Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Myjki wysokociśnieniowe pozwalają na czyszczenie powierzchni bez środków ściernych, bez tarcia mechanicznego substancjami stałymi. Jest to jeden z powodów stosowania myjek ciśnieniowych do powierzchni gładkich, delikatnych oraz o mocno zróżnicowanej powierzchni, gdzie tradycyjne maszyny i środki ścierne nie dają oczekiwanych efektów. W ofercie posiadamy profesjonalne i przemysłowe myjki ciśnieniowe firm Ehrle oraz Annovi Reverberi.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Superjet 1609 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa zimnowodna

  Superjet 1609 pw-c21 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Ciśnieniówka odznacza się wysoką precyzją wykonania.

Cena 2 542,04 zł Cena podstawowa 3 062,70 zł
  • Promocja!
  • -17%
  • -17%

ATOMAX-C myjka wysokociśnieniowa

ATOMAX C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do miejsc o średnim stopniu zabrudzenia.

Cena 5 718,17 zł Cena podstawowa 10 031,88 zł
  • Promocja!
  • -43%
  • -43%

G-Power C profesjonalna myjka ciśnieniowa do mycia samochodu

PG-power C PW-C25 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań domowych, np.; przy myciu samochodów oraz do zadań profesjonalnych, m.in.; przy myciu elewacji budynków czy kostka brukowa ( polbruk ). Świetnie nadaje się do...

Cena 6 961,80 zł

PRESS-C DP2515P - myjka ciśnieniowa

PRESS-C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań przemysłowych.

Cena 8 597,70 zł

New Elite CP D1915 P4 T - przemysłowa myjka ciśnieniowa

NEW ELITE CP jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 10 392,27 zł

ARGON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

ARGON H-4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w motoryzacji, rolnictwie itp.

Cena 10 393,50 zł

Royal C przemysłowa myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej

Royal-C PW-C50 jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 11 811,69 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa

GALAX H4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Cena 12 334,44 zł Cena podstawowa 13 407,00 zł
  • Promocja!
  • -8%
  • -8%

SYNCRON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

SYNCRON H4 - jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i w budownictwie.

Cena 15 410,67 zł

Trudno dostępne, ciężkie zabrudzenia mogą wreszcie odejść w niepamięć dzięki niezawodnym urządzeniom czyszczącym dostępnym w sklepie PURECO. Profesjonalna myjka ciśnieniowa to absolutny must have każdej firmy sprzątającej, ale nie tylko – taki sprzęt przyda się również każdej perfekcyjnej pani domu. Zapoznaj się z ofertą naszych myjek ciśnieniowych i znajdź model dopasowany do Twoich potrzeb.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe dla dokładnego mycia

Nasze profesjonalne myjki ciśnieniowe działają pod wysokim ciśnieniem, pozwalając tym samym na dokładne czyszczenie różnego rodzaju powierzchni bez użycia maszyn ściernych ani substancji czyszczących. Z tego względu myjki ciśnieniowe przemysłowe stosuje się do delikatnych powierzchni gładkich, a także tych o wyjątkowo zróżnicowanej powierzchni, żeby nie uszkodzić ich struktury oraz przeniknąć do trudno dostępnych miejsc. Każda nasza myjka ciśnieniowa przemysłowa okaże się świetnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Ci na dokładnym, szybkim, a zarazem bezpiecznym czyszczeniu.

Myjki ciśnieniowe profesjonalne – znajdź swój model

W ofercie naszego sklepu internetowego PURECO znajdziesz rozmaite myjki ciśnieniowe profesjonalne, które są zimno lub gorącowodne, z różnymi typami silników, w zależności od potrzeb naszych klientów. Zależnie od wybranego modelu profesjonalna myjka wysokociśnieniowa może być stosowana w różnych miejscach, takich jak myjnie samochodowe, hale produkcyjne oraz zabłocone ulice. Nasze przemysłowe myjki ciśnieniowe można użytkować zarówno na zewnątrz, jak i w środku. W tym dziale znajdziesz myjki przeznaczone dla różnego stopnia użytkowania: od sporadycznego dla klientów indywidualnych, którzy cenią sobie prawdziwy porządek, przez profesjonalny – dla małych przedsiębiorstw, gdzie powierzchnie wymagają częstego czyszczenia, aż po duży przemysł, oznaczający ogromne powierzchnie hal, magazynów lub dróg, które wymagają kompleksowego czyszczenia. Jak widać, myjka ciśnieniowa profesjonalna może znaleźć wiele zastosowań. Jednak wszystkie modele naszych myjek zostały zaprojektowane tak, aby użytkowanie ich było łatwe i komfortowe.

Przemysłowa myjka ciśnieniowa w atrakcyjnej cenie

Każda nasza przemysłowa myjka ciśnieniowa została starannie wykonana z materiałów wysokiej jakości, żeby mogła posłużyć przez wiele lat. Precyzja wykonania przez renomowanych producentów myjek sprawia, że produkty te są naprawdę niezawodne. W dodatku stosunek jakości do ceny naszych myjek jest wyjątkowo korzystny dla naszych klientów, ponieważ w PURECO staramy się maksymalnie uatrakcyjnić ofertę cenową.

Wszystkie osoby zainteresowane myjkami ciśnieniowymi zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem tych produktów, dostępnym na naszej stronie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie myjkę dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb. Życzymy owocnych zakupów oraz skutecznego czyszczenia. Serdecznie zapraszamy!

Silniki występujące w myjkach wysokociśnieniowych

Silnik osiowy w myjce ciśnieniowej (tańszy, gorsza jakość)Silnik korbowodowy w myjce ciśnieniowej (droższy, wysoka jakość)