Płyny do pielęgnacji mebli i wyposażenia

Do mebli i wyposażenia

Niezależnie od tego, czy poszukujesz domowego płynu do czyszczenia mebli, czy profesjonalnego środka czyszczącego do różnego rodzaju powierzchni, znajdziesz go w ofercie sklepu internetowego PURECO. Oferujemy środki do czyszczenia mebli, wyposażenia oraz innych powierzchni zarówno w domach prywatnych, jak i biurach, hotelach, restauracjach oraz innych miejscach publicznych. Preparaty marki Septima, które znalazły się w naszym asortymencie, wykazują wysoką skuteczność oraz wydajność czyszczenia różnego rodzaju powierzchni.

Aktywne filtry

Septima Uni Cytrus

Cena 7,38 zł
wybierz wariant
  • 5 l 27,31 zł
  • 1 l 7,38 zł

Septima Universal

Cena 7,85 zł
wybierz wariant
  • 0,5 l atomizer 7,85 zł
  • 5 l 37,15 zł

Czym powinien się odznaczać dobry środek do czyszczenia mebli?

Zabrudzenia powstające na meblach mogą być zanieczyszczeniami różnego pochodzenia. W biurze będzie to przede wszystkim kurz, w miejscach publicznych odciski palców, a w placówkach gastronomicznych plamy związane z żywnością i napojami. Dobry płyn do mycia mebli poradzi sobie jednocześnie z nimi wszystkimi, zapewniając natychmiastową czystość, piękny zapach i szybkie wysychanie oraz świeżość na długo. Taki płyn musi być także wygodny w użyciu oraz bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Wszystkie te cechy wyróżniają dostępne w naszej ofercie środki do czyszczenia mebli marki Septima.

Septima - niezawodna marka płynu do czyszczenia mebli

Oferowane przez sklep PURECO środki do czyszczenia mebli i innych powierzchni można podzielić na 3 rodzaje w zależności od przeznaczenia:

  • Septima UNI CYTRUS - uniwersalny płyn o świeżym, cytrusowym zapachu do mycia mebli, ścian, wyposażenia oraz posadzek;
  • Septima UNIVERSAL - uniwersalny środek czyszczący przeznaczony głównie do czyszczenia powierzchni plastikowych, takich jak meble ogrodowe, ramy okien PCV, parapety czy panele ścienne, jednak sprawdzi się dobrze także na porowatej powierzchni ceramicznej i płytkach kamiennych, usuwając trudne oraz tłuste zabrudzenia;
  • Septima FORNIR - delikatny preparat o świeżym zapachu przeznaczony do pielęgnacji mebli drewnianych, w okleinie drewnianej oraz drewnopodobnej.

Wszystkie dostępne płyny do czyszczenia mebli mają właściwości wpływające na dokładne czyszczenie, szybkie wysychanie oraz zapobieganie szybkiemu powstawaniu kolejnych zabrudzeń. Te cechy są bardzo istotne do sprzątania w domu, ale przede wszystkim w miejscach publicznych, a szczególnie dla profesjonalnych firm sprzątających, którym zależy na tym, aby efekt czystości i świeżości po sprzątaniu utrzymywał się na długo.

Środki do czyszczenia mebli i nie tylko - postaw na jakość

W sklepie PURECO doskonale rozumiemy, jak istotna dla profesjonalistów jest wysoka jakość, wydajność, bezpieczeństwo oraz wygoda użycia wszelkich płynów do czyszczenia mebli oraz innych środków czyszczących. Dlatego oferujemy wyłącznie produkty od renomowanych, sprawdzonych producentów, które przyspieszą i ułatwią sprzątanie różnych powierzchni. Zapoznaj się z całym naszym asortymentem już dziś!