Dozowniki do papieru

Ręce to główne źródło przenoszenia zarazków. Dlatego tak istotne jest, by myć je regularnie, szczególnie poza miejscem zamieszkania. Nie wystarczy jednak dokładnie umyć ręce, należy je jeszcze starannie osuszyć. Profesjonalny dozownik do papieru pozwoli zrobić to szybko, higienicznie i komfortowo. Choć w wielu miejscach publicznych bardzo popularne są obecnie różnego rodzaju suszarki do rąk, to jednak ręczniki papierowe cechuje najwyższy poziom higieny.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Mały dozownik JT1 Wepa do...

  Mały dozownik JT1 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie pasuje do małej łazienki, gdzie jest duży ruch. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 116,24 zł

Duży dozownik JT2 Wepa do...

  Duży dozownik JT2 do papieru toaletowego typu Jumbo. Rewelacyjnie sprawdza się w łazienkach gdzie jest bardzo duże zużycie papieru toaletowego. Ekonomiczny - posiada system hamulca rolki. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w...

Cena 118,08 zł

Dozownik MT1 do standardowego...

  Dozownik MT1 do dwóch standardowych rolek papieru toaletowego. Dzięki nowej technologi dozowania, druga rolka zostaje zwolniona dopiero po zużyciu się pierwszej. Wykonany z dobrej jakości materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego! Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 158,67 zł

Dozownik WEPA BT1 o papieru...

  Dozownik BT1 do pojedynczych arkuszy papieru toaletowego, rekomendowany do zastosowań w przestrzeni publicznej, zwłaszcza do toalet dla osób niepełnosprawnych. Cena dozownika w umowie: 5 zł, sprawdź tu.

Cena 167,90 zł

Dozownik CF2 Wepa do papieru...

  Systemowy dozownik CF2 centralnego dozowania do papieru toaletowego typu Jumbo. Inteligentne rozwiązanie dozujące dla wszystkich średnio i często uczęszczanych łazienek. Bardzo oszczędny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania elektrycznego!

Cena 167,90 zł

Rodzaje podajników papieru do rąk

Podobnie jak w przypadku dozowników na mydło, w ofercie sklepu internetowego pureco.pl znajduje się szeroki wybór dozowników papieru do rąk. Podstawowa różnica pomiędzy nimi dotyczy rodzaju ręcznika papierowego, jaki wkładany jest do środka, oraz sposobu dozowania. Najpopularniejsze modele dozowników na papier do rąk to te, w których używa się ręcznika w rolce lub składanego w listkach typu ZZ. W obu przypadkach możliwe jest dozowanie manualne lub automatyczne.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dozownik na papier do rąk?

Szeroka oferta pojemników na papier do rąk pozwala wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. Aby wybrać model, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom, zwróć uwagę na kilka istotnych kwestii. W pierwszej kolejności weź pod uwagę ilość miejsca potrzebnego do zamontowania dozownika. Nie w każdej łazience jest wystarczająco przestrzeni, aby zainstalować duży podajnik papieru do rąk. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz także modele mniejsze, które nawet po otwarciu klapy w celu uzupełnienia papieru nie zajmują wiele miejsca, a są bardzo wydajne i komfortowe w użyciu. Kolejną istotną kwestią jest zasilanie, jakiego potrzebują niektóre dozowniki automatyczne. Jeśli w miejscu, w którym chcesz zamontować dozownik papieru do rąk, nie ma akurat możliwości podłączenia zasilania, wybierz model, który działa na baterie i nie wymaga prądu.

Bardzo ważną sprawą przy wyborze dozownika na papier do rąk jest także wybór papieru, którym pojemnik będzie uzupełniany. Nie każdy rozmiar rolki papieru będzie bowiem pasował do każdego dozownika, a to właśnie owe zapasy do uzupełniania generują stałe koszty w ciągu roku. Dlatego warto wybrać podajnik do papieru do rąk, którego wkład będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. Przy okazji warto również zwrócić uwagę na sposób uzupełniania dozownika, tak aby było to szybkie i komfortowe dla każdej osoby, która będzie to robić. Jeśli zamierzasz kupić także inne dozowniki, np. do mydła, warto wybrać jednego producenta – wtedy jeden kluczyk będzie pasował do otwierania różnych urządzeń.

Pojemnik na papier do rąk za darmo?

Sklep pureco.pl udostępnia swoim klientom również wyjątkową możliwość korzystania z dozowników na papier do rąk w formie użyczenia. Jedynym warunkiem jest podpisanie umowy użytkowania przez 2 lata przy uzupełnianiu podajników naszymi wkładami. Częstotliwość zamawiania wkładów nie musi być bardzo wysoka (12 lub mniej uzupełnień w ciągu roku), a dzięki temu możesz cieszyć się korzystaniem z podajników na papier do rąk najwyższej jakości bez konieczności wydawania na nie pieniędzy. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy chcesz najpierw przetestować podajniki danej marki, zanim zainwestujesz w nie swoje środki.

Podajnik na papier do rąk – wysoka jakość i poczucie bezpieczeństwa

Oferowane dozowniki do papieru do rąk produkowane są przez sprawdzonych producentów z Polski, Francji oraz Niemiec, którzy bazują na najwyższej jakości komponentach. Dzięki temu, że powstają tylko w Europie, zgodne są ze standardem HACCP. To oznacza, że są całkowicie bezpieczne do korzystania także w placówkach gastronomicznych. Ponadto wykonane są w większości ze stali nierdzewnej oraz bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. To sprawia, że nasze podajniki do papieru do rąk są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i reakcje chemiczne, a ich montaż oraz późniejsze uzupełnianie nie sprawia problemów. Dzięki temu dozowniki na papier od pureco.pl są wyjątkowo komfortowe, a wysoka jakość wykonania daje poczucie bezpieczeństwa podczas korzystania.