Odkurzacze do liści i chodników

Ręczne sprzątanie liści, trawy i innych zanieczyszczeń z chodnika czy parkingu to męczące i czasochłonne zajęcie - tym bardziej, gdy powierzchnia wymagająca czyszczenia jest duża, a nowe zanieczyszczenia pojawiają się na niej już po kilku dniach. Rozwiązaniem w takim przypadku będą odkurzacze do liści i terenów zewnętrznych dostępne w ofercie sklepu PURECO. Oferujemy różne modele profesjonalnych maszyn, które wykonają tę nużącą, lecz konieczną pracę za Ciebie!

Aktywne filtry

Odkurzacz do liści i zewnętrznych terenów LS/XP od REMARC

Cena 10 835,07 zł
wybierz wariant
  • LS 3500 10 835,07 zł
  • LS 5000 14 924,82 zł
  • LS 4000 VLG 14 156,07 zł
  • LS XP 5.0 15 670,20 zł
  • LS XP 5.0 G 18 751,35 zł
  • LS XP 5.0 H 21 623,40 zł
  • LS 5000 ESW AKKU 31 611,00 zł

Gdzie najlepiej sprawdzi się maszyna do odkurzania liści i chodników?

Odkurzacz do chodników, parkingów czy innych powierzchni doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku przedsiębiorstw i firm dysponujących dużym terenem do czyszczenia (lub profesjonalnych firm sprzątających), jak i w przypadku prywatnych użytkowników. W zależności od wybranego modelu nasze odkurzacze do liści spalinowe oraz akumulatorowe sprawdzą się przy czyszczeniu trawnika, ścieżki, podjazdu, tarasu, chodnika, parkingu, placu czy miejsc wyłożonych kostką brukową, zbierając liście, trawę, szyszki, a nawet drobne śmieci, np. puszki czy niedopałki. Zarówno zastosowanie na użytek prywatny, jak i profesjonalny - do sprzątania w miastach czy na posesjach firm i przedsiębiorstw pozwala uzyskać najwyższą jakość czyszczenia i najlepsze efekty w krótkim czasie.

Odkurzacze do liści - elektryczne czy spalinowe?

W ofercie sklepu PURECO znalazły się profesjonalne odkurzacze do chodników i liści zarowno w wersji spalinowej, jak i akumulatorowej. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Spalinowe odkurzacze do liści to popularniejsza opcja, która zapewnia dużą mobilność i wysoką wydajność, przez co są częściej wybierane do prac profesjonalnych. Każdy odkurzacz do liści spalinowy dostępny w ofercie sklepu PURECO wyróżnia się wysoką mocą ssania przy niskim poziomie hałasu oraz paliwooszczędnym silnikiem renomowanego producenta.

Z kolei odkurzacz do liści akumulatorowy może być dobrym wyborem do czyszczenia mniejszych powierzchni, w tym także na użytek prywatny. Wyposażony został w niemal bezgłośny silnik elektryczny, który nie emituje żadnych spalin - nie przeszkadza zatem sąsiadom, a nawet może być użytkowany w pomieszczeniach zamkniętych, halach, warsztatach czy garażach. Czas pracy naładowanej maszyny czyszczącej wynosi około 2 godzin, co zwykle w zupełności wystarcza na dokładne odkurzenie całej powierzchni.

Jaki model odkurzacza do chodników wybrać?

Modele odkurzaczy do chodników marki REMARC dostępne w ofercie sklepu PURECO to szeroki wybór maszyn odpowiadających potrzebom różnych firm i klientów prywatnych. Aż 7 dostępnych modeli z jednej serii pozwala na idealne dopasowanie odkurzacza do rodzaju i wielkości czyszczonej powierzchni. Podstawowa różnica między spalinowymi odkurzaczami do liści REMARC to rodzaj zastosowanego silnika HONDA GX. Na użytek prywatny zupełnie wystarczający będzie model LS 3500. Z kolei LS 5000 lub LS XP 5.0 z mocniejszym silnikiem sprawdzi się zarówno na posesjach prywatnych, jak i do zadań specjalnych. Do mocowania na pojazdach lub przyczepach najlepszy przystosowany został model LS 4000 VLG. Możesz wybierać spośród maszyn z napędem na koła lub bez niego, o różnych pojemnościach zbiornika na liście i odpady. Szeroki wybór dostępnych akcesoriów dodatkowych pozwoli Ci jeszcze lepiej dostosować odkurzacz do liści do swoich potrzeb.

Odkurzacze do chodników REMARC - postaw na najwyższą jakość

Ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas kwestią priorytetową, w sklepie PURECO oferujemy wyłącznie najwyższej jakości odkurzacze do liści i chodników od renomowanych, cenionych na rynku producentów. Cała seria odkurzaczy REMARC to przede wszystkim gwarancja ponadprzeciętnej mocy przy obniżonym poziomie hałasu, co jest niezwykle istotne niezależnie od tego, czy odkurzacz będzie użytkowany na posesji prywatnej, firmowej czy publicznej. Jeśli nie masz pewności, na który z dostępnych modeli najlepiej się zdecydować, nie wahaj się skontaktować z naszymi doradcami, którzy pomogą dokonać najlepszego wyboru.