Miasta

Czystość w miastach to obecnie konieczność wymagana przez mieszkańców, ale także turystów. Ulice, chodniki, parki, parkingi — wszędzie tam każdego dnia zbiera się ogrom zabrudzeń i zanieczyszczeń. Śmieci, piach, pośniegowe błoto nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą także stanowić zagrożenie dla przechodniów czy pojazdów. Konieczne jest zatem regularne sprzątanie ulic oraz wszystkich innych miejsc, w których gromadzi się brud. Dlatego w sklepie internetowym PURECO przygotowaliśmy ofertę dla służb zajmujących się tymi czynnościami. Profesjonalne maszyny do sprzątania ulic to niezawodny, sprawdzony i praktyczny sprzęt, który pozwoli utrzymać czystość w miastach na wysokim poziomie.

Aktywne filtry

Absolute C - przemysłowa myjka ciśnieniowa

Cena 55 350,00 zł
wybierz wariant
  • 200 bar 55 350,00 zł
  • 350 bar 58 781,70 zł
  • 500 bar 68 019,00 zł

Niezawodne maszyny do sprzątania ulic

W ofercie sklepu PURECO znalazły się profesjonalne maszyny komunalne, które mają za zadanie maksymalnie ułatwić i usprawnić sprzątanie ulic. Są to urządzenia od sprawdzonych i znanych producentów, które wyróżnia doskonały stosunek jakości do ceny. Nasze maszyny komunalne wykazują wysoką skuteczność, ale także łatwość obsługi. Oferujemy wyłącznie solidny i profesjonalny sprzęt, który okaże się niezawodny w każdych warunkach. Dodatkowe akcesoria, filtry i szczelne pojemniki na odpady pozwolą dostosować nasze urządzenie do specyficznych potrzeb każdego miasta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamiatarki komunalne

Do naszych najlepszych maszyn należy z pewnością najskuteczniejsza zamiatarka komunalna do zamiatania ulic. Jest ona sprzętem idealnym do pracy na obszarach miejskich, takich jak ulice czy parkingi, ale doskonale sprawdzi się także na terenach przemysłowych, na przykład odlewniach czy cementowniach. Duża centralna szczotka oraz dwa niezależne podajniki ślimakowe pracujące równocześnie gwarantują rewelacyjne efekty zamiatania brudu na ulicach przy jednoczesnym zasysaniu najdrobniejszych cząstek. Łączy więc w sobie dwie najpotrzebniejsze podczas sprzątania ulic czynności, będąc odpowiedzią na potrzeby zarówno mniejszych, jak i zupełnie dużych miejscowości. Co również istotne, pomimo swoich doskonałych parametrów maszyna wykazuje się ogromną zwrotnością, dzięki czemu można łatwo manewrować nią nawet przy ścianach czy w węższych zakamarkach.

Odśnieżarki i odkurzacze do terenów zewnętrznych

Nasze maszyny komunalne ułatwiają sprzątanie ulic nie tylko pod kątem zamiatania, ale także usuwania innych odpadów oraz zabrudzeń. W swojej ofercie posiadamy między innymi samojezdne odśnieżarki, które jednak potrafią o wiele więcej niż tylko odśnieżać. Tak naprawdę urządzenia te nadają się również do zamiatania i zbierania, pielęgnacji zieleni (koszenie, mulczowanie), a także transportu. Sprawdzi się zatem do utrzymania w czystości o każdej porze roku nie tylko na ulicach, ale także placach, parkach, parkingach i innych miejscach w mieście, które wymagają regularnego czyszczenia. Na nieco mniejsze potrzeby, na przykład wyłącznie do dbania o parkingi czy mniejsze place, równie dobrze sprawdzi się prowadzona zamiatarka-odśnieżarka. W naszej ofercie znajdują się tego typu urządzenia zarówno spalinowe, jak i zasilane bateryjnie.

Najwyższa jakość sprzątania ulic

W sklepie PURECO oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są przede wszystkim skuteczne i niezawodne. Dbamy o to, aby proponować naszym klientom sprzęt od sprawdzonych producentów. Dodatkowo do większości naszych maszyn do sprzątania ulic oferujemy akcesoria, które pozwalają rozbudować i wzbogacić urządzenie o nowe, praktyczne funkcje. Nasze urządzenia zamiatające, odśnieżające i koszące pozwolą zadbać o czystość w każdym mniejszym i większym mieście bez trudu i wysiłku. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.