dozowniki wepa satino pureco bydgoszcz

Podpisz umowę użyczenia i zapłać za dozownik Wepa Satino jedyne 5 zł!

Wyposażenie Twojej firmy w atrakcyjne i wysokiej jakości linie dozowników nie musi kosztować Cię fortuny! Pureco ma dla Ciebie atrakcyjną ofertę: dozowniki Wepa Satino w użyczenie.

Jak to działa?

Warunki są proste i przejrzyste. Wybierasz interesujące Cię produkty, płacisz jednorazową opłatę 25 zł, a po podpisaniu umowy dostarczymy wybrane dozowniki wraz z asortymentem.

Podpisując umowę na rok jesteś zobowiązany do zakupu 6 paczek papieru lub mydła w ciągu roku, natomiast 2-letnia umowa obejmuje zakup 12 paczek papieru lub mydła, kompatybilnych z wybranym dozownikiem.

Jeśli wolisz możesz kupić wymaganą ilość produktów do dozownika od razu, a przechodzi on na Twoją własność.

W ofercie Pureco znajdziesz kompleksową ofertę dozowników marki WEPA. << Sprawdź >>Dozowniki Wepa Satino - zawsze pod ręką

mycie dłoni

Dozowniki do mydła

Dozowniki Wepa to wszechstronne urządzenia zapewniające większą czystość i optymalną higienę. Można napełnić je mydłem lub specjalnym środkiem. Wszystkie mydła i środki czyszczące oferowane są teraz w obu rozmiarach w nowych woreczkach stojących zapewniających bezpieczny transport i łatwiejsze użytkowanie na miejscu.

>> Sprawdź ofertę Pureco >>


dozowniki do papieru wepa satino


Dozowniki do papieru
Funkcjonalne i estetyczne dozowniki do papieru lub ręczników papierowych to kompleksowe rozwiązania do każdej łazienki. Dostępne dozowniki papieru toaletowego w rolce, składane, Mini, Jumbo czy Kompakt, są proste w montażu, znacznie redukują zużycie i zapewniają higieniczne pobieranie listków.

>> Sprawdź ofertę Pureco >>Pomimo powiększania asortymentu na stronie sklepu Pureco, oferta może być niepełna – pełną ofertę przesyłamy na prośbę Klienta. Zapraszamy do współpracy! Zespół PURECO