Dozowniki WEPA do ręczników papierowych

Funkcjonalne i estetyczne dozowniki do papieru lub ręczników papierowych to kompleksowe rozwiązania do każdej łazienki. Dostępne dozowniki papieru toaletowego w rolce, składane, Mini, Jumbo czy Kompakt, są proste w montażu, znacznie redukują zużycie i zapewniają higieniczne pobieranie listków.

Prosta klasyfikacja alfanumeryczna

Wszystkie produkty i dozowniki Satino by WEPA są opatrzone prostym, zrozumiałym kodem. Kody składają się zawsze z dwóch liter oraz jednej cyfry. Na podstawie kodu zawsze znajdą Państwo odpowiedni produkt Satino pasujący do danego dozownika Satino – i odwrotnie!

mycie dłoni

Ręczniki papierowe i asortyment

Koniec z długimi poszukiwaniami, znalezienie odpowiedniego produktu jest bardzo proste!

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Dozownik PT3 Wepa Smal do...

  Dozownik PT3 ręczników składanych listkowych Smal do każdego typu składania ( ZZ, W, V, C ) Wepa - biały. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 152,52 zł

Dozownik PT2 Wepa Interfold slim...

  Mały dozownik PT2 Interfold slim do ręczników składanych. Pasuje do typu składania ( ZZ, W ) Wepa - biały. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 154,98 zł

Dozownik do ręczników w roli...

 Dozownik Centerfeed CF1 z centralnym dozowaniem do ręczników w roli Wepa - biały. Z wymiennymi końcówkami do odrywania papieru: ząbki tnące do regulacji długości listków lub końcówka do pojedynczych listków. Dozownik nie wymaga zasilania elektrycznego. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 163,59 zł

Mini dozownik PT4 do ręczników Wepa

  Dozownik Wepa do ręczników ZZ MINI to profesjonalny, najmniejszy dozownik do ręczników składanych w składce "V". Ponadczasowy design, łatwa obsługa. Idealny wybór do małych łazienek m.in. w biurach, gabinetach lekarskich, kuchniach lub salach lekcyjnych. Cena dozownika w umowie: 5 zł,...

Cena 166,67 zł

Duży dozownik PT2 do ręczników...

  Duży dozownik PT2 Interfold do ręczników składanych typu "Z" i "W". Idealny wybór przy dużej ilości gości w celu zapewnienia higieny na długo. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 192,50 zł

Dozownik PT3 Wepa large do...

Duży dozownik PT3 ręczników składanych Large do każdego typu składania (ZZ, W, V, C ) - biały. Idealny do dużych łazienek. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 193,73 zł

Dozownik PT1 autocut midi do...

  Dozownik AutoCut - biały, manualny, zamykany na kluczyk. Z transparentnym wskaźnikiem wypełnienia. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 347,48 zł

Dozownik PT1 Wepa AutoCut do...

  Dozownik PT1 AutoCut z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli Wepa - biały, automatyczny. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 464,94 zł

Dozownik PT1 Wepa Sensor do...

  Dozownik PT1 Sensor z automatycznym odcinaniem listków do ręczników w roli Wepa Satino - biały, automatyczny. Zasilany zarówno z baterii jak i z gniazdka elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 671,58 zł