Odkurzacze piekarnicze dla piekarzy

Masz już dosyć rozsypanej mąki i wszechobecnych okruchów? Praca w piekarni wymaga odpowiedniego sprzętu czyszczącego. Dlatego przedstawiamy odkurzacz piekarniczy, wprost idealny dla piekarzy. Dzięki niemu Twoje stanowisko pracy pozostanie w najlepszym porządku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Topper 1/41 OVEN profesjonalny odkurzacz do piekarnictwa

            TOPPER 1/41 OVEN - jest to profesjonalny odkurzacz do piekarnictwa i środowisk gdzie wymagana jest odporność na wysokie temperatury ( max 200 stopni C).  Cena za urządzenie kompletne z akcesoriami do piekarnictwa.

Cena 4 009,80 zł

CA 2.60 SE/SEA 3.100 SE/SEA Comac Tmb przemysłowy jednofazowy odkurzacz do zanieczyszczeń sucho-mokrych

         COMAC TMB CA 2.60 SE/SEA  3.100 SE/SEA - jednofazowy odkurzacz z dwoma(2.60) lub trzema (3.100) silnikami o mocy 2200/3300 W przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń suchych i mokrych. Modele te dostępne są w dwóch konfiguracjach. SE z mechaniznym otrząsaczem filtra uruchamianym za...

Cena 13 938,36 zł

Odkurzacze piekarnicze – na wysokie temperatury

Specjalne odkurzacze piekarnicze przydają się w piekarniach z uwagi na panujące tam wysokie temperatury. Nasz profesjonalny odkurzacz do pieca piekarniczego został wykonany z takich materiałów, które pozwolą na pracę urządzenia nawet tuż przy samym piecu (nawet do dwustu stopni Celsjusza). Dlatego odkurzacz ten znajdzie zastosowanie także w innych punktach gastronomicznych lub miejscach z podwyższoną temperaturą.

Zajrzyj na stronę PURECO i znajdź idealny model profesjonalnego odkurzacza piekarniczego, dostosowanego do potrzeb Twojej piekarni. Zapraszamy! 

Sprawdź też odkurzacze o innym przeznaczeniu: