Szkoły

Dbanie o czystość w szkole nie jest łatwym zadaniem. Długie korytarze, na których odbywa się życie międzylekcyjne, często po całym dniu nauki noszą ślady rozlanych napojów, okruszków, papierków czy śladów obuwia. W nie lepszym stanie są sale lekcyjne i toalety. Aby zatem jak najbardziej ułatwić sprzątanie szkół, w PURECO przygotowaliśmy kompleksową ofertę środków czystości oraz akcesoriów, które mają za zadanie usprawnić cały proces i odciążyć pracowników dbających o porządek w placówkach edukacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Aktywne filtry

Stelaż ze zbiornikiem mop płaski unilav na rzep do mycia podłóg na wilgotno i dezynfekcji

Cena 596,55 zł
wybierz wariant
  • Velcro na rzep 40 cm kolor niebieski 596,55 zł
  • Velcro na rzep 40 cm kolor szary 596,55 zł
  • Velcro na rzep 60 cm kolor niebieski 627,30 zł
  • z gumowymi paskami (do mopów jednorazowych celulozowych) 605,16 zł
  • z mikroplastycznymi paskami (do mopów jednorazowych mikrofazowych) 597,78 zł

SV4 SV8 Matrix maszyna parowa, parownica para z odkurzaczem

Cena 13 899,00 zł
wybierz wariant
  • 8 bar 22 140,00 zł
  • 4,5 bar 13 899,00 zł

Profesjonalne sprzątanie szkoły — co będzie potrzebne?

Gdy dzieci kończą lekcje i z radością wybiegają przez szkolne drzwi, dla kadry utrzymującej czystość zaczyna się ciężka praca. Sprzątanie szkoły wymaga wysiłku, ale także odpowiednich narzędzi. Dlatego w naszej ofercie znalazły się specjalne akcesoria, ale także profesjonalne środki czystości dla szkół, które są równie skuteczne, co bezpieczne. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i cenione za swoje działanie preparaty marki SEPTA, zarówno w formie gotowej do użycia, jak i ekonomicznych koncentratów do rozcieńczania.

Wózki do sprzątania w szkole

Aby odciążyć pracowników dbających o sprzątanie szkoły, konieczny będzie profesjonalny wózek do sprzątania. Gdy będzie posiadał dwie komory, na wodę czystą oraz na brudną, a także praktyczne zwrotne kółka, znacznie przyspieszy i ułatwi mycie podłóg w szkole. Taki mobilny sprzęt pozwala zrezygnować z konieczności dźwigania ciężkiego wiadra z wodą, a także pozwala wygodnie wjechać nawet pomiędzy szkolne ławki czy w inne trudno dostępne miejsca. Osobne komory pozwalają na rzadszą wymianę wody i mniejsze zużycie detergentów czyszczących, co przekłada się także na ekonomię i ekologię w podejściu do sprzątania szkół. Czy nie tego właśnie chcemy uczyć młode pokolenia?

Środki czystości dla szkół

Oprócz odpowiedniego sprzętu, do sprzątania potrzebne są także profesjonalne środki czystości dla szkół. W naszej ofercie znalazły się między innymi skuteczne oraz wydajne preparaty do mycia i doczyszczania podłóg. Posiadamy między innymi propozycje, które nie pozostawiają smug, szybko schną, a nawet wytwarzają powłokę antypoślizgową, która może być szczególnie przydatna na przykład w przypadku mycia schodów czy korytarzy lub hal sportowych w szkole. Oprócz tego oferujemy także szybko i skutecznie działające preparaty do czyszczenia sanitariatów z neutralizacją zapachów, a także środki do pielęgnacji mebli, czyszczenia przeszkleń i innego szkolnego wyposażenia.

Dezynfekcja powierzchni i pomieszczeń w szkole

Choć regularne sprzątanie szkół jest niezwykle ważne, w czasach szybko rozprzestrzeniających się wirusów i chorób może okazać się niewystarczające. Dlatego szczególnie polecamy także nasze skuteczne środki do dezynfekcji rąk oraz powierzchni. Systematyczna dezynfekcja najczęściej dotykanych przez uczniów i nauczycieli miejsc pozwoli skutecznie zapobiegać rozmnażaniu groźnych drobnoustrojów. Aby dodatkowo ułatwić częste mycie i dezynfekcję rąk, warto rozważyć także zamocowanie naszych specjalnych dozowników w łazienkach oraz na korytarzach i przy drzwiach.

Pomieszczenia szkolne warto od czasu do czasu także porządnie zdezynfekować, na przykład po przerwie wakacyjnej, feriach zimowych czy wszelkich dłuższych przerwach w nauce. Aby zabić namnażające się grzyby, pleśnie i bakterie, warto skorzystać z naszych generatorów ozonu, które wykazują ogromną skuteczność, a wytwarzany przez nie gaz dociera nawet w najtrudniej dostępne zakamarki pomieszczeń szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszych urządzeń, środków czystości i akcesoriów do sprzątania szkół.