Profesjonalne mydło w płynie, żelu i pianie. najwyższej jakości

Mydło w płynie i pianie

Aby higiena rąk była szybka i skuteczna, konieczne jest użycie odpowiednich środków. Dlatego doskonałą alternatywą dla tradycyjnego mydła w kostce jest dobre mydło w płynie lub mydło w pianie. To opcja o wiele bardziej higieniczna, łatwiejsza w użyciu, dzięki czemu świetnie nadaje się do wykorzystania w miejscach publicznych - urzędach, sklepach, restauracjach czy biurowcach. Doskonałej jakości mydło do rąk w płynie lub pianie dostępne w naszej ofercie to wydajna i ekonomiczna propozycja do każdego z tych miejsc, jak również dla służby zdrowia czy przemysłu spożywczego gastronomii.

Aktywne filtry

Mydło w pianie - najwydajniejsza opcja dla przedsiębiorców

W miejscach, gdzie każdego dnia przewija się wielu ludzi, zachowanie wysokiej higieny jest kluczowe, aby utrzymać czystość i zminimalizować rozprzestrzenianie zarazków oraz wirusów. Dlatego mydło do rąk w pianie to doskonały sposób, aby zapewnić klientom, pracownikom czy pacjentom możliwość szybkiego i dokładnego umycia dłoni. Jest to produkt niezwykle wydajny, co potwierdzają badania. Wykazały one, że zastosowanie piany do mycia rąk skraca czas tej czynności aż o 24%, co przekłada się także na mniejsze zużycie wody - i to aż o jedną trzecią. Co więcej, mydło w pianie można uzupełniać rzadziej niż inne rodzaje środków myjących, gdyż już niewielka jego dawka pozwala efektywnie umyć dłonie. Koncentraty dostępne w ofercie sklepu pureco.pl pozwalają na otrzymanie nawet 10 000 dawek z zaledwie jednego litra, co jest niezwykle ekonomiczne i ekologiczne, gdyż oznacza mniej plastiku i mniej wydatków na środki czystości.

Jakie mydło do rąk w płynie wybrać?

Zadaniem dobrego mydła w płynie jest dokładne oczyszczanie rąk z zarazków i bakterii, które mogły się na nich znaleźć. Dlatego to właśnie mydło do rąk w płynie lub pianie jest zalecane do użycia we wszelkiego rodzaju placówkach publicznych i medycznych, zakładach pracy czy obiektach gastronomicznych. Z tego też względu istnieją różne rodzaje mydła w płynie. Jeśli chodzi o przemysł spożywczy, gastronomię, placówki edukacyjne czy służbę zdrowia, najważniejsze jest zachowanie wysokich standardów higieny. Dlatego do takich miejsc szczególnie zalecane jest mydło umożliwiające wstępną dezynfekcję o działaniu biobójczym. Z kolei w przypadku, gdy zależy Ci przede wszystkim na tym, aby było to jak najbardziej naturalne mydło w płynie, warto wybrać preparat neutralny - bez barwników, parabenów i substancji zapachowych. Do restauracji, biur czy sklepów świetną propozycją jest także kremowe mydło w płynie, które pozostawia na czystych dłoniach przyjemny, świeży zapach, a na dodatek pozwala utrzymywać optymalną wilgotność naskórka.

Mydło w płynie lub pianie - to się opłaca!

Mydło w postaci płynu lub piany jest o wiele bardziej higieniczne i wydajne niż tradycyjne mydło w kostce. Dodatkowo, ceny mydła w płynie zaczynają się już od kilkunastu złotych za opakowanie. Wybierając większe opakowania, na przykład mydło w płynie 5l lub 10l, nie tylko możesz zaoszczędzić, ale dbasz także o dobro planety, redukując ilość plastiku w obiegu, oraz ułatwiasz sobie napełnianie dozowników. Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem i wybierz produkt, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.