Odkurzacze piekarnicze do pieca piekarniczego - Pureco

Odkurzacze piekarnicze

Praca i sprzątanie w piekarni to ciężki kawałek chleba — i to niemal dosłownie. Zabrudzenia pojawiające się w takich miejscach jak piekarnie, kuchnie czy pizzerie są bardzo specyficzne: rozsypana mąka, okruchy, rozlane ciasto czy gorące zanieczyszczenia. Z nimi wszystkimi poradzą sobie jednak nasze profesjonalne odkurzacze piekarnicze, które są odporne na wysokie temperatury. Oferujemy urządzenia do pracy na sucho lub sucho-mokro, do zbierania małych, dużych lub średniej wielkości cząstek i zanieczyszczeń mokrych. Sprawdź naszą ofertę odkurzaczy przemysłowych i dobierz urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

CA 1.30/1.50 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń lekkich

Cena 5 779,77 zł
wybierz wariant
 • 1.30 ( zbiornik 30L) 5 779,77 zł
 • 1.50 (zbiornik 50L) 6 040,53 zł

CA 2.30/2.50 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń lekkich

Cena 5 966,73 zł
wybierz wariant
 • 1.50 (zbiornik 50L) 6 225,03 zł
 • 1.30 ( zbiornik 30L) 5 966,73 zł

CA 2.60/3.60/3.100 Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

Cena 12 532,47 zł
wybierz wariant
 • 2.60 (dwa silniki) pojemność 60L 12 532,47 zł
 • 3.60 (trzy silniki) pojemność 60L 12 971,58 zł
 • 3.100 (trzy silniki) pojemność 100L 13 344,27 zł

CA 2.60 SE/SEA 3.100 SE/SEA Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

Cena 13 938,36 zł
wybierz wariant
 • 2.60 SE (dwa silniki) pojemność 60L 13 938,36 zł
 • 2.60 SEA (dwa silniki) pojemność 60L 15 050,28 zł
 • 3.100 SE (trzy silniki) pojemność 100L 14 676,36 zł
 • 3.100 SEA (trzy silniki) pojemność 100L 15 788,28 zł

Wydajne i skuteczne odkurzacze do pieca

W ofercie sklepu internetowego PURECO znalazły się skuteczne urządzenia mające ułatwić oraz usprawnić sprzątanie w piekarniach, kuchniach czy pizzeriach, a nawet piecach piekarniczych. Specjalistyczny sprzęt odporny na temperaturę do 200 stopni Celsjusza pozwala na szybkie i efektywne odkurzanie nawet gorących pozostałości. Tego typu luźne odpady mogą znacząco utrudniać pracę pieca piekarniczego, dlatego regularne usuwanie ich jest kluczowe w pracy pizzerii czy tego typu miejsc. Nasze odkurzacze do czyszczenia pieca pozwalają z łatwością wyczyścić dna i boki piekarnika, a tym samym zachować najlepsze parametry pieczenia.

Wysoka jakość i szeroki wybór — odkurzacze piekarnicze

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie odkurzacze piekarnicze i inne odkurzacze przemysłowe dostępne w naszej ofercie były sprzętem najwyższej jakości od czołowych producentów. Dlatego w urządzeniach tych postawiono na szereg specjalistycznych rozwiązań i wytrzymałych materiałów: aluminium zamiast plastiku, uchwyty bezpieczeństwa w celu zwiększenia ochrony przed oparzeniem, żaroodporne dysze czy innowacyjne mieszanki materiałów wytrzymujące kontakt z gorącymi substancjami. Wszystko po to, aby sprzątanie w piekarni, cukierni czy pizzerii mogło być jeszcze skuteczniejsze i bezpieczniejsze. W naszej ofercie znalazły się różne modele odkurzaczy piekarniczych — urządzenia jednofazowe z dwoma lub nawet trzema silnikami, w których możesz wybrać pojemność zbiornika, moc i konfigurację.

Akcesoria ułatwiające profesjonalne odkurzanie

Wszystkie nasze odkurzacze do czyszczenia pieca i innych powierzchni w piekarni wyposażone zostały w przemyślane i odpowiednio skonstruowane akcesoria, które mają na celu ułatwić i usprawnić sprzątanie. W ich wkład wchodzą między innymi:

 • rozciągliwe rury do głębokiego czyszczenia piekarników i trudno dostępnych miejsc;
 • filtry HEPA do drobnego pyłu i popiołów;
 • metal elastyczny wąż testowany do temperatury 200 stopni Celsjusza;
 • filtry tkaninowe;
 • pojemny zbiornik na odpady do łatwego i szybkiego opróżniania;
 • duże, zwrotne koła ułatwiające manewrowanie.

Nasze odkurzacze cechuje też praktyczna, przemyślana budowa — długi kabel zasilający, który można owinąć wokół haka, a także praktyczne uchwyty na akcesoria dodatkowe. Wszystko to sprawia, że sprzątanie przy pomocy odkurzacza piekarniczego jest proste i szybkie, dzięki czemu można je wykonać nawet w trakcie pracy.

Zadbaj o czystość w przemyśle spożywczym

W ofercie sklepu PURECO znalazły się nie tylko profesjonalne odkurzacze piekarnicze, ale także szereg innych rozwiązań, pozwalających na łatwiejsze utrzymanie czystości w branży spożywczej. Oferujemy między innymi profesjonalną chemię czyszczącą, która poradzi sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami, a także preparaty do dezynfekcji i dozowniki do nich, dzięki którym personel będzie mógł zachować najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą, a do sprzątania większych przestrzeni także z naszym asortymentem maszyn czyszczących. Dzięki nam zadbasz o czystość w każdej branży w sposób efektywny i skuteczny.