Dozowniki do mydła w płynie

W każdym miejscu, w którym każdego dnia wiele różnych osób korzysta z toalety i myje ręce, należy zadbać o jak najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa. Zapewnienie podstawowych środków higieny, takich jak mydło czy papier do rąk, to oczywiście konieczność. Jednak równie ważne jest zadbanie o sposób podawania tego typu zasobów. Mydło w kostce w miejscu publicznym szybko staje się bowiem siedliskiem niebezpiecznych bakterii, choć służyć ma właśnie do oczyszczania rąk. Dlatego obecnie standardem w takich miejscach są profesjonalne dozowniki do mydła na ścianę, które pozwalają odpowiednio dozować mydło w płynie czy pianie. Coraz więcej placówek decyduje się nawet na bezdotykowe dozowniki mydła w płynie, które jeszcze bardziej podnoszą poziom higieny i bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Estetyczne i higieniczne dozowniki na mydło w płynie

Zwykły pojemnik na mydło w płynie nie sprawdzi się tam, gdzie każdego dnia notuje się wysokie zużycie mydła i innych środków higieny. Częste korzystanie z podajnika przez różne obce osoby to sytuacja, która wymaga zastosowania dozowników mydła na ścianę. Tego typu urządzenia nie zajmują miejsca na blacie czy umywalce, ale zamocowane na ścianie blisko umywalki pozwalają bezpiecznie i higienicznie odmierzyć odpowiednią dawkę mydła w płynie lub pianie. Dostępne w naszej ofercie dozowniki do mydła w płynie to produkty utrzymane w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce, dzięki czemu doskonale wkomponowują się w łazienki i toalety w najróżniejszych miejscach użytku publicznego: sklepach, galeriach handlowych, restauracjach, hotelach, szkołach, szpitalach, przychodniach i wszystkich innych miejscach, w których każdego dnia pojawia się wiele osób.

Automatyczny dozownik na mydło w płynie

Dla wszystkich tych, którym zależy na zachowaniu najwyższego poziomu higieny i bezpieczeństwa podczas mycia rąk, szczególnie polecamy nasze automatyczne dozowniki piany do mydła w płynie. Wbudowany czujnik gwarantuje wówczas perfekcyjne dozowanie i komfortową higienę dla wszystkich korzystających z mydła. Dozowniki na ścianę można zamontować zarówno przy pomocy śrubek, jak i kleju przemysłowego, a napełnić je można nie tylko mydłem w płynie lub pianie, ale także środkiem dezynfekującym czy środkiem do czyszczenia sanitariatów. Wygodne i w pełni higieniczne automatyczne dozowanie środka to komfort i bezpieczeństwo, które wszyscy powinniśmy teraz stawiać na pierwszym miejscu.

Dozowniki mydła na ścianę od sprawdzonego producenta

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie najwyższej jakości dozowniki do mydła w płynie bezdotykowe oraz manualne. Wszystkie pochodzą z jednej linii od czołowego producenta — marki WEPA. Wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa ABS i są zgodne ze standardem HACCP, a ich stylowy, minimalistyczny wygląd to cecha wspólna także innych dozowników od tego producenta dostępnych w naszej ofercie, na przykład dozowników na ręczniki papierowe czy papier toaletowy. Robiąc zakupy w naszym sklepie internetowym, skompletujesz zestaw dozowników do każdej łazienki, który będzie spójny stylistycznie i utrzymany w wysokiej estetyce, a przede wszystkim — wysokiej jakości. Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów i pojemności, tak aby odpowiednio sprostać swoim potrzebom i możliwościom pomieszczenia. Na przykład dla łazienek niewielkich, ale często i intensywnie użytkowanych, szczególnie polecamy wysoki dozownik do mydła, który ma dużą pojemność, choć zajmuje niewiele miejsca na ścianie.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, który dozownik na mydło w płynie wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy także, jakie wkłady z mydłem warto zakupić, aby takie rozwiązanie było jak najbardziej ekonomiczne i ergonomiczne. Szeroki wybór produktów w naszym sklepie do utrzymania higieny i czystości pozwala precyzyjnie dobrać dozowniki oraz wkłady do konkretnego obiektu. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem.