Profesjonalne  myjki ciśnieniowe i wysokociśnieniowe

Gorąco-wodne profesjonalne myjki ciśnieniowe

Poszukujesz metody na błyskawiczne i komfortowe usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc? Myjka ciśnieniowa gorącowodna sprosta Twoim oczekiwaniom. Na stronie PURECO oferujemy spory asortyment myjek gorącowodnych do różnych zastosowań. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

ARGON H4 - przemysłowa myjka...

ARGON H-4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w motoryzacji, rolnictwie itp.

Cena 10 393,50 zł
wybierz wariant
  • 130 bar 10 393,50 zł
  • 170 bar 16 448,79 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka...

GALAX H4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Cena 12 287,69 zł Cena podstawowa 13 356,19 zł
wybierz wariant
  • 180 bar 12 287,69 zł 13 356,19 zł -8%
  • 200 bar 22 538,86 zł 24 498,76 zł -8%
  • Promocja!
  • -8%
  • -8%

Myjki gorącowodne do różnych zastosowań

Nasze myjki gorącowodne działają niezawodnie za sprawą gorącej wody pod naprawdę wysokim ciśnieniem. Dzięki takiemu połączeniu możemy docierać sprężoną, gorącą wodą do trudno dostępnych powierzchni oraz zmyć z nich zabrudzenia. Myjki wysokociśnieniowe gorącowodne rewelacyjnie sprawdzą się w budownictwie, motoryzacji, rolnictwie oraz przemyśle ciężkim.

Wydajna myjka ciśnieniowa gorącowodna

Nasze myjki ciśnieniowe gorącowodne charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do niezwykle atrakcyjnych cen. W dodatku ten niezawodny sprzęt czyszczący wytworzono z mocnych materiałów, co sprawia, że jest wyjątkowo trwały i posłuży wiele lat. Myjki ciśnieniowe są wyjątkowo wydajne, ponieważ pozwalają znacznie zaoszczędzić czas przeznaczony na czyszczenie dużych, silnie zabrudzonych powierzchni. Porządnie skonstruowane silniki przez renomowanych producentów stanowią kolejne zalety naszych myjek wysokociśnieniowych.

Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu PURECO – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie myjkę ciśnieniową gorącowodną, która sprosta indywidualnym oczekiwaniom. Gorąco zapraszamy!

Sprawdź myjki w innych kategoriach: