Firmy sprzątające

Do założenia firmy sprzątającej nie wystarczą odpowiednie umiejętności i dobrze wyszkoleni pracownicy. Podstawowe wyposażenie, takie jak zwykłe mopy, wiadra i ściereczki, szybko przestaną wystarczać, aby wykonywać swoje obowiązki jeszcze szybciej i sprawniej. Dlatego w sklepie PURECO znajdziesz szeroką ofertę środków czystości oraz wyposażenia dla firm sprzątających. Oferujemy zarówno akcesoria dla firm sprzątających dopiero rozpoczynających swoją działalność, jak i tych bardzo rozwiniętych, które wyjątkowo cenią sobie skuteczność i wydajność używanych preparatów.

Jaki sprzęt dla firmy sprzątającej wybrać?

W sprawnie działającej firmie sprzątającej istotne są 3 czynniki: pracownicy, środki czystości oraz sprzęt, czyli wszelkie akcesoria pomocne przy sprzątaniu.

PRACOWNICY

ŚRODKI CZYSTOŚCI

SPRZĘT i akcesoria

O dwa ostatnie czynniki zadbasz dzięki nam.

Oferujemy profesjonalny sprzęt dla firm sprzątających, który pozwala znacząco przyspieszyć i usprawnić pracę, a na dodatek podniesie prestiż firmy i odciąży pracowników.

Jakie akcesoria dla firm sprzątających warto zatem wybrać na początek?

Wózki dla firm sprzątających

Wózek sprzątający to jeden z absolutnie niezbędnych sprzętów do firmy sprzątającej. Pozwala on sprawnie i szybko transportować środki czyszczące z miejsca na miejsce, a także znacznie łatwiej wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Najlepiej wybrać wózek dla firmy sprzątającej posiadający dwie komory — jedną na wodę czystą, a drugą na brudną. Pozwoli to na dokładniejsze czyszczenie i rzadszą wymianę płynów do czyszczenia. Warto także zwrócić uwagę na wytrzymałe i zwrotne kółka, które pozwolą w łatwy sposób manewrować wózkiem nawet w ciasnych pomieszczeniach.

Mopy dla firm sprzątających

Profesjonalne mopy dla firm sprzątających to sekret idealnie czystych, lśniących podłóg. W sklepie PURECO oferujemy szeroką gamę stelaży oraz wkładów do mopów. Znajdziesz u nas systemy na sucho, wilgotno i mokro, a także systemy do dezynfekcji oraz systemy namaczania mopów. Wybierz stelaże, które zapewniają największą wygodę użytkowania oraz wkłady (kieszeniowe, na zatrzaski lub rzepy), dzięki którym zadbasz o czystość bez smug.

Mycie okien — profesjonalny sprzęt do firmy sprzątającej

Jeżeli Twoja firma sprzątająca świadczy także usługi mycia okien, szyb czy przeszkleń, w naszym sklepie znajdziesz profesjonalne systemy, które znacznie ułatwią to zadanie. Oferujemy kije teleskopowe oraz wkłady do nich, a także packi ręczne czy kuwety z przegrodami do organizacji środków czystości. Wszystko dla jeszcze szybszego i skuteczniejszego czyszczenia okien.

Odkurzacze profesjonalne

Do sprzątania przestrzeni, w których znajdują się wykładziny i dywany, niezbędny będzie profesjonalny odkurzacz. W naszej ofercie znajdują się zarówno odkurzacze biurowe, hotelowe, jak i uniwersalne urządzenia przemysłowe. Pozwolą szybko i skutecznie pozbyć się papierków, okruszków czy kurzu, które zalegają na wykładzinach i innych powierzchniach. Znajdziesz u nas nawet niewielkie i zwrotne odkurzacze o dużej mocy, które łatwo można przetransportować z jednego miejsca na drugie.

Najlepsza chemia dla firm sprzątających

Kompletne wyposażenie dla firm sprzątających nie może obejmować jedynie sprzętu, ale także środki czyszczące najwyższej jakości. Nie chodzi tutaj o sklepowe preparaty czyszczące zachwalane przez reklamy telewizyjne. Do użytku profesjonalnego należy wybrać chemię, która jest jeszcze bardziej skuteczna, a do tego maksymalnie wydajna. Takie właśnie środki dla firm sprzątających oferujemy w sklepie PURECO.

Preparaty do mycia i doczyszczania podłóg

Czyszczenie podłóg to jedna z podstawowych usług każdej firmy sprzątającej. To właśnie na podłodze zbiera się najwięcej zabrudzeń z obuwia, które zależnie od pory roku należy usuwać na różne sposoby. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne płyny do mycia podłóg, które nie pozostawiają smug. Oferujemy ponadto różne rodzaje preparatów: do czyszczenia podłóg drewnianych, paneli, podłóg szkliwionych czy kamienia, ale także płyny pozostawiające silną powłokę antypoślizgową. Z trudniejszymi przypadkami, takimi jak powłoki polimerowe, stary brud czy tłuste zabrudzenia w branży samochodowej, poradzą sobie nasze profesjonalne preparaty do czyszczenia podłóg.

Profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających

Podłogi to zaledwie jeden z obszarów, jakie należy wyczyścić podczas każdego sprzątania. Z pozostałymi także pomogą Ci nasze profesjonalne środki dla firm sprzątających. Konieczne będą preparaty do mycia przeszkleń, które sprawdzą się przede wszystkim w biurach czy sklepach i galeriach handlowych. Środki do pielęgnacji mebli i wyposażenia także będą niezbędne przy sprzątaniu większości pomieszczeń, czy to biurowych, czy mieszkalnych. Skuteczne płyny do czyszczenia sanitariatów pozwolą szybko uporać się z zabrudzeniami w łazienkach i toaletach.

Chemia do zadań specjalnych

Oprócz podstawowych środków czystości oraz sprzętu nasz sklep dla firm sprzątających obejmuje także chemię do zadań cięższego kalibru. Oferujemy specjalistyczne środki czystości marki SEPTA, takie jak płyny do usuwania trudnych zabrudzeń poremontowych, kleju, gum do żucia, a także czyszczenia elewacji, płotu, dachówki czy elementów ze stali. Gwarantujemy, że nasze profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających poradzą sobie nawet z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami, dzięki czemu klienci jeszcze bardziej docenią Wasze specjalistyczne działanie.

Kompleksowe wyposażenie firm sprzątających

Nasza oferta, obejmująca profesjonalny sprzęt sprzątający oraz chemię czyszczącą, to skuteczny i ekonomiczny system, pozwalający na wydajne i efektywne sprzątanie różnego rodzaju pomieszczeń czy powierzchni. Do sprzątania większych obiektów oferujemy także maszyny czyszczące do podłóg, szorowarki i polerki, myjki ciśnieniowe czy ozonatory. Z nami wyposażysz swoją firmę sprzątającą w akcesoria, które są nie tylko niezawodne, ale także ekonomiczne. Doskonały stosunek jakości do ceny i możliwość wyboru koncentratów zamiast gotowych płynów to czynniki, które pozwolą Ci osiągnąć konkurencyjną cenę za swoje usługi.

Aktywne filtry

Mikroszorowarka TMB Mi TOR urządzenie do szorowania schodów

Cena 4 243,50 zł Cena podstawowa 6 429,55 zł
Najniższa cena: 4 243,50 zł 0%
wybierz wariant
  • Mi Tor zasilanie na kabel 4 243,50 zł 6 429,55 zł -34%
  • Mi Tor zasilanie bateryjne 10 319,70 zł 15 635,91 zł -34%
  • Promocja!
  • -34%
  • -34%

Tor 43 Comac Tmb szorowarka oscylacyjna do szorowania podłóg

Cena 10 326,23 zł Cena podstawowa 11 473,59 zł
Najniższa cena: 7 343,10 zł +41%
wybierz wariant
  • Tor 43 Orbital 10 326,23 zł 11 473,59 zł -10%
  • Tor 43 Spray Orbital 10 782,31 zł 11 980,35 zł -10%
  • Promocja!
  • -10%
  • -10%