Płyny i detergenty do mycia okien, luster i przeszkleń

Do okien, luster i przeszkleń

Mycie okien, luster i przeszkleń należy do kategorii najbardziej wymagających sposobów czyszczenia. Na tego typu powierzchniach najbardziej widoczne są bowiem zarówno zabrudzenia, takie jak kurz, odciski palców czy tłuste plamy, jak i smugi powstałe po czyszczeniu nieodpowiednimi środkami i metodami. Dlatego zadbaliśmy o to, aby w ofercie PURECO znalazły się profesjonalne płyny do mycia okien, szyb i luster oraz innych przeszkleń. W połączeniu z naszym sprzętem do mycia okien pozwolą Ci one osiągnąć perfekcyjne efekty i maksymalną wydajność.

Aktywne filtry

Septima Glass

Cena 6,22 zł
wybierz wariant
  • 0,5 l atomizer 6,22 zł
  • 5 l 27,70 zł

Gdzie sprawdzi się dobry płyn do mycia szyb i luster?

Z pewnością skuteczny płyn do mycia luster będzie niezbędny wszędzie tam, gdzie znajdują się lustra wymagające regularnego czyszczenia: sklepy odzieżowe czy jubilerskie, drogerie, gabinety kosmetyczne, galerie handlowe, recepcje hotelowe. W takich miejscach liczy się szybkie i skuteczne mycie luster przy pomocy wydajnego środka łatwego w użyciu. Podobnie będzie z płynem do mycia okien i przeszkleń w biurowcach, na witrynach sklepowych, basenach, hotelach i pensjonatach oraz wielu innych miejscach. Bez wątpienia płyny do mycia okien, luster i przeszkleń stanowią także niezbędne wyposażenie każdej profesjonalnej firmy sprzątającej.

Profesjonalny płyn do mycia okien i luster Septima

Jednym z najlepszych i najpopularniejszych wśród naszych klientów płynów do okien i przeszkleń jest profesjonalny środek czyszczący Septima GLASS. Idealnie nadaje się on nie tylko do czyszczenia szyb i luster, ale także:

  • płytek ceramicznych;
  • stali nierdzewnej;
  • glazury;
  • szyb samochodowych.

Tym, co wyróżnia płyn do mycia okien, luster i przeszkleń Septima GLASS jest szybkoschnąca formuła, która zapewnia dokładne czyszczenie bez smug. Forma gotowa do użycia w butelce z atomizerem to gwarancja wygody użycia. Taki płyn możesz mieć zawsze pod ręką, by szybko i efektywnie wyczyścić różne powierzchnie. Z kolei kupując wersję 5-litrową zyskujesz ten sam produkt w o wiele lepszej cenie, który możesz następnie przelać do dowolnej butelki z atomizerem.

Czego wymaga idealne czyszczenie okien, luster i przeszkleń?

Dobry płyn do mycia luster, okien i przeszkleń to bardzo istotny czynnik, ale sam w sobie nie wystarczy, aby idealnie wyczyścić tego typu wymagające powierzchnie. Należy bowiem przetrzeć go bezpyłowym ręcznikiem papierowym lub ściereczką z mikrofazy. Na użytek profesjonalny o wiele lepiej sprawdzi się jednak dostępny w naszej ofercie sprzęt do mycia okien. Ręczna packa i wkład z mikrofazy w połączeniu z wydajnym płynem do okien pozwolą szybko i skutecznie wyczyścić lustra, szyby i przeszklenia, a kij teleskopowy z regulacją znacząco ułatwi mycie okien dużych lub wysoko umieszczonych. Już teraz zapoznaj się z całą dostępną w naszym sklepie ofertą akcesoriów i środków czyszczących do różnych zastosowań.