Płyny do czyszczenia kuchni i łazienki

Do kuchni i łazienki

Środki czystości do kuchni i łazienki dostępne w ofercie PURECO to profesjonalne preparaty, które poradzą sobie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w większej przestrzeni. Są doskonale dopasowane do codziennych potrzeb i radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. W ofercie dostępne są zarówno środki czyszczące, jak i udrażniacze do rur, odkamieniacze czy odrdzewiacze.

Aktywne filtry

Septima Płyn do mycia naczyń

Septima Płyn do mycia naczyń to wysokiej jakości skoncentrowany płyn. Skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie zabrudzenia. Pozostawia naczynia czyste i bez zacieków. Płyn posiada przyjemny cytrynowy zapach i jest łagodny dla skóry dłoni.

Cena 4,60 zł
wybierz wariant
 • 1 l 4,60 zł
 • 5 l 15,97 zł

Septima Płyn do mycia naczyń PRO

Septima Płyn do mycia naczyń PRO to wysokiej jakości skoncentrowany płyn do mycia naczyń. Skutecznie usuwa tłuszcz, przypalenia i wszelkie zabrudzenia. Pozostawia naczynia czyste i bez zacieków. Preparat jest łagodny dla skóry dłoni, ponieważ zawiera glicerynę oraz kompleks witamin. Posiada...

Cena 5,14 zł
wybierz wariant
 • 5 l 19,48 zł
 • 1 l 5,14 zł

Septima mleczko do czyszczenia

Septima mleczko do czyszczenia to wysokiej jakości mleczko z mikrogranulkami. Dedykowane do utrzymania czystości w kuchni oraz w łazience. Gęsta i wydajna formuła produktu skutecznie usuwa zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię gładką i czystą. Pozostawia świeży i przyjemny zapach. Idealny do...

Cena 5,14 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l 5,14 zł
 • 0,7 l 7,58 zł

Septima Sanitar żel

Septima Sanitar żel to skoncentrowany preparat do WC przeznaczony do czyszczenia urządzeń sanitarnych. Skutecznie czyści zabrudzenia, usuwa kamień oraz oznaki przebarwień. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Codzienne stosowanie produktu zapobiega odkładaniu się kamienia wodnego.

Cena 6,09 zł
wybierz wariant
 • 1,25 l 7,85 zł
 • 5 l 21,92 zł
 • 0,75 l 6,09 zł

Septima Sanitar CL

Septima Sanitar CL to skoncentrowany żel do WC na bazie aktywnego chloru, eliminuje nieprzyjemne zapachy. Skutecznie i szybko czyści. Wybiela czyszczone powierzchnie. Pozostawia przyjemny i świeży zapach. Codzienne stosowanie produktu zapobiega odkładaniu się kamienia wodnego.

Cena 7,98 zł
wybierz wariant
 • 0,75 l 7,98 zł
 • 1,25 l 9,74 zł
 • 5 l 36,53 zł

Septima Kamień i Rdza

Septima kamień i rdza to płyn doskonale usuwający osady z kamienia i rdzy (np. ze zmywarki do naczyń, żelazka, siatki prysznicowej i kranów, zlewozmywaków, umywalek, płytek ceramicznych, terakoty.). Skutecznie czyści powierzchnie, na których znalazł się brud, tłuszcz oraz osad z mydła....

Cena 8,66 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l atomizer 8,66 zł
 • 0,5 l 9,74 zł

Septima Żel do udrażniania rur

Septima Żel do udrażniania rur to preparat do udrażniania rur odpływowych w zlewach i wannach. Skutecznie usuwa różnego rodzaju zatory, złogi tłuszczu i innych substancji organicznych. Bez problemu rozpuszcza zalegający tłuszcz, włosy, odpady kuchenne, papier oraz watę. Nie powoduje rozgrzewania...

Cena 9,47 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l 9,47 zł
 • 1 l 12,18 zł

Septima Odkamieniacz

Septima Odkamieniacz to płyn skutecznie usuwający kamień, rdzę, brud, tłuszcz oraz osady z mydła. Preparat efektywnie czyści czajniki, grzałki elektryczne, pralki automatyczne, ekspresy do kawy, zmywarki do naczyń oraz żelazka.

Cena 12,72 zł

Septima Universal Strong...

Septima Universal Strong to silny preparat odtłuszczający. Skutecznie czyści bardzo zabrudzone tłuste powierzchnie, np. okapy kuchenne, grille, płyty kuchenne, meble ogrodowe, kosiarki, silniki pojazdów, rowery. Dzięki silnym właściwościom emulgującym nadaje się również do usuwania plam z odzieży...

Cena 15,97 zł

Plamy po przypaleniach, zaschnięty tłuszcz i brud, rdzawe zacieki i twardy osad z kamienia do tej pory spędzały Wam sen z powiek? Środki do sprzątania kuchni i łazienki PURECO poradzą sobie z nimi szybko i skutecznie. Po ich użyciu powierzchnie są nie tylko czyste, ale również pozbawione zarodków grzybów, pleśni i bakterii.

Jak działają środki do czyszczenia łazienki?

W ofercie PURECO znajdziemy wysokiej jakości płyn do łazienek, który dzięki żelowej postaci świetnie radzi sobie z sanitarnymi powierzchniami. Nie tylko usuwa nagromadzony kamień, rozpuszczając go, ale także eliminuje przebarwienia, przywracając obiektom świeży wygląd. Jedną z ważniejszych funkcji preparatów żelowych do łazienek z naszej oferty jest eliminowanie nieprzyjemnych zapachów.

Jakie jest działanie profesjonalnych środków do czyszczenia kuchni PURECO?

Wśród asortymentu przeznaczonego dla kuchni znajdziemy wysokiej jakości płyny do naczyń, które oprócz skuteczności mają również ładny, świeży zapach. Produkty te są skoncentrowane, dlatego cechują się wysoką wydajnością i skutecznym działaniem. Dodatkowym atutem jest to, że nie pozostawiają na akcesoriach żadnych zacieków i łatwo się spłukują. Skład płynów do kuchni jest przyjazny dla ludzkiej skóry. W gamie produktów profesjonalnych znajdziemy również preparat, który dokładnie usunie ślady nawet mocnego przypalenia czy zaschniętego tłuszczu.

Preparaty i płyny do czyszczenia łazienki i kuchni — preparaty uniwersalne

Pozostałe elementy asortymentu przystosowane są do powierzchni zarówno kuchennych, jak i łazienkowych. Gęste i wydajne mleczko nadaje się do powierzchni metalowych i ceramicznych. Odkamieniacz usunie najtrudniejsze i najbardziej zaschnięte osady. Doskonale nadaje się do czajników i pralek automatycznych oraz zmywarek. Żel do udrażniania rur pozwoli skutecznie odetkać zatory, które powstają przy codziennym użytkowaniu. Jest bezpieczny dla rur i skuteczny w działaniu. Spray do walki z kamieniem i rdzą doskonale nada się do czyszczenia drobnych akcesoriów kuchennych i łazienkowych, takich jak krany czy umywalki. W ofercie mamy również preparat odtłuszczający, który ściera nawet najbardziej uporczywy tłuszcz.

Dlaczego warto kupować preparaty do czyszczenia łazienki i kuchni PURECO?

Płyn do czyszczenia kuchni PURECO oraz inne preparaty do sprzątania są nie tylko wysokiej jakości, ale również bardzo wydajne. Składniki są dobierane do potrzeb poszczególnych powierzchni tak, aby dokładnie i szybko nadawać im połysk i blask, usuwać brud i dodatkowo pielęgnować. Są to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, które zadowolą najbardziej wymagających wobec sprzątania klientów. Są doskonałą propozycją wyposażenia zarówno dla dużych firm sprzątających, jak i niewielkich, pojedynczych gospodarstw domowych.

Doskonałym elementem, który ułatwi sprzątanie, szczególnie w przypadku dużych powierzchni będzie wózek do sprzątania. Dzięki niemu z łatwością przewieziemy niezbędny sprzęt z miejsca na miejsce. Dodatkowo wszystkie środki czystości będą cały czas pod ręką, co przyspieszy całą pracę. Wybór między poszczególnymi preparatami z oferty będzie zależny od tego, jakich efektów oczekujemy. Jeśli jesteśmy zainteresowani szybkimi efektami codziennych porządków, warto wybrać środki czystości w sprayu, które wystarczy nanieść na powierzchnie i po odczekaniu wytrzeć. Jeśli powierzchnia, którą sprzątamy, jest bardziej wymagająca, powinniśmy użyć koncentratu lub indywidualnie dobranego preparatu.

Wszystkie produkty w ofercie PURECO są oparte na najwyższej jakości składnikach. Ich działanie jest bezpiecznie dla ludzkiego zdrowia. Oprócz tego, że usuwają brud, niszczą również złoża bakterii i szkodliwych mikroorganizmów.