Gastronomia

Z  nami

Profesjonalne środki i urządzenia do gastronomii

Zachowanie wysokiego poziomu czystości i higieny w lokalu gastronomicznym to nie tylko wymóg sanitarny, ale także czynnik, który przyciąga do restauracji nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego, jeśli chodzi o sprzątanie w gastronomii, nie ma miejsca na półśrodki. Wyłącznie profesjonalne środki czystości dla gastronomii, a także pomocne w utrzymaniu higieny urządzenia, pozwolą na pełne wyeliminowanie ryzyka rozmnażania się bakterii czy innych drobnoustrojów. W sklepie PURECO oferujemy szeroką gamę rozwiązań do sprzątania i dezynfekcji także dla lokali gastronomicznych.

Najwyższa jakość sprzątania i dezynfekcji w gastronomii

Ponieważ doskonale rozumiemy, że od poziomu czystości i higieny w lokalach gastronomicznych w ogromnej mierze zależy ich renoma oraz zdrowie i dobre samopoczucie klientów, do kwestii dezynfekcji i sprzątania w gastronomii podchodzimy w sposób całkowicie profesjonalny. Nie oznacza to jednak, że aby utrzymać najwyższe standardy musisz wynająć firmę sprzątającą. Wystarczy wprowadzenie schematu sprzątania przy pomocy specjalistycznych, skutecznych i wydajnych środków czystości dla gastronomii, jakie znajdziesz w naszej ofercie. Profesjonalna chemia czyszcząca marki SEPTA to produkty o doskonałym stosunku jakości do ceny, dzięki czemu o czystość w lokalu możesz dbać nie tylko w sposób skuteczny, ale także ekonomiczny.

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii

W gastronomii dbanie o czystość jest podwójnie ważne, dlatego należy dokładnie i regularnie czyścić nie tylko wszelkie powierzchnie, które mają kontakt z żywnością (talerze, sztućce, blaty, tace), ale także te, po których poruszają się i których dotykają zarówno pracownicy, jak i klienci. Dlatego w sklepie PURECO znajdziesz wszelkiego rodzaju środki czystości dla gastronomii, które pozwolą wyczyścić kuchnię, zaplecze, magazyn, restaurację, a także urządzenia i naczynia. Szczególnie polecamy naszą serię preparatów do zmywarek gastronomicznych, ponieważ niedokładnie umyte talerze i sztućce potrafią skutecznie odstraszyć gości. Do mycia różnego rodzaju powierzchni gastronomicznych idealnie sprawdzą się nasze kwaśne i alkaliczne środki czystości dla gastronomii. Obejmują one między innymi:

 • koncentraty do pianowego mycia oraz płyny do mycia grilli, kominków, komór wędzarniczych;
 • koncentraty do pianowego mycia innych powierzchni gastronomicznych;
 • uniwersalne płyny do mycia powierzchni w kuchni;
 • płyny do odkamieniania powierzchni oraz urządzeń.

Możliwość wyboru produktów czyszczących o różnym pH pozwala precyzyjnie dopasować preparat do potrzeb oraz rodzaju czyszczonej powierzchni. Środki kwaśne doskonale hamują rozwój drobnoustrojów, podczas gdy alkaliczne (zasadowe) bez trudu poradzą sobie z tłuszczem, olejem, smarem czy barwnikiem.

Preparaty do dezynfekcji w gastronomii

Choć wielu osobom dezynfekcja kojarzy się jedynie z pandemią, to jednak w przypadku lokalu gastronomicznego oraz jego pracowników jest ona niezbędna na co dzień. Grzyby i wirusy niezauważalne gołym okiem mogą z łatwością przenosić się z klamek czy pieniędzy na talerze, sztućce, a nawet żywność. Dlatego tak istotna jest skuteczna dezynfekcja zarówno rąk, jak i wszelkich powierzchni gastronomicznych. W PURECO znajdziesz skuteczne i wydajne preparaty do dezynfekcji w gastronomii. Dla większych obiektów szczególnie polecamy profesjonalne koncentraty, które zapewnią wysoką jakość w rewelacyjnej cenie. Na zapleczu czy w kuchni warto z kolei zadbać o obecność mydła do dezynfekcji lub alkoholowego płynu do rąk, dzięki którym pracownicy nie będą przenosić groźnych drobnoustrojów na swoich dłoniach. Aby dodatkowo ułatwić korzystanie z mydła do dezynfekcji, zachęcamy do dokupienia na naszej stronie odpowiednich bezdotykowych dozowników, które przyspieszą dezynfekcję rąk i dodatkowo zachęcą do niej całą obsługę.

Aktywne filtry

Mikroszorowarka TMB Mi TOR urządzenie do szorowania schodów

Cena 4 243,50 zł Cena podstawowa 6 429,55 zł
Najniższa cena: 4 243,50 zł 0%
wybierz wariant
 • Mi Tor zasilanie na kabel 4 243,50 zł 6 429,55 zł -34%
 • Mi Tor zasilanie bateryjne 10 319,70 zł 15 635,91 zł -34%
 • Promocja!
 • -34%
 • -34%

SO4 SO8 Matrix maszyna parowa, parownica tylko para

Cena 8 560,80 zł
wybierz wariant
 • 4,5 bar 8 560,80 zł
 • 8 bar 14 723,10 zł

Tor 43 Comac Tmb szorowarka oscylacyjna do szorowania podłóg

Cena 10 326,23 zł Cena podstawowa 11 473,59 zł
Najniższa cena: 7 343,10 zł +41%
wybierz wariant
 • Tor 43 Orbital 10 326,23 zł 11 473,59 zł -10%
 • Tor 43 Spray Orbital 10 782,31 zł 11 980,35 zł -10%
 • Promocja!
 • -10%
 • -10%

SV4 SV8 Matrix maszyna parowa, parownica para z odkurzaczem

Cena 13 899,00 zł
wybierz wariant
 • 8 bar 22 140,00 zł
 • 4,5 bar 13 899,00 zł