Profesjonalne odświeżacze powietrza SEPTA

Profesjonalne Odświeżacze powietrza, na naturalnych olejkach. Nie pozastawiają woni chemicznej.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Septa Superfresh Green Tea A1 profesjonalny delikatny odświeżacz zapachu

Septa Superfresh Green Tea  A1- jest to gotowy do użycia preparat o długotrwałym działaniu, posiadający przyjemny i świeży zapach.  Specjalna formuła neutralizuje nieprzyjemną woń.Do stosowania w biurach, mieszkaniach, toaletach, szatniach, łazienkach, pomieszczeniach sanitarnych.

Cena 39,36 zł

Septa Superfresh Sailor A 2 profesjonalny delikatny odświeżacz zapachu

Septa Superfresh Sailor A2- jest to gotowy do użycia preparat o długotrwałym działaniu, posiadający przyjemny i świeży zapach.  Specjalna formuła neutralizuje nieprzyjemną woń.Do stosowania w biurach, mieszkaniach, toaletach, szatniach, łazienkach, pomieszczeniach sanitarnych.

Cena 39,36 zł

Septa Superfresh Antitabac A 3 profesjonalny odświeżacz powietrza

Septa Superfresh Antitabac A3 - jest to gotowy do użycia preparat o długotrwałym działaniu, posiadający przyjemny i świeży zapach.  Specjalna formuła neutralizuje nieprzyjemny zapach tytoniu i klimatyzacji.Do stosowania w biurach, mieszkaniach, toaletach, szatniach, łazienkach, pomieszczeniach...

Cena 39,36 zł

Septa Superfresh Jasmona A 4 profesjonalny odświeżacz powietrza do pomieszczeń

Septa Superfresh Jasmona A4 - jest to gotowy do użycia preparat o długotrwałym działaniu, posiadający przyjemny i świeży zapach.  Specjalna formuła neutralizuje nieprzyjemny zapach tytoniu i klimatyzacji.Do stosowania w biurach, mieszkaniach, toaletach, szatniach, łazienkach, pomieszczeniach...

Cena 39,36 zł

Chcesz zapomnieć o nieprzyjemnych zapachach? Sięgnij po odświeżacz powietrza – profesjonalny środek, który nada pomieszczeniu przyjemny aromat. W ofercie naszego sklepu online znajdziesz wysokowydajne, gotowe do użycia preparaty marki Septa Unicare, wyróżniające się długotrwałym działaniem i niezwykle przyjemnym, odświeżającym zapachem. To propozycje, które bez trudu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Co więcej, profesjonalne odświeżacze powietrza prezentowane na wirtualnych półkach naszego sklepu online są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach! Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz do zakupów!

Sanitarny odświeżacz powietrza do domu, biura i innych miejsc

Nasza oferta to coś znacznie więcej niż zwyczajne preparaty, jakich pełno na marketowych półkach. Sanitarne odświeżacze powietrza wyróżniają się nie tylko ogromną skutecznością, ale także specjalną formułą, która w kilka chwil neutralizuje wszelkie nieprzyjemne wonie. Nie maskują brzydkich zapachów, ale rozprawiają się z nimi, pozostawiając w pomieszczeniu świeży zapach. Dodatkowo, specjalnie skomponowane nuty zapachowe wprawią każdego w przyjemny nastrój. Nasze profesjonalne odświeżacze powietrza doskonale sprawdzą się wszędzie, między innymi w domach i mieszkaniach, biurach, szatniach, toaletach, korytarzach i innych podobnych miejscach.

Sprawdź też inne środki