Miasta

Czystość w miastach to obecnie konieczność wymagana przez mieszkańców, ale także turystów. Ulice, chodniki, parki, parkingi — wszędzie tam każdego dnia zbiera się ogrom zabrudzeń i zanieczyszczeń. Śmieci, piach, pośniegowe błoto nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą także stanowić zagrożenie dla przechodniów czy pojazdów. Konieczne jest zatem regularne sprzątanie ulic oraz wszystkich innych miejsc, w których gromadzi się brud. Dlatego w sklepie internetowym PURECO przygotowaliśmy ofertę dla służb zajmujących się tymi czynnościami. Profesjonalne maszyny do sprzątania ulic to niezawodny, sprawdzony i praktyczny sprzęt, który pozwoli utrzymać czystość w miastach na wysokim poziomie.

Aktywne filtry

EGHOLM City Ranger 2260...

City Ranger 2260 to komunalny traktorek do utrzymania terenów zewnętrznych. Moglibyśmy nazwać go kosiarko -zamiatarko - odśnieżarko -posypywarko -zmywarko - transportowcem. Ponieważ wydało się nam to zbyt długą nazwą, nazwaliśmy nasz genialny traktorek komunalny po prostu "City Ranger". On...

Cena 0,00 zł

EGHOLM Park Ranger 2150...

Park Ranger 2150 to profesjonalny traktorek do utrzymania terenów zewnętrznych. Moglibyśmy nazwać go kosiarko -zamiatarko - odśnieżarko -posypywarko -zmywarko - transportowcem. Ponieważ wydało się nam to zbyt długą nazwą, nazwaliśmy nasz genialny traktorek ogrodowy po prostu "Park Ranger". On...

Cena 0,00 zł

Multihog MH przemysłowy ciągnik...

     Multihog MH Silnik Kohler, diesel 2,5 litra UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł

Multihog CX 75 mały przemysłowy...

     Multihog CX 75 Silnik Kohler 75 KM UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł
  • Obecnie brak na stanie

Zamiatarka LION 500M Portotecnica

  Lion 500 M to lekka, kompaktowa zamiatarka, prowadzona ręcznie, jej szerokość zamiatania wynosi do 700 mm.Cena za maszynę kompletną (gotową do pracy)

Cena 2 976,60 zł Cena podstawowa 4 724,76 zł
  • Promocja!
  • -37%
  • -37%

ADI Idrobase brama kurtyna do...

   ADI Idrobase - brama do dezynfekcji ludzi - kompletny profesjonalny system do tworzenia kurtyny dezynfekującej dla ludzi.Cena za kompletny system (gotowa do pracy) Produkt na zamówienie - CZAS REALIZACJI 2 - 3 tygodnie

Cena 22 459,80 zł

Szorowarka MotorScrubber ProWash...

Szorowarka ProWash od MotorScrubber to maszyna przeznaczona do czyszczenia zewnętrznych powierzchni, zdecydowanie poręczniejsza, wygodniejsza, dokładniejsza i szybsza alternatywa dla tradycyjnych szorowarek ręcznych. 

Cena 25 055,10 zł

Absolute C - przemysłowa myjka...

ABSOLUTE-C to myjka wysokociśnieniowa głównie do zastosowań przemysłowych.

Cena 48 976,14 zł
wybierz wariant
  • 200 bar 48 976,14 zł
  • 350 bar 53 207,34 zł
  • 500 bar 60 188,82 zł

Niezawodne maszyny do sprzątania ulic

W ofercie sklepu PURECO znalazły się profesjonalne maszyny komunalne, które mają za zadanie maksymalnie ułatwić i usprawnić sprzątanie ulic. Są to urządzenia od sprawdzonych i znanych producentów, które wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny. Nasze maszyny komunalne wykazują wysoką skuteczność, ale także łatwość obsługi. Oferujemy wyłącznie solidny i profesjonalny sprzęt, który okaże się niezawodny w każdych warunkach. Dodatkowe akcesoria, filtry i szczelne pojemniki na odpady pozwolą dostosować nasze urządzenie do specyficznych potrzeb każdego miasta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamiatarki komunalne

Do naszych najlepszych maszyn należy z pewnością najskuteczniejsza zamiatarka komunalna do zamiatania ulic. Jest ona sprzętem idealnym do pracy na obszarach miejskich, takich jak ulice czy parkingi, ale doskonale sprawdzi się także na terenach przemysłowych, na przykład odlewniach czy cementowniach. Duża centralna szczotka oraz dwa niezależne podajniki ślimakowe pracujące równocześnie gwarantują rewelacyjne efekty zamiatania brudu na ulicach przy jednoczesnym zasysaniu najdrobniejszych cząstek. Łączy więc w sobie dwie najpotrzebniejsze podczas sprzątania ulic czynności, będąc odpowiedzią na potrzeby zarówno mniejszych, jak i zupełnie dużych miejscowości. Co również istotne, pomimo swoich doskonałych parametrów maszyna wykazuje się ogromną zwrotnością, dzięki czemu można łatwo manewrować nią nawet przy ścianach czy w węższych zakamarkach.

Odśnieżarki i odkurzacze do terenów zewnętrznych

Nasze maszyny komunalne ułatwiają sprzątanie ulic nie tylko pod kątem zamiatania, ale także usuwania innych odpadów oraz zabrudzeń. W swojej ofercie posiadamy między innymi samojezdne odśnieżarki, które jednak potrafią o wiele więcej niż tylko odśnieżać. Tak naprawdę urządzenia te nadają się również do zamiatania i zbierania, pielęgnacji zieleni (koszenie, mulczowanie), a także transportu. Sprawdzi się zatem do utrzymania w czystości o każdej porze roku nie tylko na ulicach, ale także placach, parkach, parkingach i innych miejscach w mieście, które wymagają regularnego czyszczenia. Na nieco mniejsze potrzeby, na przykład wyłącznie do dbania o parkingi czy mniejsze place, równie dobrze sprawdzi się prowadzona zamiatarka-odśnieżarka. W naszej ofercie znajdują się tego typu urządzenia zarówno spalinowe, jak i zasilane bateryjnie.

Najwyższa jakość sprzątania ulic

W sklepie PURECO oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są przede wszystkim skuteczne i niezawodne. Dbamy o to, aby proponować naszym klientom sprzęt od sprawdzonych producentów. Dodatkowo do większości naszych maszyn do sprzątania ulic oferujemy akcesoria, które pozwalają rozbudować i wzbogacić urządzenie o nowe, praktyczne funkcje. Nasze urządzenia zamiatające, odśnieżające i koszące pozwolą zadbać o czystość w każdym mniejszym i większym mieście bez trudu i wysiłku. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.