Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe dostępne w ofercie PURECO to profesjonalne urządzenia od najpopularniejszych producentów, którzy cieszą się zaufaniem klientów na całym świecie. Dzięki ich używaniu nie musimy korzystać z narzędzi, które podczas czyszczenia mogą dokonać uszkodzeń mechanicznych oraz zniszczyć mytą powierzchnię. Najczęściej urządzenia te stosuje się do czyszczenia powierzchni gładkich, które przy użyciu narzędzi stałych mogłyby ulec zarysowaniom pod wpływem tarcia.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe dają zdecydowanie lepszy efekt niż inne urządzenia. Radzą sobie również z bardziej różnorodnymi i problematycznymi zabrudzeniami, które trudno jest zlikwidować mechanicznie przy pomocy innych maszyn. Oprócz produktów profesjonalnych oferujemy również myjki przemysłowe.

Aktywne filtry

Worek 25 kg z piaskiem do...

Worek 25 kg z piaskiem służącym do piaskowania za pomocą myjek wysokociśnieniowych Portotecnica

Cena 93,48 zł

Złącze węży M22-M22

Złącze Portotecnica pozwalające przedłużyć wąż wysokociśnieniowy i połączyć go z drugim wężem. 

Cena 125,46 zł

Lanca P70+M22

Lanca P70 M22 dopasowana do pistoletu G 6000 i myjek wysokociśnieniowych Portotecnica.

Cena 183,27 zł

Odkamieniacz M421

Odkamieniacz M421 dostępny w dwóch opcjach: w kartonie 6 x 1 kg lub w opakowaniu 10 kg. Na zdjęciu odkamieniacz 6 x 1 kg.

Cena 311,19 zł
wybierz wariant
  • 6 x 1 kg 311,19 zł
  • 10 kg 434,19 zł

Lanca turbo

Turbo lanca TTR-20M22 1,5 do myjki wysokociśnieniowej Portotecnica Atomax-C.

Cena 314,88 zł

Lanca z przeznaczeniem do...

Wytwornica Piany M22 o pojemności 1L do pistoletu G 6000 myjek wysokociśnieniowych Portotecnica

Cena 377,61 zł

Pistolet G600 + Lanca P330 + M22

Wysokociśnieniowy pistolet G600 zaprojektowany w sposób gwarantujący wydajność w każdych warunkach pracy.

Cena 442,80 zł

Zestaw naprawczy 500H - model...

Zestaw naprawczy 500H do myjki wysokociśnieniowej Royal C model 1718 lub 1622.

Cena 463,71 zł
wybierz wariant
  • 1718 463,71 zł
  • 1622 1 008,60 zł

Pistolet z lancą do myjek...

Ergonomiczny i wyjątkowo wygodny pistolet G 6000 przeznaczony do myjek wysokociśnieniowych Portotecnica. Do pistoletu dołączona jest lanca P330+M22. 

Cena 489,54 zł

Zestaw naprawczy 500H model1309...

Zestaw naprawczy 500H do myjki wysokociśnieniowej Argon H4 model 1309 lub 1713.

Cena 516,60 zł
wybierz wariant
  • 1309 516,60 zł
  • 1713 584,25 zł

Czym charakteryzują się myjki ciśnieniowe przemysłowe?

Przemysłowe myjki ciśnieniowe dostępne w naszej ofercie są przykładem doskonałej jakości oraz staranności w produkcji. Efekt wykonywanych działań zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. Oprócz dokładności mycia, myjki ciśnieniowe zapewniają również bezpieczeństwo operowanej powierzchni, a także prostotę obsługi. Maszyny te są bardzo trwałe i służą naszym klientom przez wiele lat. Oprócz atrakcyjnych produktów oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej dla naszej przestrzeni myjki wysokociśnieniowej. Nasz serwis szybko dobierze odpowiednie rozwiązanie i zadba o jego sprawną wysyłkę.

Profesjonalne myjki ciśnieniowe i ich zadania

Profesjonalne myjki ciśnieniowe to urządzenia, które pracują przy użyciu bardzo wysokiego ciśnienia. Pozwala to na czyszczenie przeróżnych powierzchni o odmiennej strukturze, szczególnie gdy nie można ich domyć przy użyciu narzędzi mechanicznych o stałym charakterze. Sposób, w jaki pracują, zapewnia bezpieczeństwo naszej powierzchni i nie naraża jej na zniszczenia lub zarysowania. Można je zatem stosować na powierzchniach bardzo delikatnych oraz posiadających trudno dostępne zakamarki. Praca z użyciem myjki ciśnieniowej przemysłowej jest szybka i przyjemna.

Jakie są zalety posiadania myjki wysokociśnieniowej?

Zadaniem myjek ciśnieniowych jest przede wszystkim radzenie sobie z trudnymi i ciężkimi do zmycia zabrudzeniami. W sklepie PURECO znajdziesz wiele egzemplarzy polecanych przez naszych specjalistów, którzy każdego dnia troszczą się o to, aby dobierać do oferty jak najwyższej klasy produkty. Niezbędnym elementem posiadanym przez firmy sprzątające jest właśnie profesjonalna myjka ciśnieniowa, która pozwoli utrzymać bezwzględną czystość na obsługiwanym obiekcie. Wielokrotnie nasi klienci to również osoby prywatne, które z myjek ciśnieniowych korzystają w domu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie pozbyć się problemów z utrzymaniem czystości.

Dlaczego warto zostać posiadaczem profesjonalnej myjki ciśnieniowej z oferty PURECO?

W naszej ofercie dostępne są myjki wysokociśnieniowe operujące zarówno zimną, jak i ciepłą wodą. Posiadają one również różne typy silników, które pozwalają na ich szybką i efektywną pracę. W zależności od tego, który model wybierzemy, będziemy mogli go wykorzystać do mycia samochodów (bardzo często myjki wysokociśnieniowe są montowane właśnie na myjniach samochodowych), na halach produkcyjnych i magazynowych oraz do czyszczenia przestrzeni zewnętrznej, np. kostki brukowej czy ulicy.

Myjki ciśnieniowe dostępne w naszym sklepie są przystosowane do używania zarówno wewnątrz budynku, jak i na terenach zewnętrznych. W zależności od potrzeb oraz częstotliwości używania, na pewno znajdziemy odpowiednią maszynę dla Ciebie. Klienci indywidualni potrzebują zazwyczaj urządzeń, które pozwolą im od czasu do czasu wyczyścić auto lub konkretną powierzchnię w gospodarstwie domowym. Małe przedsiębiorstwa wybiorą bardziej profesjonalne egzemplarze, które będą cechowały się nie tylko wysoką skutecznością, ale również szybkością pracy. Największe potrzeby mają jednak klienci przemysłowi, dla których oferujemy maszyny o najlepszych parametrach, które poradzą sobie z dużymi i problematycznymi powierzchniami.

Silniki występujące w myjkach wysokociśnieniowych

Silnik osiowy w myjce ciśnieniowej (tańszy, gorsza jakość)Silnik korbowodowy w myjce ciśnieniowej (droższy, wysoka jakość)