Profesjonalne  myjki ciśnieniowe i wysokociśnieniowe

Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Poszukujesz metody na błyskawiczne i komfortowe usuwanie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc? Profesjonalna myjka ciśnieniowa sprosta Twoim oczekiwaniom. Na stronie PURECO oferujemy spory asortyment myjek profesjonalnych do różnych zastosowań. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź!

Aktywne filtry

G-Power C profesjonalna myjka ciśnieniowa do mycia samochodu

Cena 9 092,16 zł
wybierz wariant
  • PI 130 Bar 9 092,16 zł
  • PI 150 Bar 4 303,77 zł
  • PI 180 Bar 8 929,80 zł
  • Promocja!

Royal C przemysłowa myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej

Cena 11 811,69 zł
wybierz wariant
  • IDAF40376 11 811,69 zł Wyprzedane
  • IDAF40446 12 587,82 zł Wyprzedane
  • Obecnie brak na stanie

Myjki profesjonalne do różnych zastosowań

Nasze myjki profesjonalne działają niezawodnie za sprawą wysokiej jakości materiałów użytych do budowy myjki.. Dzięki temu możemy docierać sprężoną, wodą do trudno dostępnych powierzchni oraz zmyć z nich zabrudzenia. Myjki wysokociśnieniowe profesjonalne rewelacyjnie sprawdzą się w budownictwie, motoryzacji, rolnictwie oraz przemyśle ciężkim.

Wydajna myjka ciśnieniowa profesjonalna

Nasze myjki ciśnieniowe profesjonalne charakteryzują się wysoką jakością w stosunku do niezwykle atrakcyjnych cen. W dodatku ten niezawodny sprzęt czyszczący wytworzono z mocnych materiałów, co sprawia, że jest wyjątkowo trwały i posłuży wiele lat. Myjki ciśnieniowe są wyjątkowo wydajne, ponieważ pozwalają znacznie zaoszczędzić czas przeznaczony na czyszczenie dużych, silnie zabrudzonych powierzchni. Porządnie skonstruowane silniki przez renomowanych producentów stanowią kolejne zalety naszych myjek wysokociśnieniowych.

Zachęcamy do przejrzenia oferty sklepu PURECO – jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie myjkę ciśnieniową profesjonalną, która sprosta indywidualnym oczekiwaniom. Gorąco zapraszamy!

Sprawdź myjki w innych kategoriach: