Profesjonalne  myjki ciśnieniowe i wysokociśnieniowe

Gorąco-wodne profesjonalne myjki ciśnieniowe

Poszukujesz metody na błyskawiczne i komfortowe usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc? Myjka ciśnieniowa gorącowodna sprosta Twoim oczekiwaniom. Na stronie PURECO oferujemy spory asortyment myjek gorącowodnych do różnych zastosowań. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź!

Aktywne filtry

Superjet 1609 profesjonalna...

  Superjet 1609 pw-c21 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Ciśnieniówka odznacza się wysoką precyzją wykonania.

Cena 3 110,56 zł

Myjka wysokociśnieniowa ATOMAX-C

Atomax-C to przemysłowa zimnowodna myjka wysokościowa. Maszyna łączy w sobie wysoką moc i ergonomię użytkowania, doskonale sprawdzi się w takich branżach jak przemysł ciężki czy budownictwo.  Cena za maszynę gotową do działania w zestawie ze standardowymi akcesoriami: pistolet z lancą, lanca,...

Cena 5 768,70 zł Cena podstawowa 8 874,92 zł
  • Promocja!
  • -35%
  • -35%

G-Power C profesjonalna myjka...

PG-power C PW-C25 jest zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań domowych, np.; przy myciu samochodów oraz do zadań profesjonalnych, m.in.; przy myciu elewacji budynków czy kostka brukowa ( polbruk ). Świetnie nadaje się do...

Cena 9 092,16 zł
wybierz wariant
  • PI 130 Bar 9 092,16 zł
  • PI 150 Bar 4 303,77 zł
  • PI 180 Bar 8 929,80 zł
  • Promocja!

Royal C przemysłowa myjka...

Royal-C PW-C50 jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 11 811,69 zł
wybierz wariant
  • IDAF40376 11 811,69 zł
  • IDAF40446 12 587,82 zł

PRESS-C DP2515P - myjka ciśnieniowa

PRESS-C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań przemysłowych.

Cena 14 612,40 zł

Myjki gorącowodne do różnych zastosowań

Nasze myjki gorącowodne działają niezawodnie za sprawą gorącej wody pod naprawdę wysokim ciśnieniem. Dzięki takiemu połączeniu możemy docierać sprężoną, gorącą wodą do trudno dostępnych powierzchni oraz zmyć z nich zabrudzenia. Myjki wysokociśnieniowe gorącowodne rewelacyjnie sprawdzą się w budownictwie, motoryzacji, rolnictwie oraz przemyśle ciężkim.

Wydajna myjka ciśnieniowa gorącowodna

Nasze myjki ciśnieniowe gorącowodne charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do niezwykle atrakcyjnych cen. W dodatku ten niezawodny sprzęt czyszczący wytworzono z mocnych materiałów, co sprawia, że jest wyjątkowo trwały i posłuży wiele lat. Myjki ciśnieniowe są wyjątkowo wydajne, ponieważ pozwalają znacznie zaoszczędzić czas przeznaczony na czyszczenie dużych, silnie zabrudzonych powierzchni. Porządnie skonstruowane silniki przez renomowanych producentów stanowią kolejne zalety naszych myjek wysokociśnieniowych.

Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu PURECO – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie myjkę ciśnieniową gorącowodną, która sprosta indywidualnym oczekiwaniom. Gorąco zapraszamy!

Sprawdź myjki w innych kategoriach: