Dozowniki WEPA do ręczników papierowych

Funkcjonalne i estetyczne dozowniki do papieru lub ręczników papierowych to kompleksowe rozwiązania do każdej łazienki. Dostępne dozowniki papieru toaletowego w rolce, składane, Mini, Jumbo czy Kompakt, są proste w montażu, znacznie redukują zużycie i zapewniają higieniczne pobieranie listków.

Prosta klasyfikacja alfanumeryczna

Wszystkie produkty i dozowniki Satino by WEPA są opatrzone prostym, zrozumiałym kodem. Kody składają się zawsze z dwóch liter oraz jednej cyfry. Na podstawie kodu zawsze znajdą Państwo odpowiedni produkt Satino pasujący do danego dozownika Satino – i odwrotnie!

mycie dłoni

Ręczniki papierowe i asortyment

Koniec z długimi poszukiwaniami, znalezienie odpowiedniego produktu jest bardzo proste!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dozownik do ręczników w roli centralnego dozowania Wepa Centerfeed CF1

 Dozownik Centerfeed CF1 z centralnym dozowaniem do ręczników w roli Wepa - biały. Z wymiennymi końcówkami do odrywania papieru: ząbki tnące do regulacji długości listków lub końcówka do pojedynczych listków. Dozownik nie wymaga zasilania elektrycznego. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 163,59 zł

Mini dozownik PT4 do ręczników Wepa

  Dozownik Wepa do ręczników ZZ MINI to profesjonalny, najmniejszy dozownik do ręczników składanych w składce "V". Ponadczasowy design, łatwa obsługa. Idealny wybór do małych łazienek m.in. w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach lub salach lekcyjnych. Cena dozownika w umowie: 5 zł,...

Cena 166,67 zł