Higiena

Dbanie o czystość i higienę jest bardzo ważne w domu, ale jeszcze bardziej w miejscach publicznych, gdzie namnażanie zarazków niesie ze sobą poważne ryzyko dla zdrowia. Podczas pandemii koronawirusa ludzkość zrozumiała, jak istotne jest dokładne i częste mycie rąk, a to zaledwie jeden z wielu sposobów dbania o higienę. Poznaj wszystkie środki higieniczne dostępne w ofercie sklepu PURECO i wykorzystaj je zarówno na użytek prywatny, jak i profesjonalny.

Aktywne filtry

Papier toaletowy MT1 Wepa Satino Prestige mała rolka celuloza 8 szt i 64 szt 062770

Cena 12,30 zł
wybierz wariant
  • 8 12,30 zł
  • 64 100,86 zł

Środki higieniczne do firm i miejsc publicznych

Sklepy, restauracje, biura, urzędy - we wszystkich tych miejscach każdego dnia pojawiają się różne osoby, a co za tym idzie także różne bakterie i zarazki. Dlatego udostępnienie osobom trzecim środków higieny osobistej, takich jak dozowniki na mydło czy płyn dezynfekujący, znacznie przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa w takich miejscach. W naszej ofercie znalazły się między innymi:

  • profesjonalne dozowniki do mydła lub płynu dezynfekującego, papieru toaletowego, ręczników papierowych;
  • papiery toaletowe, ręczniki papierowe do dozowników, mydła w płynie oraz w pianie;
  • maty wejściowe i wycieraczki przemysłowe na wymiar - pozwalają ograniczyć nieczystości wnoszone do pomieszczenia nawet o 80%;
  • generatory ozonu do dokładnej dezynfekcji zarówno wnętrz samochodów, jak i mniejszych czy większych pomieszczeń.

Zastosowanie takich środków higienicznych w miejscach publicznych, firmach, przedsiębiorstwach, urzędach, przychodniach i szpitalach to podstawa zahamowania rozprzestrzeniania się bakterii i wirusów, co sprzyja bezpieczeństwu i ochronie zdrowia.

Jakie środki higieny osobistej najlepiej wybierać?

Aby dodatkowo ograniczyć rozprzestrzenianie wirusów i konieczność kontaktu fizycznego z różnymi powierzchniami, do miejsc publicznych warto wybierać środki higieny w postaci dozowników bezdotykowych. W naszej ofercie znalazły się bezdotykowe dozowniki renomowanej marki WEPA, które mogą dozować zarówno mydło do mycia rąk, jak i płyn dezynfekujący. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej higieniczne, ale także bardziej ekonomiczne - odpowiednio odmierzona ilość płynu pozwala zaoszczędzić na częstym uzupełnianiu, a to przekłada się również na ekologię. Podobnie dozowniki do papieru toaletowego i ręczników papierowych pozwalają zwiększyć higienę oraz oszczędności w firmie, restauracji, toalecie publicznej lub innym miejscu narażonym na namnażanie bakterii i wirusów.

Higiena na najwyższym poziomie - dezynfekcja ozonem

W miejscach takich jak hotele, pensjonaty, sale przyjęć okolicznościowych czy inne większe przestrzenie, w których regularna dezynfekcja jest konieczna, najlepiej sprawdzą się dostępne w naszej ofercie generatory ozonu. Ten występujący w naturze gaz dociera w najmniejsze zakamarki, natychmiast dezynfekując i zabijając bakterie, wirusy oraz inne drobnoustroje. Tego typu sprzęt doskonale sprawdzi się także w szkołach, przedszkolach, żłobkach, przychodniach i szpitalach. Do czyszczenia najtrudniej dostępnych miejsc najlepszym wyborem będzie z kolei oprysk elektrostatyczny, który z łatwością zdezynfekuje nawet przestrzenie z zakamarkami lub w różnych kształtach.