Maszyny do mycia podłóg kablowe

Maszyny do mycia podłóg kablowe

Czyszczenie podłóg o dużej powierzchni wymaga użycia profesjonalnego, odpowiednio dobranego sprzętu, który zagwarantuje najwyższą jakość czyszczenia przy łatwej obsłudze i zmniejszonym nakładzie czasu oraz sił. Oferowane przez sklep internetowy PURECO maszyny do mycia podłóg kablowe idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie wymagana jest ciągła praca bez ładowania. Sprawdź inne zalety takich maszyn i zobacz, który model z naszej oferty najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Aktywne filtry

Kablowe maszyny czyszczące do ciągłej pracy

W przypadku podłóg i posadzek, które wymagają częstego czyszczenia bez przerw na ładowanie, najlepiej sprawdzą się przewodowe maszyny do mycia podłóg, które pozwalają na czyszczenie przez wiele godzin bez ograniczeń. Brak wbudowanego akumulatora oznacza też, że takie kablowe maszyny czyszczące są o wiele lżejsze, w związku z czym łatwiej je przetransportować w razie potrzeby na przykład na inne piętro. Jednak w miejscach, gdzie obecność kabla może być przeszkodą, na przykład zatłoczonych przestrzeniach lub pomieszczeniach bez dostatecznej ilości gniazdek elektrycznych, warto wybierać maszyny do mycia podłóg akumulatorowe dostępne w ofercie sklepu PURECO.

Rodzaje dostępnych szorowarek przewodowych

Dostępne w sprzedaży szorowarki kablowe do podłóg dzielą się na różne rodzaje przede wszystkim ze względu na wielkość. Do nieco mniejszych lub bardziej zatłoczonych przestrzeni lepiej sprawdzą się bowiem szorowarki przewodowe niewielkich rozmiarów, które zapewniają wyjątkową wygodę czyszczenia. Ich obsługa jest łatwiejsza, a samo urządzenie lżejsze. Pozwala także dokładnie wyczyścić nawet przestrzenie w kątach czy tuż przy ścianach. Dzięki niewielkim rozmiarom również przechowywanie oraz transportowanie takich maszyn jest o wiele łatwiejsze. Z kolei do dużych przestrzeni lepszym wyborem będą niezawodne szorowarki o jeszcze większej wydajności. Poradzą one sobie z czyszczeniem kilkuset, a nawet tysięcy metrów kwadratowych na godzinę.

Gdzie sprawdzą się przewodowe maszyny do mycia podłóg?

Maszyny do mycia podłóg będą idealną pomocą wszędzie tam, gdzie potrzebne jest częste mycie lub tam, gdzie powierzchnia czyszczenia wymaga dużych nakładów czasu i sił podczas tradycyjnego sprzątania. Mniejsze szorowarki kablowe będą więc idealnym wyborem na przykład do:

 • siłowni i klubów fitness,
 • sklepów odzieżowych, supermarketów,
 • przychodni i ośrodków medycznych,
 • domów opieki,
 • szkół i przedszkoli,
 • hoteli i pensjonatów.

Z kolei maszyny do mycia podłóg o większej wydajności sprawdzą się m.in. w:

 • galeriach handlowych,
 • halach wystawienniczych,
 • centrach kongresowych,
 • szpitalach,
 • halach produkcyjnych i magazynowych,
 • warsztatach,
 • muzeach, galeriach sztuki.

Na co zwrócić uwagę, wybierając przewodowe szorowarki do posadzek?

Oprócz dostosowania wielkości szorowarki kablowej do czyszczonej powierzchni, warto zwrócić uwagę także na inne funkcje czy parametry, które mogą być przydatne w konkretnych miejscach i placówkach. Warto na przykład przed zakupem upewnić się, że szorowarka kablowa nie tylko myje i szoruje, ale także zbiera zanieczyszczenia i suszy posadzkę, co będzie szczególnie istotne w miejscach, w których stale pojawiają się osoby trzecie. Istotną zaletą danego modelu przewodowej maszyny do mycia podłóg będzie z pewnością możliwość dokupienia dedykowanych akcesoriów dodatkowych: szczotek, padów dostosowanych do różnych powierzchni. 

Parametry, na które warto zwrócić szczególną uwagę, to na pewno wydajność wyrażona w metrach kwadratowych czyszczonych na godzinę, ale także długość kabla zasilającego czy stabilność prowadzenia i łatwość obsługi. Jeśli dodatkowo zależy Ci także na konserwacji czyszczonych powierzchni, wybierz maszynę, która oferuje taką funkcję, na przykład najnowocześniejszą maszynę Antea 50 E Comac dostępną w ofercie sklepu PURECO. Jeśli nie wiesz, na jaki model szorowarki przewodowej się zdecydować, bez wahania skontaktuj się z naszymi doradcami.

Sprawdź również