Profesjonalne mydło, pasta bhp i płyn do dezynfekcji rąk septa Care

Środki higieny osobistej

Higiena osobista pracowników i klientów jest istotna w większości branż. Aby zapewnić najwyższej jakości produkty, sprawdzamy ich jakość i potwierdzamy spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Produkty z oferty PURECO są godne polecenia i cieszą się zaufaniem naszych klientów.

Aktywne filtry

Septa Sine Cid H1 profesjonalny alkoholowy płyn do rąk pełne spektrum

Cena 16,20 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l 16,20 zł
 • 5 l 135,00 zł
 • 1 l worek sensor 61,56 zł
 • 1 l worek spray 61,56 zł
 • 1 l worek liquid 61,56 zł

Dlaczego stosowanie środków higieny osobistej jest tak ważne?

 • Zapobiegają chorobom zakaźnym: regularne mycie rąk i dbanie o higienę pomaga w zapobieganiu chorobom zakaźnym. Wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans z naszymi mydłami i pastami do rąk.
 • Zapobiegają rozwojowi infekcji: brak higieny osobistej może prowadzić do rozwoju infekcji.
 • Poprawa samopoczucia: dbając o czystość naszych dłoni, czujemy się lepiej, bardziej świeżo i komfortowo.
 • Kulturowe normy społeczne: higiena osobista jest traktowana jako norma społeczna i ważna wartość.
 • Komfort osobisty oraz osób trzecich: dbając o higienę, dbamy nie tylko o własny komfort, ale również osób, które przebywają w naszym towarzystwie.

Jakie środki higieniczne znajdziemy w ofercie PURECO?

W ofercie PURECO znajdziemy przede wszystkim środki do mycia i dezynfekcji dłoni. Oferujemy mydła zarówno w płynie, jak i w piance. Są dostępne również w formie wkładów, które można zaaplikować w dostępnych u nas dozownikach. Oferujemy również pasty czyszczące do rąk, które kompleksowo zadbają o higienę i pielęgnacje skóry dłoni.

Kolejnym ważnym aspektem jest dezynfekcja, dlatego w naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości płyny do dezynfekcji rak i ciała. Doskonale radzą sobie z takimi mikroorganizmami jak: wirusy, bakterie, czy drożdżaki. Dezynfekcja jest ważna również na powierzchniach i w pomieszczeniach, dlatego polecamy nasze generatory ozonu, które oczyszczą powietrze z bakterii i grzybów.

Czym wyróżniają się środki do higieny osobistej z oferty PURECO?

Produkty z naszej oferty są przyjazne dla skóry człowieka oraz dla środowiska. Do ich produkcji są wykorzystywane sprawdzone i przetestowane składniki, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. W naszych produktach nie ma żadnych niebezpiecznych substancji, które mogłyby stwarzać zagrożenia dla zdrowia i dobrej kondycji skóry.

Staramy się, aby nasze środki higieny osobistej nie tylko dokładnie czyściły, ale również pielęgnowały. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom maksymalna skuteczność i komfort użytkowania. Nasze produkty są w pełni bezpieczne i spełniają wszystkie niezbędne normy. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla dużych firm czy obiektów użyteczności publicznej.

Do kogo jest skierowana oferta środków do higieny osobistej?

Grono naszych odbiorców jest bardzo szerokie, począwszy od indywidualnych gospodarstw domowych, przez małe i średnie firmy, aż po duże fabryki. Z naszych produktów korzystają również różnego rodzaju instytucje publiczne, takie jak kina, teatry czy szkoły. Produkty z naszej oferty są bezpieczne dla każdej grupy wiekowej, dlatego bez problemu mogą być używane w szkołach i przedszkolach.

Produkty do higieny osobistej i dezynfekcji proponujemy również placówkom medycznym, w których nacisk na regularną dezynfekcję jest bardzo wysoki. Nasze produkty doskonale ochronią personel i pacjentów przed rozprzestrzenianiem się zarazków powodujących infekcje.