Dozownik do papieru toaletowego JVD Cleanline Mix Maxi 899607 dwie małe rolki

Dozownik do papieru toaletowego JVD Cleanline Mix Maxi 899607 dwie małe rolki

89,26 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do papieru toaletowego na dwie małe rolki JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność zbiornika dwie rolki lub cztery paczki listków.

899607
Otrzymasz 2,68 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Decydując o zakupie wyposażenia do sanitariatów w biurze, restauracji czy też dowolnym innym obiekcie, w którym z łazienki czy toalety korzystać będzie wiele osób, warto zadbać o komfort odwiedzających, a tym samym o bezpieczeństwo i higienę. Poza doborem odpowiednich urządzeń sanitarnych warto zatem zadbać także o takie produkty, jak dozowniki do mydeł i płynów, czy też podajnik do papieru toaletowego. Warto przykładowo zdecydować się na mocowany do ściany duży pojemnik do papieru toaletowego na dwie rolki.

Dozownik do papieru toaletowego na dwie rolki – zastosowanie

Oferowany przez nas dozownik na papier toaletowy Cleanline Mix Maxi 899607 wyprodukowany został przez firmę JVD. Model ten, wykonany w całości z tworzywa sztucznego ABS, czyli kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego, dostępny jest w kolorze białym, z szarymi wstawkami oraz wizjerem pojemności, pozwalającym bez otwierania dozownika podejrzeć, czy konieczne jest uzupełnienie jego zawartości. Wewnątrz pojemnika na papier toaletowy JVD Cleanline Mix Maxi 899607 zmieszczą się dwie rolki papieru toaletowego lub cztery pakiety listków toaletowych. Dzięki tak dużej pojemności konieczność uzupełniania dozownika można ograniczyć do minimum.

Dozownik przeznaczony jest do montażu naściennego. Wśród obiektów, w których znajduje zastosowanie, przede wszystkim warto wymienić te miejsca, które oferują publicznie dostępną toaletę, takie jak restauracje i inne lokale gastronomiczne, kina, muzea, galerie handlowe, a także przychodnie, szpitale oraz inne obiekty świadczące usługi medyczne, czy też stacje benzynowe. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by podajnik papieru zamontować w sanitariatach wewnątrz biurowca lub budynku firmowego oraz w dowolnym innym miejscu, w którym z toalety korzysta duża liczba osób. Obecność podajnika pozwala bowiem użytkownikowi na pobieranie tylko koniecznej ilości papieru toaletowego, bez kontaktu z całą rolką, co przekłada się na bezpieczeństwo i higienę pozostałych użytkowników.

Duży dozownik do papieru toaletowego – specyfikacja produktu

Duży manualny dozownik do papieru toaletowego na dwie rolki JVD Cleanline Mix Maxi 899607 wyprodukowany został zgodnie ze standardem HACCP. Produkt ten wyposażony jest w zamek na klucz, dzięki czemu dostęp do rolki znajdującej się wewnątrz pojemnika możliwy jest tylko dla wybranych osób, zajmujących się uzupełnieniem dozownika. Równocześnie po otwarciu pojemnika możliwa jest łatwa i szybka wymiana rolki na nową lub uzupełnienie dozownika o kolejne pakiety listków toaletowych.

Znajdujący się w naszej ofercie dozownik dostępny jest w kolorze białym i ma następujące wymiary: 27,5 cm wysokości, 14,5 cm szerokości oraz 13,5 cm głębokości. Produkt ten, wchodzący w skład linii Clearline, objęty jest roczną gwarancją producenta.


duży dozownik do papieru toaletowego mała rolka na dwie rolki


- pojemność: dwie małe rolki lub cztery paczki listków,

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki

wymiary dozownika do papieru toaletowego mała rolka na dwie rolki
Wymiary:

- wysokość 275 mm,

- szerokość 145 mm,

- głębokość 135 mm


.

899607

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
manualny
Uzupełnianie
dwie małe rolki papieru toaletowego lub cztery pakiety listków toaletowych
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
27,5 x 14,5 x 13,5

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do papieru...

89,26 zł

Produkty powiązane