Środki do myjni samochodowych, chemia dla myjni SEPTA

Środki do automatycznej myjni samochodowej

Linia przeznaczona do automatów myjących. Najwyższa jakość czyszczenia. Wysoko skoncentrowane płyny.

Aktywne filtry

Septa Finish B2 profesjonalny środek do osuszania samochodu w myjniach samochodowych

Cena 21,53 zł
wybierz wariant
  • 10 l 191,88 zł
  • 1 l 21,53 zł

Septa Wax B3 profesjonalny wosk do zabezpieczenia karoserii w myjniach samochodowych

Cena 29,52 zł
wybierz wariant
  • 10 l 277,98 zł
  • 1 l 29,52 zł

Automatyczna myjnia samochodowa to szybki sposób na zewnętrzną kosmetykę pojazdu. Krótki cykl mycia oraz atrakcyjne ceny programów sprawiają, że myjnie bezobsługowe stale zyskują wiernych użytkowników. W dobie konkurencyjności usług kluczowe jest stworzenie własnej marki, dlatego środki chemiczne do myjni powinny zapewniać najwyższą jakość czyszczenia, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo lakieru.

Jeśli interesuje Cię chemia samochodowa do myjni, nie zwlekaj i skorzystaj z oferty PURECO – jeszcze dzisiaj wybierz wyselekcjonowane profesjonalne produkty do myjni samochodowej.

Profesjonalna chemia dla myjni

Samochody są stale narażone na zabrudzenia, a częste mycie może uszkodzić karoserię, dlatego środki do myjni samochodowych dostępne na pureco.pl to profesjonalne produkty w pełni bezpieczne dla lakieru oraz podzespołów. Chemia dla myjni powinna zapewniać oczekiwane efekty, a więc usuwać zanieczyszczenia, pozostawiając czystą i lśniącą karoserię. Innowacyjne formuły wykorzystujące w pełni bezpieczne składniki aktywne gwarantują skuteczne usuwanie nawet silnych zabrudzeń.

Środki chemiczne do myjni samochodowych – jakie wybierać?

Chemia dla myjni samochodowych powinna spełniać oczekiwania zarówno klientów, jak i właściciela. Środki oferowane przez PURECO to doskonały kompromis między jakością czyszczenia a wydajnością produktów cenionej w branży firmy Septa.

Decydując się na zakup środków dla myjni samochodowych, warto postawić na preparaty przeznaczone do stosowania w wyjątkowo wymagających myjniach bezdotykowych i automatycznych. Skoncentrowana chemia dla myjni samochodowych zapewni połysk i ochronę lakieru codziennie narażonego na działanie czynników atmosferycznych.

Niezbędne środki do myjni samochodowych

Na rynku dostępnych jest wiele środków, których zadaniem jest dbanie o czystość karoserii. W automatycznej myjni samochodowej najważniejsze jest staranne oczyszczenie i osuszenie lakieru, a także zabezpieczenie karoserii, dlatego PURECO stawia na profesjonalny zestaw chemii dla myjni o kompleksowym działaniu. Skoncentrowane środki dla myjni to intensywne działanie i wydajność użycia, a tym samym doskonały efekt nawet w przypadku mocnych zabrudzeń. Stawiając na produkty dostępne na pureco.pl, masz pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru!

Chemia dla myjni samochodowych PURECO

Alkaliczna piana wytwarzana na początku czyszczenia to zasługa płynu do mycia samochodów, który skutecznie doczyszcza zabrudzenia na karoserii, felgach i silniku. Szybkie i dokładne osuszenie lakieru jest możliwe dzięki substancjom rozrywającym powłokę wodną zawartym w środku wspomagającym osuszanie samochodu. Profesjonalny wosk do zabezpieczenia karoserii chroni i nabłyszcza lakier.

Wszystkie środki chemiczne do myjni samochodowych oferowane przez PURECO cechuje wyjątkowa wydajność, dzięki której niewielka ilość produktu radzi sobie nawet z uciążliwym brudem. Dodatkowo chemia dla myjni została stworzona z myślą o środowisku, dlatego środki łatwo ulegają biodegradacji.

Sprawdź też inne środki przeznaczone do mycia samochodów