Dozowniki do mydła w płynie

Aby zachować najwyższą higienę w miejscach publicznych, należy często i dokładnie myć ręce. Profesjonalne dozowniki do mydła dostępne w takich placówkach pozwalają uzyskać wysoki komfort użytkowania i poczucie bezpieczeństwa. W ofercie sklepu pureco.pl znajdziesz różne rodzaje nowoczesnych dozowników do mydła, które dopasujesz do swoich potrzeb i możliwości.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Manualny dozownik SF1 wepa do mydła w płynie i pianie na wkłady biały 331100

  Manualny dozownik do mydła SF1 w płynie i pianie. System wkładów SF1 Satino Wepa umożliwia w każdym momencie zmieniać mydło płynne na pianowe i odwrotnie.   Dodatkowo dzięki wkładom, dozownik jest bardzo higieniczny. Wykonany z dobrej jakość materiału w kolorze białym. Nie wymaga zasilania...

Cena 136,53 zł

Dozownik manualny do mydła Mini Clean&Care Wepa SF2

  Dozownik z czujnikiem Mini Clean&Care może być napełniony 700 ml mydła w piance lub w płynie. Czujnik gwarantuje perfekcyjne dozowanie i komfortową higienę. Zasilany sieciowo lub bateryjnie. Sposób montażu: przyklejany lub dokręcany.

Cena 295,82 zł

Dozowniki mydła na ścianę

Dzięki dozownikom mydła w płynie mycie i dezynfekcja rąk stają się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz dozownik do mydła ścienny, który spełni Twoje oczekiwania i ułatwi klientom korzystanie z łazienki. Posiadamy zarówno dozowniki na mydło w płynie, jak i w piance. Mogą one być manualne lub bezdotykowe – z czujnikiem na podczerwień, a nawet z funkcją płynnego przełączania mydła zwykłego na piankę. Niektóre oferowane przez nas modele oferują także możliwość indywidualizacji – mają wymienne kolorowe pierścienie, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do swojego wnętrza.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dozowniki na mydło w płynie?

Wybór nowoczesnych dozowników do mydła jest szeroki, dlatego warto zastanowić się, czego potrzebujesz. Z pewnością w miejscach, w których każdego dnia jest spory ruch ludzi, warto zadbać o komfort, higienę, ale i o to, by dozownik do mydła w płynie był ekonomiczny. Wszystkie te parametry najlepiej wypadają w przypadku bezdotykowych dozowników na mydło. Są one wyjątkowo higieniczne, gdyż nie wymagają bezpośredniego kontaktu ze skórą. Ich użycie jest wygodne, a odpowiednio wymierzona przez dozownik na ścianę dawka mydła pozwala je oszczędzać. Co więcej, warto zwrócić uwagę na sposób uzupełniania dozowników mydła w płynie. Jeśli zależy Ci, by robić to szybko i wygodnie, wybierz model, w którym jest wyjmowany zbiornik na mydło. Dzięki temu uzupełnisz go z łatwością nawet z dużego, pięciolitrowego pojemnika.