 zł
wybierz wariant
  • P58.3 WD zbiornik polipropylen 3 081,15 zł
  • A58.3 WD zbiornik ze stali 3 327,15 zł

Profesjonalne odkurzacze hotelowe

W naszej ofercie znalazł się szeroki wybór profesjonalnych odkurzaczy hotelowych, ponieważ doskonale rozumiemy, że potrzeby i wymagania różnych miejsc mogą być różnorodne. Dlatego znajdziesz u nas między innymi odkurzacze do hoteli do sprzątania na sucho, na sucho-mokro, odkurzacze pionowe, odkurzacze plecakowe, z turbo szczotkami do dywanów i wykładzin, ze szczotkami do trzepania dywanów, a także do odkurzania naprawdę dużych powierzchni. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie odkurzacze hotelowe to sprzęt od sprawdzonych, czołowych producentów, którzy stawiają na doskonały stosunek jakości do ceny. Sprawdź, jaki model najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Czym powinien się odznaczać odkurzacz do hotelu?

Odkurzacz do hotelu to urządzenie, które jest o wiele bardziej intensywnie eksploatowane niż tradycyjny odkurzacz. Z tego względu musi odznaczać się kilkoma cechami, które pozwolą mu na dłuższą i bardziej wydajną pracę. Nasze odkurzacze do hoteli zostały przystosowane do intensywnej eksploatacji, a ich lekka, zwrotna konstrukcja to dodatkowe ułatwienie dla personelu dbającego o utrzymanie czystości w hotelu. Ponieważ odkurzacz hotelowy często musi być użytkowany na różnych piętrach, a także na schodach, powinien być łatwy do przenoszenia. Dlatego wiele hoteli i firm sprzątających wybiera lekkie, przenośne odkurzacze pionowe lub plecakowe.

Kolejną cechą, jaka powinna wyróżniać odkurzacz do hotelu, jest wysoka moc. Taki sprzęt musi bez trudu usuwać nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin. Gdy dodatkowo będzie to cichy odkurzacz hotelowy, sprzątanie nie będzie uciążliwe dla innych gości. Oferowane przez nas odkurzacze wyróżnia właśnie duża moc ssania oraz niski poziom hałasu. Dodatkowo wyposażone zostały one w wydajne silniki i odporne na uderzenia zbiorniki z polietylenu lub ze stali, dzięki czemu będą mogły służyć hotelowej obsłudze przez wiele sezonów.

Wybierz odkurzacz hotelowy dostosowany do swoich potrzeb

Nasze odkurzacze hotelowe oraz inne odkurzacze przemysłowe doskonale sprawdzą się nie tylko w samych hotelach, ale także wszędzie tam, gdzie ważny jest wysoki poziom czystości przy niskiej emisji hałasu, a także łatwość obsługi i czystość powietrza. Będą zatem świetnym wyborem również do miejsc takich jak szpitale, pensjonaty, domy opieki, domy spokojnej starości czy biura. Jeśli jednak szukasz niewielkiego, ale skutecznego urządzenia do sprzątania ciasnych przestrzeni, takich jak sale kinowe, autokary, pociągi, samoloty, ciasne biura czy teatry, warto postawić na wydajny odkurzacz plecakowy o niskiej wadze i zwiększonej wydajności. Jeżeli z kolei potrzebujesz sprzętu, który poradzi sobie nawet z dywanami i wykładzinami o długim włosiu, wybierz odkurzacz hotelowy ze szczotką trzepiącą. Do zbierania także mokrych zanieczyszczeń najlepiej sprawdzi się odkurzacz hotelowy na sucho mokro. Z kolei do sprzątania dużych hal wystawienniczych, lotnisk, sal konferencyjnych czy sklepów wielkopowierzchniowych doskonałą propozycją będzie nasz szeroki odkurzacz do dużych powierzchni.

W sklepie internetowym PURECO oferujemy szereg rozwiązań dla różnych potrzeb branży hotelarskiej i nie tylko. Odkurzacze hotelowe to zaledwie niewielka część naszej oferty. Znajdziesz u nas także profesjonalną chemię czyszczącą, wózki do sprzątania oraz wózki hotelowe, systemy podajników do mydła i papieru, a także wiele innych maszyn czyszczących najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.

Powiązane wpisy blogowe