Zamiatarki akumulatorowe, bateryjne

Chcesz kompleksowo zadbać o czystość na dużej powierzchni przy jednoczesnej trosce o środowisko? Zamiatarka akumulatorowa to świetna odpowiedź na Twoje potrzeby. Dzięki zasilaniu na baterie możesz czyścić powierzchnie bez ograniczeń przestrzennych, a przy tym nie zanieczyszczać otoczenia. Zapoznaj się z ofertą naszych proekologicznych zamiatarek bateryjnych, dostępnych na stronie PURECO i znajdź model idealny dla Twoich potrzeb.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zamiatarka bezpyłowa Comac CS 50 B komplet

       Zamiatarka CS50 B COMAC- idealna do powierzchni ok. 2000 m². Sprawdza się idealnie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów, gdyż jest zasilana bateryjnie Cena maszyny KOMPLETNEJ CS50 B (bateria kwasowa 12V/110Ah, prostownik 12V/17A)

Cena 13 159,77 zł Cena podstawowa 16 048,50 zł
  • Promocja!
  • -18%
  • -18%

CS 60 B/Hybrid Comac samojezdna nowoczesna zamiatarka bezpyłowa bateryjna i hybrydowa

         Zamiatarka CS60 B/Hybryda Comac- to profesjonalna maszyna samojezdna do zamiatania wewnątrz budynków jak i na zewnątrz, gdyż jest zasilana bateryjnie lub hybrydowo (paliwo/bateria) Cena maszyny KOMPLETNEJ CS60 B/Hybryda (bateria kwasowa 24V/150Ah, prostownik 24V/20A)Szczotki boczne...

Cena 47 527,20 zł

CS 700 B/H Comac samojezdna duża zamiatarka bezpyłowa bateryjna i benzynowa

         Zamiatarka CS 700 B/H Comac- to profesjonalna maszyna samojezdna do zamiatania wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Dostępne są dwa rodzaje zasilania: bateryjna i spalinowa, Podana cena dotyczy maszyny kompletnej CS 700 B/H (bateria kwasowa 24V/150Ah, prostownik 24V/20A, filtr panelowy,...

Cena 65 792,70 zł

CS 80/90/110 B/D/LPG Comac komunalna samojezdna duża zamiatarka przemysłowa bezpyłowa d

           Zamiatarka CS 80/90/110 B/D/LPG Comac to przemysłowa maszyna samojezdna do zamiatania wewnątrz budynków jak i na zewnątrz. Dostępne są modele zasilane bateryjna, z silnikiem diesla i silnikiem LPG. Szerokość czyszczenia (przy jednej szczotce bocznej) odpowiednio: 112 cm (CS 80), 122...

Cena 136 056,45 zł

Zamiatarki akumulatorowe do czyszczenia wewnątrz i na zewnątrz!

Nasze zamiatarki bateryjne zostały zaprojektowane z myślą o czyszczeniu powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki zaawansowanemu systemowi czyszczącemu, wyposażonemu w szczotki podmiatające, specjalne filtry oraz ssawki, nasze maszyny zlikwidują wszelkie zabrudzenia: od drobnego pyłu i kurzu, przez piasek i żwir, aż po drobne śmieci czy liście. Zanieczyszczenia te trafią do szczelnie zamkniętych pojemników, które można z łatwością opróżnić. Nasze maszyny można z powodzeniem wykorzystywać na salach produkcyjnych, w magazynach czy galeriach handlowych, a także na parkingach, chodnikach i ulicach.

Zamiatarki bateryjne dostosowane do Twoich potrzeb

Zamiatarki akumulatorowe do kostki brukowej oraz podłóg dostępne w naszej ofercie są różnej wielkości: większe zamiatarki akumulatorowe samojezdne oraz mniejsze zamiatarki akumulatorowe prowadzone. Obydwa warianty są niezwykle wygodne w użytkowaniu i pozwalają na znacznie szybsze czyszczenie niż to tradycyjne. Dlatego można dobrać model dostosowany do indywidualnych potrzeb. Ponadto, dzięki wydajnym akumulatorom, które można nabyć również osobno w sklepie PURECO, zaoszczędzisz energię w trakcie sprzątania.

Niezależnie od wielkości przestrzeni, jaka wymaga czyszczenia, nasza zamiatarka bateryjna okaże się trafionym wyborem – dzięki niej zaoszczędzisz cenny czas potrzebny na utrzymanie porządku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamiatarek przemysłowych bateryjnych oraz składania zamówień na wybrane modele.

Sprawdź myjki w innych kategoriach: