Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899733 szary metalik
Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899733 szary metalik
Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899733 szary metalik

Dozownik do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899733 szary metalik

135,30 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do ręczników papierowych typu ZZ JVD Cleanline - szary metalik, manualny, pojemność jedna duża rolka.

899733
Otrzymasz 4,06 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Odpowiednie wyposażenie toalety i łazienki w biurze czy obiekcie użyteczności publicznej to nie tylko standardowe urządzenia sanitarne, z jakimi mamy do czynienia w domu. Konieczne jest także zadbanie o odpowiednie dozowniki i pojemniki na takie środki, jak mydło, płyny, papier toaletowy lub ręczniki papierowe. Warto jednak mieć świadomość tego, że pojemniki te dostępne są nie tylko w białym kolorze, ale także w innych barwach - tak właśnie jest w przypadku dozownika do ręcznika papierowego typu zz JVD Cleanline 899733 w kolorze szary metalik.

Dozownik ręczników jednorazowych typu ZZ – zastosowanie

Oferowany przez nas dozownik do ręcznika papierowego typu zz wyprodukowany został przez firmęJVD i należy do gałęzi jej produktów, oznaczonych serią Cleanline. Urządzenie to zostało w całości wyprodukowane z tworzywa sztucznego ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy i dostępne jest w kolorze szary metalik, ze stylowymi, ciemno szarymi wstawkami (w przeciwieństwie do bliźniaczego modelu w kolorze białym – JVD Cleanline 899604). Na przedniej ścianie dozownika wbudowany został specjalny wizjer pojemnościowy - to właśnie za jego pomocą można w szybki sposób skontrolować, czy konieczne jest uzupełnienie zawartości dozownika. Wewnątrz zamykanego na klucz pojemnika zmieszczą się 2 lub 3 pakiety ze składanymi ręcznikami papierowymi typu ZZ, co oznacza pojemność od 400 do nawet 600 pojedynczych papierowych ręczników, jakie pomieści ten dozownik.

Dozowniki do ręczników jednorazowych typu ZZ zazwyczaj znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej oraz tych miejscach, w których duża liczba osób ma dostęp do toalety. To właśnie urzędy, biurowce, stacje benzynowe, a także kina, muzea, teatry czy też galerie handlowe nierzadko wyposażone są w tego typu pojemniki. Wynika to z faktu, że w higieniczny i komfortowy dla użytkownika sposób możliwe jest dozowanie pojedynczych ręczników papierowych, bez kontaktu z całą rolką, co zmniejsza bezpieczeństwo osób korzystających z łazienki lub toalety.

Szary dozownik do ręczników papierowych składanych – specyfikacja produktu

Urządzenie, podobnie jak inne produkty firmy JVD, wyprodukowane zostało zgodnie ze standardami HACCP. Dzięki wbudowanemu zamkowi na klucz nie ma obaw o to, że do umieszczonych wewnątrz pojemnika ręczników dostaną się osoby niepowołane, co zapewnia komfort użytkowników i higieniczność ręczników, dozowanych pojedynczo przez urządzenie. Podobnie, jak w bliźniaczy model w kolorze białym, szary dozownik do ręcznika papierowego typu ZZ JVD Cleanline 899733 charakteryzuje się następującymi wymiarami: 34,0 cm wysokości, 26,5 cm szerokości oraz 11,0 cm głębokości i przystosowany jest do mocowania na ścianie.


duży dozownik do ręczników papierowych typu zz


- pojemność: 2-3 paczek ( 400 do 600 listków ),

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki
- dostępny również w kolorze białym


wymiary dozownika do ręcznika papierowego typu zz na listki
Wymiary:

- wysokość 340 mm,

- szerokość 265 mm,

- głębokość 110 mm


.

899733

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
szary metalik
System działania
manualny
Uzupełnianie
dwie do trzech paczek zz ( 400 do 600 listków )
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
34 x 26,5 x 11

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do ręcznika...

135,30 zł

Produkty powiązane