Szkoły

Dbanie o czystość w szkole nie jest łatwym zadaniem. Długie korytarze, na których odbywa się życie międzylekcyjne, często po całym dniu nauki noszą ślady rozlanych napojów, okruszków, papierków czy śladów obuwia. W nie lepszym stanie są sale lekcyjne i toalety. Aby zatem jak najbardziej ułatwić sprzątanie szkół, w PURECO przygotowaliśmy kompleksową ofertę środków czystości oraz akcesoriów, które mają za zadanie usprawnić cały proces i odciążyć pracowników dbających o porządek w placówkach edukacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

Jednorazowy mop płaski...

Oryginalny mop jednorazowy Unilav - poliestrowo-polipropylenowo-celulozowy. System Filmop. Cena dotyczy całego zestawu: 250 szt.Do stelaża  40 cm

Cena 584,25 zł

Stelaż ze zbiornikiem mop płaski...

Oryginalny stelaż Unilav - kompletny zestaw stelaż velcro i kij ze zbiornikiem 650 ml . System Filmop. Cena dotyczy całego zestawu: stelaż + kij + jeden zbiornik 650 ml.Dostępne rozmiary stelażu  40,60 cm

Cena 596,55 zł
wybierz wariant
 • Velcro na rzep 40 cm kolor niebieski 596,55 zł
 • Velcro na rzep 40 cm kolor szary 596,55 zł
 • Velcro na rzep 60 cm kolor niebieski 627,30 zł
 • z gumowymi paskami (do mopów jednorazowych celulozowych) 605,16 zł
 • z mikroplastycznymi paskami (do mopów jednorazowych mikrofazowych) 597,78 zł

Top P11 WD Comac profesjonalny...

         COMAC TOP P11 WD - jest odkurzaczem, który odkurza na sucho i mokro. Posiada wytrzymały na uderzenia zbiornik z polietylenu. Seria Top charakteryzuje się niskim poziomem hałasu i dużą mocą ssania. Cena za urządzenie kompletne.

Cena 1 216,47 zł Cena podstawowa 1 737,81 zł
 • Promocja!
 • -30%
 • -30%

Primaster Combi 2 in one mała...

     Primaster Combi 2 in One, jest profesjonalną małą ręczną szorowarką jednotarczową zasilaną bateryjnie i z możliwością zamontowania wydłużonego uchwytu. Idealnie nadaje się do punktowego doczyszczania w ciasnych pomieszczeniach, gdzie nie ma możliwości czyszczenia tradycyjną szorowarkąCena...

Cena 1 353,00 zł Cena podstawowa 2 081,54 zł
 • Promocja!
 • -35%
 • -35%

ODKURZACZ PROFESJONALNY...

Nowość!Poręczny odkurzacz bateryjny Portotecnica Isy Li-ion to najnowsza seria bezworkowych odkurzaczy ładowanych za pomocą baterii.Niewielki gabaryt, lekkość i zwinność oraz dodatkowe końców pozwolą wysprzątać trudno dostępne miejsca. Produkt wyposażony jest w przycisk dzięki, któremu bez...

Cena 1 463,70 zł

Extract P25 Comac odkurzacz...

    Extract P 25 jest odkurzaczem (ekstraktorem) przeznaczonym do pracy na sucho-mokro.Cena dotyczy urządzenia kompletnego z akcesoriami.

Cena 2 361,60 zł Cena podstawowa 3 524,78 zł
 • Promocja!
 • -33%
 • -33%

Generator ozonu 9g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 9g/h - jest maszyną zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji małych pomieszczeń  (do 180 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 4 305,00 zł

Generator ozonu 14g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 14g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji  pomieszczeń  (do 500 m3) i samochodów. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 5 904,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Generator ozonu 32g/h do pełnej...

     Generator Ozonu 32g/h - jest maszyna zasilaną na kabel, która służy do pełnej dezynfekcji dużych pomieszczeń  (od 500 m3) i samochodów ciężarowych. Profesjonalne urządzenie do ciągłej pracy.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 12 177,00 zł

LEO RAY autonomiczny robot...

Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota. Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl

Cena 12 300,00 zł

LEO VAC autonomiczny robot...

Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota. Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl

Cena 12 300,00 zł

SV4 SV8 Matrix maszyna parowa,...

    Matrix SV 4 maszyna parowa - jest profesjonalnym urządzeniem do czyszczenia parą. Podgrzewa wodę ( nie wymaga żadnej chemii ani wody destylowanej )do 140 stopni Celsjusza i wypycha ją przez dyszę z ciśnieniem 4,5 Bara. Parownica wykonana jest ze stali nierdzewnej. ( dostępna również wersja z...

Cena 13 899,00 zł
wybierz wariant
 • 8 bar 22 140,00 zł
 • 4,5 bar 13 899,00 zł

Robot do czyszczenia podłóg R3...

Kompaktowy robot czyszczący R3 SCRUBNajmniejszy robot do mycia podłóg od singapurskiej marki Lions Biot. Idealny do mycia niewielkich powierzchni. Podana cena dotyczy miesięcznego testu robota.Zapytaj o szczegółową ofertę: biuro@pureco.pl. Zamów BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ w Twojej firmie!Pisz na...

Cena 19 680,00 zł

Willmop 35B TSM pionowa szorowarka

Willmop 35B TSM to pionowy automatyczny mop do mycia posadzek, który z powodzeniem zastąpi standardowy mop ręczny. Charakteryzuje się dużą mocą, ponadprzeciętną wydajnością i imponującą zwinnością. To sprzęt, który nie tylko dokładnie umyje posadzkę, ale także pozwoli zaoszczędzić czas i...

Cena 20 651,70 zł

Willmop 50B TSM pionowa...

Willmop 50B to najnowocześniejsza pionowa szorowarka od TSM, która zbiera brud i mopuje w jednym. Wyposażona w dwie szczotki, płozę zbierającą i baterię litowo jonową. Wygodna do pracy i lekka do transportu.  Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy) z 2 szczotkami, baterią i prostownikiem.

Cena 23 614,77 zł

Willmop 50B TSM ECORAY pionowa...

    Willmop 50B TSM ECORAY jest połączeniem funkcjonalności standardowego Willmopa 50B z innowacyjnym systemem Ecoray. To jedyna na rynku pionowa szorowarka czyszcząca i dezynfekująca powierzchnie bez konieczności użycia środków chemicznych. Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)....

Cena 33 087,00 zł

Profesjonalne sprzątanie szkoły — co będzie potrzebne?

Gdy dzieci kończą lekcje i z radością wybiegają przez szkolne drzwi, dla kadry utrzymującej czystość zaczyna się ciężka praca. Sprzątanie szkoły wymaga wysiłku, ale także odpowiednich narzędzi. Dlatego w naszej ofercie znalazły się specjalne akcesoria, ale także profesjonalne środki czystości dla szkół, które są równie skuteczne, co bezpieczne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i cenione za swoje działanie preparaty marki SEPTA, zarówno w formie gotowej do użycia, jak i ekonomicznych koncentratów do rozcieńczania.

Wózki do sprzątania w szkole

Aby odciążyć pracowników dbających o sprzątanie szkoły, konieczny będzie profesjonalny wózek do sprzątania. Gdy będzie posiadał dwie komory, na wodę czystą oraz na brudną, a także praktyczne zwrotne kółka, znacznie przyspieszy i ułatwi mycie podłóg w szkole. Taki mobilny sprzęt pozwala zrezygnować z konieczności dźwigania ciężkiego wiadra z wodą, a także pozwala wygodnie wjechać nawet pomiędzy szkolne ławki czy w inne trudno dostępne miejsca. Osobne komory pozwalają na rzadszą wymianę wody i mniejsze zużycie detergentów czyszczących, co przekłada się także na ekonomię i ekologię w podejściu do sprzątania szkół. Czy nie tego właśnie chcemy uczyć młode pokolenia?

Środki czystości dla szkół

Oprócz odpowiedniego sprzętu, do sprzątania potrzebne są także profesjonalne środki czystości dla szkół. W naszej ofercie znalazły się między innymi skuteczne oraz wydajne preparaty do mycia i doczyszczania podłóg. Posiadamy między innymi propozycje, które nie pozostawiają smug, szybko schną, a nawet wytwarzają powłokę antypoślizgową, która może być szczególnie przydatna na przykład w przypadku mycia schodów czy korytarzy lub hal sportowych w szkole. Oprócz tego oferujemy także szybko i skutecznie działające preparaty do czyszczenia sanitariatów z neutralizacją zapachów, a także środki do pielęgnacji mebli, czyszczenia przeszkleń i innego szkolnego wyposażenia.

Dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń w szkole

Choć regularne sprzątanie szkół jest niezwykle ważne, w czasach szybko rozprzestrzeniających się wirusów i chorób może okazać się niewystarczające. Dlatego szczególnie polecamy także nasze skuteczne środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Systematyczna dezynfekcja najczęściej dotykanych przez uczniów i nauczycieli miejsc pozwoli skutecznie zapobiegać rozmnażaniu groźnych drobnoustrojów. Aby dodatkowo ułatwić częste mycie i dezynfekcję rąk, warto rozważyć także zamocowanie naszych specjalnych dozowników w łazienkach oraz na korytarzach i przy drzwiach.

Pomieszczenia szkolne warto od czasu do czasu także porządnie zdezynfekować, na przykład po przerwie wakacyjnej, feriach zimowych czy wszelkich dłuższych przerwach w nauce. Aby zabić namnażające się grzyby, pleśnie i bakterie, warto skorzystać z naszych generatorów ozonu, które wykazują ogromną skuteczność, a wytwarzany przez nie gaz dociera nawet w najtrudniej dostępne zakamarki pomieszczeń szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych urządzeń, środków czystości i akcesoriów do sprzątania szkół.