Higiena

Dbanie o czystość i higienę jest bardzo ważne w domu, ale jeszcze bardziej w miejscach publicznych, gdzie namnażanie zarazków niesie ze sobą poważne ryzyko dla zdrowia. Podczas pandemii koronawirusa ludzkość zrozumiała, jak istotne jest dokładne i częste mycie rąk, a to zaledwie jeden z wielu sposobów dbania o higienę. Poznaj wszystkie środki higieniczne dostępne w ofercie sklepu PURECO i wykorzystaj je zarówno na użytek prywatny, jak i profesjonalny.

Aktywne filtry

Papier toaletowy MT1 Wepa Satino...

Wepa MT1 papier toaletowy mała rolka z mieszanej celulozy, 3 warstwy. Pakowany po 8 szt. lub 64 szt.

Cena 14,76 zł
wybierz wariant
 • 8 14,76 zł
 • 64 113,16 zł

Papier toaletowy MT1 Wepa Satino...

Wepa MT1 papier toaletowy mała rolka z mieszanej celulozy, 3 warstwy. Pakowany po 8 szt. lub 64 szt.

Cena 18,45 zł
wybierz wariant
 • 64 132,84 zł
 • 8 18,45 zł

Dozownik do papieru toaletowego...

Dozownik do papieru toaletowego mała rolka JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność zbiornika jedna rolka lub dwie paczki listków.

Cena 61,50 zł

Papier toaletowy duża rolka...

Papier toaletowy duża rolka Jumbo szary  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, rolka 9,5 cm x  ∅ 18,5 cm, długość 125 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 67,65 zł
 • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy duża rolka...

Papier toaletowy duża rolka Jumbo biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, 80-85 % białości, rolka 9,5 cm x  ∅ 18,5 cm, długość 125 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 67,65 zł
 • Obecnie brak na stanie

Ręcznik ZZ Zielony 4000 Eco...

Ręcznik listkowy ZZ Zielony 4000 szt. Składany jest w pakiety po 200 szt. o wymiarach listka 23 cm x 25 cm i o najwyższej gramaturze 45g /m2. Produkt został stworzony w oparciu o zasadę osiągnięcia najwyższej jakości przy jak najmniejszej ingerencji negatywnej w środowisko.

Cena 67,65 zł
 • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy mała rolka...

Papier toaletowy mała rolka szary  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, jedna warstwa,300 listków, opakowanie  64 sztuk. 

Cena 73,80 zł
 • Obecnie brak na stanie

Ręcznik ZZ Biały 4000 Eco...

Ręcznik listkowy ZZ Biały 4000 szt. Składany jest w pakiety po 200 szt. o wymiarach listka 23 cm x 25 cm i o najwyższej gramaturze 45g /m2. Produkt został stworzony w oparciu o zasadę osiągnięcia najwyższej jakości przy jak najmniejszej ingerencji negatywnej w środowisko.

Cena 79,95 zł
 • Obecnie brak na stanie

Ręcznik w roli Mini biały...

Ręcznik w roli Mini biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 40-45 g/m2, gofrowany, 80-85 % białości, rolka szerokość 19 cm , długość 42 mb, opakowanie  12 sztuk. 

Cena 86,10 zł
 • Obecnie brak na stanie

Papier toaletowy mała rolka...

Papier toaletowy mała rolka biały  z selekcjonowanej makulatury, o gramaturze 38-40 g/m2, gofrowany, jedna warstwa, 300 listków, opakowanie  64 sztuk. 

Cena 86,10 zł
 • Obecnie brak na stanie

Dozownik do papieru toaletowego...

Dozownik do papieru toaletowego na dwie małe rolki JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność zbiornika dwie rolki lub cztery paczki listków.

Cena 89,26 zł

Cleanset dozownik do płynu...

Dozownik Cleanset do płynu dezynfekującego JVD Cleanline - biały z przezroczystym zbiornikiem na płyn dezynfekujący, manualny, pojemność zbiornika 450 ml.

Cena 108,24 zł

Ręcznik papierowy CF1 w roli...

Wysokiej jakości śnieżnobiałe, miękkie ręczniki składane, z 100% celulozy. Jakość premium o najwyższym standardzie chłonności.

Cena 125,46 zł
 • Obecnie brak na stanie

Ręcznik PT3 papierowy składany V...

Wepa ręcznik PT3 składany z makulatury. Karton 3200 listków ( 20 paczek po 160 listków ).

Cena 132,23 zł Cena podstawowa 188,90 zł
 • Promocja!
 • -30%
 • -30%

Środki higieniczne do firm i miejsc publicznych

Sklepy, restauracje, biura, urzędy - we wszystkich tych miejscach każdego dnia pojawiają się różne osoby, a co za tym idzie także różne bakterie i zarazki. Dlatego udostępnienie osobom trzecim środków higieny osobistej, takich jak dozowniki na mydło czy płyn dezynfekujący, znacznie przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w takich miejscach. W naszej ofercie znalazły się między innymi:

 • profesjonalne dozowniki do mydła lub płynu dezynfekującego, papieru toaletowego, ręczników papierowych;
 • papiery toaletowe, ręczniki papierowe do dozowników, mydła w płynie oraz w pianie;
 • maty wejściowe i wycieraczki przemysłowe na wymiar - pozwalają ograniczyć nieczystości wnoszone do pomieszczenia nawet o 80%;
 • generatory ozonu do dokładnej dezynfekcji zarówno wnętrz samochodów, jak i mniejszych czy większych pomieszczeń.

Zastosowanie takich środków higienicznych w miejscach publicznych, firmach, przedsiębiorstwach, urzędach, przychodniach i szpitalach to podstawa zahamowania rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów, co sprzyja bezpieczeństwu i ochronie zdrowia.

Jakie środki higieny osobistej najlepiej wybierać?

Aby dodatkowo ograniczyć rozprzestrzenianie wirusów i konieczność kontaktu fizycznego z różnymi powierzchniami, do miejsc publicznych warto wybierać środki higieny w postaci dozowników bezdotykowych. W naszej ofercie znalazły się bezdotykowe dozowniki renomowanej marki WEPA, które mogą dozować zarówno mydło do mycia rąk, jak i płyn dezynfekujący. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej higieniczne, ale także bardziej ekonomiczne - odpowiednio odmierzona ilość płynu pozwala zaoszczędzić na częstym uzupełnianiu, a to przekłada się również na ekologię. Podobnie dozowniki do papieru toaletowego i ręczników papierowych pozwalają zwiększyć higienę oraz oszczędności w firmie, restauracji, toalecie publicznej lub innym miejscu narażonym na namnażanie bakterii i wirusów.

Higiena na najwyższym poziomie - dezynfekcja ozonem

W miejscach takich jak hotele, pensjonaty, sale przyjęć okolicznościowych czy inne większe przestrzenie, w których regularna dezynfekcja jest konieczna, najlepiej sprawdzą się dostępne w naszej ofercie generatory ozonu. Ten występujący w naturze gaz dociera w najmniejsze zakamarki, natychmiast dezynfekując i zabijając bakterie, wirusy oraz inne drobnoustroje. Tego typu sprzęt doskonale sprawdzi się także w szkołach, przedszkolach, żłobkach, przychodniach i szpitalach. Do czyszczenia najtrudniej dostępnych miejsc najlepszym wyborem będzie z kolei oprysk elektrostatyczny, który z łatwością zdezynfekuje nawet przestrzenie z zakamarkami lub w różnych kształtach.