Dozowniki do papieru toaletowego

Dostępne w ofercie sklepu PURECO dozowniki na papier toaletowy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ ich obecność w łazience od razu podnosi poziom komfortu i higieny. Dozownik na papier to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale także pozwalające ograniczyć rozprzestrzenianie się bakterii. Co więcej, zabezpieczają one także przed nadmiernym rozwijaniem papieru i jego niechlujnym opadaniem na podłogę, a tym samym pozwalają zadbać o aspekt ekonomiczny. Poznaj naszą ofertę podajników papieru toaletowego i dostosuj produkt pod swoje potrzeby.

Aktywne filtry

Dozowniki papieru — niezbędne w miejscach użytku publicznego

Obecnie we wszystkich miejscach użyteczności publicznej dozowniki papieru toaletowego, ale także ręczników papierowych czy mydła w płynie są już koniecznym standardem. Pozwalają zdecydowanie podnieść poziom higieny w łazienkach i toaletach, z których każdego dnia korzysta wiele osób. Doskonale sprawdzą się zatem w sklepach, galeriach handlowych, hotelach, szpitalach, przychodniach, restauracjach, biurowcach, lotniskach, dworcach, stacjach benzynowych czy szkołach, ale także na zapleczach firmowych dla pracowników. Dzięki temu, że dozowniki na papier dostępne w naszej ofercie można łatwo dopasować pojemnością do zapotrzebowania i natężenia ruchu, w sklepie PURECO bez trudu skompletujesz zestaw dozowników o ujednoliconej, minimalistycznej stylistyce i niezawodnie wysokiej jakości.

Sprawdzone i solidne podajniki papieru toaletowego

W sklepie internetowym PURECO oferujemy podajniki do papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz mydła wyłącznie od sprawdzonego i cenionego producenta — marki WEPA. Wszystkie wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa ABS i są zgodne ze standardem HACCP. Posiadają wbudowany zamek do otwierania kluczykiem, co pomaga zapobiegać próbom kradzieży lub wymiany wkładu przez osoby niepożądane. Każdy nasz dozownik do papieru toaletowego można zamontować na ścianie na dwa sposoby: przykręcając na śrubki lub przyklejając na klej przemysłowy. Wizjer, przez który bez trudu można sprawdzić ilość pozostałego papieru, to duże ułatwienie dla pracowników uzupełniających wkłady. Z kolei zintegrowany hamulec rolkowy zapobiega rozwijaniu zbyt dużej ilości papieru, co przekłada się na większy porządek i oszczędności przy zakupie wkładów.

Wybierz rodzaj dozownika na papier

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania odpowiednie zarówno do małych, jak i dużych toalet. Ponadto oferujemy dozowniki na papier typu Jumbo (duża rolka), ale także do standardowego papieru toaletowego oraz do papieru w listkach, rekomendowane szczególnie w toaletach dla osób niepełnosprawnych. Nasze dozowniki nie wymagają zasilania elektrycznego, a dzięki temu, że odpowiednio dozują pojedyncze listki papieru, możesz już po kilku tygodniach intensywnego użytkowania zauważyć oszczędności na wkładach. Białe, nowocześnie wyglądające dozowniki do papieru świetnie łączą się z innymi dozownikami z tej samej serii dostępnymi w naszej ofercie. Są minimalistyczne i stylowe, dzięki czemu świetnie wkomponują się w każdą przestrzeń.

PURECO — inteligentne rozwiązania dla czystości i higieny

Dozowniki na papier toaletowy, ręcznik papierowy czy mydło w płynie to zaledwie niewielka część dostępnej w naszym sklepie internetowym oferty. Ponieważ w PURECO doskonale rozumiemy, jak istotne w tych czasach jest należyte dbanie o czystość i higienę, oferujemy zarówno firmom, jak i gospodarstwom domowym przemyślane, inteligentne rozwiązania do sprzątania. Znajdziesz u nas między innymi profesjonalną chemię do sprzątania, profesjonalne odkurzacze, myjki ciśnieniowe, a nawet przemysłowe maszyny czyszczące. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Podnieś poziom czystości i higieny w swoim otoczeniu razem z PURECO!