Myjki ciśnieniowe zimnowodne do użytku w firmie

Zimnowodne profesjonalne myjki

Szukasz sposobu na szybkie i wygodne czyszczenie silnie zabrudzonych i trudno dostępnych powierzchni? Myjka ciśnieniowa zimnowodna to doskonała odpowiedź na Twoje zapotrzebowanie, dzięki której dodatkowo zaoszczędzisz energię cieplną. W naszym sklepie PURECO oferujemy szeroki wybór myjek tego rodzaju do różnych zastosowań. Zapoznaj się z naszym asortymentem i przekonaj się sam!

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Superjet 1609 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa zimnowodna

  Superjet 1609 pw-c21 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Ciśnieniówka odznacza się wysoką precyzją wykonania.

Cena 2 581,76 zł Cena podstawowa 3 110,56 zł
  • Promocja!
  • -17%
  • -17%

ATOMAX-C myjka wysokociśnieniowa

ATOMAX C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do miejsc o średnim stopniu zabrudzenia.

Cena 5 768,70 zł Cena podstawowa 10 120,52 zł
  • Promocja!
  • -43%
  • -43%

G-Power C profesjonalna myjka ciśnieniowa do mycia samochodu

PG-power C PW-C25 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań domowych, np.; przy myciu samochodów oraz do zadań profesjonalnych, m.in.; przy myciu elewacji budynków czy kostka brukowa ( polbruk ). Świetnie nadaje się do...

Cena 6 961,80 zł

Myjki zimnowodne do zadań specjalnych

Nasze myjki zimnowodne działają niezawodnie za sprawą strumienia zimnej wody pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu będziesz w stanie dotrzeć do najtrudniej dostępnych zakamarków i domyć ciężko zmywalny brud. Myjki ciśnieniowe zimnowodne doskonale nadają się do mycia samochodu, czyszczenia elewacji budynków czy kostki brukowej.

Wydajna myjka ciśnieniowa

Każda nasza myjka ciśnieniowa cechuje się wysoką jakością w stosunku do wyjątkowo niskiej ceny. Ponadto, ten profesjonalny sprzęt czyszczący został wyprodukowany z niezwykle trwałych materiałów, a także działa na niskich obrotach, dzięki czemu mniej się ściera i posłuży znacznie dłużej od zwykłych myjek. Taki stan myjek zimnowodnych z pewnością wpływa na ich wydajność. Porządne pompy, solidne głowice oraz mocne tłoki to niewątpliwe zalety naszych myjek, które dodatkowo są kompaktowe i łatwe do przewożenia.

Dlatego nie zwlekaj i już teraz zajrzyj do oferty sklepu PURECO. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie myjkę ciśnieniową dostosowaną do swoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź myjki w innych kategoriach: