Dozowniki do ręczników papierowych

Szybkie i higieniczne suszenie dłoni jest równie ważne, co ich dokładne i regularne mycie. Jednak w miejscach publicznych tradycyjne ręczniki nie mają prawa bytu. Dlatego wszędzie tam, gdzie każdego dnia wiele różnych osób myje ręce w toalecie, doskonale sprawdzą się nasze dozowniki do ręczników papierowych. Są to praktyczne i funkcjonalne produkty, dzięki którym osuszanie dłoni po myciu będzie skuteczne i ergonomiczne przy zachowaniu wysokiego poziomu higieny, a także wygody. Oferujemy dozowniki znanej i cenionej marki WEPA, do których w naszym sklepie dokupisz także wkłady.

Aktywne filtry

Gdzie sprawdzi się dozownik ręczników papierowych?

Ręczniki papierowe to dobra alternatywa dla suszarek elektrycznych do rąk, które nie wszędzie się sprawdzają ze względu na hałas i zapotrzebowanie na prąd. Nasze dozowniki do ręczników papierowych można w prosty i szybki sposób powiesić na ścianie i wypełnić chłonnymi wkładami, dzięki czemu doskonale sprawdzają się one w większości placówek użyteczności publicznej. Urzędy, sklepy, szkoły, szpitale, toalety w restauracjach, hotelach, ale także zaplecza pracownicze, kuchnie, hale produkcyjne czy magazyny. We wszystkich tych miejscach, w których mycie rąk odbywa się często, należy udostępnić klientom, pacjentom czy pracownikom narzędzia, które zapewnią przy tym pełną higienę i bezpieczeństwo. Dlatego warto zainwestować w praktyczny pojemnik na ręczniki papierowe do łazienki, ale także dozowniki do mydła czy papieru toaletowego. Wszystko to i o wiele więcej znajduje się w naszej szerokiej ofercie.

Szeroki wybór i wysoka jakość — dozowniki do ręczników marki WEPA

W ofercie sklepu PURECO znalazły się różne modele dozowników do ręczników papierowych jednego z czołowych producentów — marki WEPA. Nasze dozowniki wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa ABS, dzięki czemu są odporne na wysokie temperatury i absolutnie niezawodne. Pojemniki zamykane na kluczyk, zgodność ze standardem HACCP oraz nowoczesny, minimalistyczny design — wszystko to sprawia, że nasi klienci chętnie wybierają dostępne w naszej ofercie dozowniki na ręczniki papierowe.

Podajnik ręczników papierowych w rolce

Jednym z oferowanych przez nas rodzajów dozowników są podajniki ręczników papierowych w rolce. Dostępny jest na przykład dozownik z centralnym dozowaniem ręczników i wymiennymi końcówkami do odrywania papieru, a także automatyczny dozownik ręczników papierowych w roli, który może być zasilany zarówno z gniazdka elektrycznego, jak i z baterii. Papiery w rolce są ekonomicznym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie dochodzi do dużego zużycia ręczników papierowych. Z kolei automatyczny podajnik dodatkowo zwiększa poziom higieny i komfortu podczas osuszania rąk.

Dozownik do ręczników składanych typu ZZ

Równie popularnym i chętnie stosowanym rozwiązaniem są dozowniki na ręczniki papierowe składane typu ZZ. Chodzi o listki, które nie są ze sobą połączone, lecz założone jeden o drugi. Dzięki temu przy wyciąganiu jednego kawałka ręcznika, następny wysuwa się za nim samoczynnie. Oferujemy tego typu dozowniki na ręcznik papierowy o różnych pojemnościach i szerokościach, dzięki czemu można z łatwością dopasować go do swoich potrzeb oraz rozmiarów łazienki. Można także zamontować nasze dozowniki na różne sposoby: przymocować na śruby lub przykleić na klej przemysłowy, dzięki czemu można uniknąć kłopotliwego wiercenia w płytkach.

Pojemnik na ręczniki papierowe do łazienki — dlaczego warto?

Dozownik do ręcznika papierowego to rozwiązanie bardzo wygodne, komfortowe i higieniczne. Doskonale sprawdza się we wszelkich miejscach użyteczności publicznej, ale także mniejszych zakładach pracy czy sklepach. Dostępne w naszej ofercie dozowniki do ręczników papierowych wyglądają minimalistycznie i nowocześnie, dzięki czemu świetnie wkomponowują się we wnętrze każdej łazienki. Na dodatek dozowniki, szczególnie automatyczny podajnik na ręczniki papierowe, ogranicza zużycie papieru, podając dokładnie tyle, ile jest potrzebne do starannego osuszenia dłoni. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą dozowników do mydła oraz papieru toaletowego, które poprawiają komfort i zmniejszają zużycie środków higieny.

mycie dłoni