Myjki ciśnieniowe zimnowodne do użytku w firmie

Myjki ciśnieniowe zimnowodne

Myjka ciśnieniowa to urządzenie niezbędne w większości domów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Przy jej pomocy można szybko i skutecznie wyczyścić bezdotykowo różnego rodzaju powierzchnie: umyć samochód, kostkę brukową, elewację czy różnego rodzaju przedmioty. Dlatego myjki ciśnieniowe zimnowodne dostępne w ofercie sklepu PURECO to sprzęt najwyższej jakości o różnorodnych parametrach pracy, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem myjek wysokociśnieniowych.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Superjet 1609 profesjonalna...

  Superjet 1609 pw-c21 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Ciśnieniówka odznacza się wysoką precyzją wykonania.

Cena 2 581,76 zł Cena podstawowa 3 110,56 zł
 • Promocja!
 • -17%
 • -17%

G-Power C profesjonalna myjka...

PG-power C PW-C25 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań domowych, np.; przy myciu samochodów oraz do zadań profesjonalnych, m.in.; przy myciu elewacji budynków czy kostka brukowa ( polbruk ). Świetnie nadaje się do...

Cena 4 303,77 zł Cena podstawowa 6 148,24 zł
wybierz wariant
 • PI 130 Bar 4 303,77 zł 6 148,24 zł -30%
 • PI 150 Bar 2 443,15 zł 3 490,21 zł -30%
 • PI 180 Bar 5 058,00 zł 7 225,72 zł -30%
 • Promocja!
 • -30%
 • -30%

Myjka wysokociśnieniowa ATOMAX-C

Atomax-C to przemysłowa zimnowodna myjka wysokościowa. Maszyna łączy w sobie wysoką moc i ergonomię użytkowania, doskonale sprawdzi się w takich branżach jak przemysł ciężki czy budownictwo.  Cena za maszynę gotową do działania w zestawie ze standardowymi akcesoriami: pistolet z lancą, lanca,...

Cena 5 768,70 zł Cena podstawowa 8 874,92 zł
 • Promocja!
 • -35%
 • -35%

PRESS-C DP2515P - myjka ciśnieniowa

PRESS-C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań przemysłowych.

Cena 8 597,70 zł

New Elite CP D1915 P4 T -...

NEW ELITE CP jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 10 392,27 zł

Absolute C - przemysłowa myjka...

ABSOLUTE-C to myjka wysokociśnieniowa głównie do zastosowań przemysłowych.

Cena 48 976,14 zł
wybierz wariant
 • 200 bar 48 976,14 zł
 • 350 bar 53 207,34 zł
 • 500 bar 60 188,82 zł

Gdzie sprawdzą się zimnowodne myjki ciśnieniowe?

Myjki ciśnieniowe dzielą się na urządzenia zimnowodne oraz gorącowodne. Te drugie, choć oferują możliwość podgrzewania wody, często nie dają tak wysokiego ciśnienia strumienia, jak myjki ciśnieniowe zimnowodne. Dlatego właśnie te urządzenia myjące zimną wodą pod wysokim ciśnieniem poradzą sobie nawet z trudnymi, uporczywymi zabrudzeniami nie tylko na potrzeby domowe. Zimnowodna myjka ciśnieniowa będzie sprzętem wręcz niezbędnym w różnych gałęziach przemysłu. Doskonale sprawdzi się na przykład w dużych pomieszczeniach, takich jak magazyny, warsztaty czy hale produkcyjne, kuchnie przemysłowe czy zakłady przetwórstwa spożywczego. Zimna woda pod wysokim ciśnieniem świetnie wyczyści także różnego rodzaju maszyny rolnicze czy obiekty hodowlane, farby czy smary w przemyśle motoryzacyjnym oraz zabrudzenia związane z pracami budowlano-remontowymi.

Wysokiej jakości myjka ciśnieniowa zimnowodna

W PURECO rozumiemy, że niezawodność i wydajność to najważniejsze parametry każdego sprzętu używanego do czyszczenia. Dlatego wszystkie nasze myjki ciśnieniowe zimnowodne to urządzenia wysokiej klasy, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów, bazujących na materiałach najwyższej jakości. Ich solidne głowice, wydajne pompy, mocne tłoki oraz trwałe obudowy to gwarancja zadowolenia i satysfakcji na długo. Ponadto każda nasza myjka ciśnieniowa zimnowodna jest łatwa w obsłudze oraz transporcie, dzięki czemu można używać jej w różnych miejscach i do różnorodnych zastosowań. Dobry stosunek jakości do ceny sprawia, że w naszej ofercie każdy wybierze model myjki idealnie odpowiadający konkretnym potrzebom.

Pomocne akcesoria do myjki ciśnieniowej zimnowodnej

W ofercie sklepu PURECO znajdziesz nie tylko profesjonalne oraz przemysłowe myjki ciśnieniowe zimnowodne, ale także szereg akcesoriów dodatkowych, dzięki którym możesz bez trudu dostosować swoje urządzenie do innych praktycznych zastosowań. Na przykład dzięki lancy z zagiętą końcówką bez problemu umyjesz od spodu podwozie auta lub inne części motoryzacyjne, a lanca parowa pozwoli Ci wyczyścić różne powierzchnie za pomocą pary pod ciśnieniem. Oprócz tego każda nasza zimnowodna myjka ciśnieniowa wyposażona została w zbiornik na chemię czyszczącą i wysokiej jakości wygodny pistolet z blokadą spustu oraz ergonomiczną rączką, pozwalającą na długą i komfortową pracę.

Sprawdź myjki w innych kategoriach: