Maszyny do mycia podłóg kablowe

Maszyny do mycia podłóg kablowe

Czyszczenie podłóg o dużej powierzchni wymaga użycia profesjonalnego, odpowiednio dobranego sprzętu, który zagwarantuje najwyższą jakość czyszczenia przy łatwej obsłudze i zmniejszonym nakładzie czasu oraz sił. Oferowane przez sklep internetowy PURECO maszyny do mycia podłóg kablowe idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest ciągła praca bez ładowania. Sprawdź inne zalety takich maszyn i zobacz, który model z naszej oferty najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Aktywne filtry

Multiwash PRO 340 wielofunkcyjna...

Multiwash PRO 340 to wielofunkcyjna szorowarka walcowa zasilana elektrycznie i wyposażona w pompę. Maszyna zapewnia maksymalną wydajność i wygodę czyszczenia szczególnie większych obszarów.  Cena za maszynę gotową do pracy, wyposażoną w pompę i komplet 2 szczotek typu standard

Cena 9 212,70 zł Cena podstawowa 13 548,09 zł
 • -32%
 • -32%

VISPA 35 E COMAC Mała...

     Vispa 35 E - jest elektryczną, zasilaną na kabel maszyną czyszczącą do mycia podłóg, która zarówno czyści na mokro i osusza podłogę. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) dostarczaną ze szczotką lub uchwytem pada.

Cena 12 297,54 zł

ABILA 50 E CLASSIC elektryczna...

    Abila 50 E Classic - uniwersalna, wytrzymała i niezawodna szorowarka zbierająca do małych i średnich powierzchni. Zasilana elektrycznie do ciągłej pracy. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) W promocji dodajemy 50 L Septa Floor Bc 1 (zalecanej do maszyn Comac)

Cena 12 298,77 zł Cena podstawowa 18 921,18 zł
 • Promocja!
 • -35%
 • -35%

Antea 50 E Comac...

        Szorowarka Antea Comac jest najnowocześniejszą maszyną do mycia podłóg o znakomitej wydajności 1500 m2/h, zasilana kablowo, odpowiednia do gruntownego czyszczenia oraz konserwacji podłóg. Cena za maszynę i ssawę 705 mm oraz szczotkę, uchwyt pada i przewód elektryczny.  

Cena 20 908,77 zł

Kablowe maszyny czyszczące do ciągłej pracy

W przypadku podłóg i posadzek, które wymagają częstego czyszczenia bez przerw na ładowanie, najlepiej sprawdzą się przewodowe maszyny do mycia podłóg, które pozwalają na czyszczenie przez wiele godzin bez ograniczeń. Brak wbudowanego akumulatora oznacza też, że takie kablowe maszyny czyszczące są o wiele lżejsze, w związku z czym łatwiej je przetransportować w razie potrzeby na przykład na inne piętro. Jednak w miejscach, gdzie obecność kabla może być przeszkodą, na przykład zatłoczonych przestrzeniach lub pomieszczeniach bez dostatecznej ilości gniazdek elektrycznych, warto wybierać maszyny do mycia podłóg akumulatorowe dostępne w ofercie sklepu PURECO.

Rodzaje dostępnych szorowarek przewodowych

Dostępne w sprzedaży szorowarki kablowe do podłóg dzielą się na różne rodzaje przede wszystkim ze względu na wielkość. Do nieco mniejszych lub bardziej zatłoczonych przestrzeni lepiej sprawdzą się bowiem szorowarki przewodowe niewielkich rozmiarów, które zapewniają wyjątkową wygodę czyszczenia. Ich obsługa jest łatwiejsza, a samo urządzenie lżejsze. Pozwala także dokładnie wyczyścić nawet przestrzenie w kątach czy tuż przy ścianach. Dzięki niewielkim rozmiarom również przechowywanie oraz transportowanie takich maszyn jest o wiele łatwiejsze. Z kolei do dużych przestrzeni lepszym wyborem będą niezawodne szorowarki o jeszcze większej wydajności. Poradzą one sobie z czyszczeniem kilkuset, a nawet tysięcy metrów kwadratowych na godzinę.

Gdzie sprawdzą się przewodowe maszyny do mycia podłóg?

Maszyny do mycia podłóg będą idealną pomocą wszędzie tam, gdzie potrzebne jest częste mycie lub tam, gdzie powierzchnia czyszczenia wymaga dużych nakładów czasu i sił podczas tradycyjnego sprzątania. Mniejsze szorowarki kablowe będą więc idealnym wyborem na przykład do:

 • siłowni i klubów fitness,
 • sklepów odzieżowych, supermarketów,
 • przychodni i ośrodków medycznych,
 • domów opieki,
 • szkół i przedszkoli,
 • hoteli i pensjonatów.

Z kolei maszyny do mycia podłóg o większej wydajności sprawdzą się m.in. w:

 • galeriach handlowych,
 • halach wystawienniczych,
 • centrach kongresowych,
 • szpitalach,
 • halach produkcyjnych i magazynowych,
 • warsztatach,
 • muzeach, galeriach sztuki.

Na co zwrócić uwagę, wybierając przewodowe szorowarki do posadzek?

Oprócz dostosowania wielkości szorowarki kablowej do czyszczonej powierzchni, warto zwrócić uwagę także na inne funkcje czy parametry, które mogą być przydatne w konkretnych miejscach i placówkach. Warto na przykład przed zakupem upewnić się, że szorowarka kablowa nie tylko myje i szoruje, ale także zbiera zanieczyszczenia i suszy posadzkę, co będzie szczególnie istotne w miejscach, w których stale pojawiają się osoby trzecie. Istotną zaletą danego modelu przewodowej maszyny do mycia podłóg będzie z pewnością możliwość dokupienia dedykowanych akcesoriów dodatkowych: szczotek, padów dostosowanych do różnych powierzchni. 

Parametry, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to na pewno wydajność wyrażona w metrach kwadratowych czyszczonych na godzinę, ale także długość kabla zasilającego czy stabilność prowadzenia i łatwość obsługi. Jeśli dodatkowo zależy Ci także na konserwacji czyszczonych powierzchni, wybierz maszynę, która oferuje taką funkcję, na przykład najnowocześniejszą maszynę Antea 50 E Comac dostępną w ofercie sklepu PURECO. Jeśli nie wiesz, na jaki model szorowarki przewodowej się zdecydować, bez wahania skontaktuj się z naszymi doradcami.