Płyny do czyszczenia kuchni i łazienki

Do kuchni i łazienki

Środki czystości do kuchni i łazienki dostępne w ofercie PURECO to profesjonalne preparaty, które poradzą sobie zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w większej przestrzeni. Są doskonale dopasowane do codziennych potrzeb i radzą sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. W ofercie dostępne są zarówno środki czyszczące, jak i udrażniacze do rur, odkamieniacze czy odrdzewiacze.

Aktywne filtry

Septima mleczko do czyszczenia

Cena 5,38 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l 5,38 zł
 • 0,7 l 7,66 zł

Septima Sanitar żel

Cena 6,77 zł
wybierz wariant
 • 1,25 l 9,34 zł
 • 5 l 31,17 zł
 • 0,75 l 6,77 zł

Septima Płyn do mycia naczyń

Cena 7,56 zł
wybierz wariant
 • 1 l 7,56 zł
 • 5 l 30,33 zł

Septima Płyn do mycia naczyń PRO

Cena 7,91 zł
wybierz wariant
 • 5 l 30,34 zł
 • 1 l 7,91 zł

Septima Sanitar CL

Cena 7,98 zł
wybierz wariant
 • 0,75 l 7,98 zł
 • 1,25 l 11,65 zł
 • 5 l 36,53 zł

Septima Kamień i Rdza

Cena 8,66 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l atomizer 8,66 zł
 • 0,5 l 9,74 zł

Septima Żel do udrażniania rur

Cena 9,47 zł
wybierz wariant
 • 0,5 l 9,47 zł
 • 1 l 12,18 zł

Plamy po przypaleniach, zaschnięty tłuszcz i brud, rdzawe zacieki i twardy osad z kamienia do tej pory spędzały Wam sen z powiek? Środki do sprzątania kuchni i łazienki PURECO poradzą sobie z nimi szybko i skutecznie. Po ich użyciu powierzchnie są nie tylko czyste, ale również pozbawione zarodków grzybów, pleśni i bakterii.

Jak działają środki do czyszczenia łazienki?

W ofercie PURECO znajdziemy wysokiej jakości płyn do łazienek, który dzięki żelowej postaci świetnie radzi sobie z sanitarnymi powierzchniami. Nie tylko usuwa nagromadzony kamień, rozpuszczając go, ale także eliminuje przebarwienia, przywracając obiektom świeży wygląd. Jedną z ważniejszych funkcji preparatów żelowych do łazienek z naszej oferty jest eliminowanie nieprzyjemnych zapachów.

Jakie jest działanie profesjonalnych środków do czyszczenia kuchni PURECO?

Wśród asortymentu przeznaczonego dla kuchni znajdziemy wysokiej jakości płyny do naczyń, które oprócz skuteczności mają również ładny, świeży zapach. Produkty te są skoncentrowane, dlatego cechują się wysoką wydajnością i skutecznym działaniem. Dodatkowym atutem jest to, że nie pozostawiają na akcesoriach żadnych zacieków i łatwo się spłukują. Skład płynów do kuchni jest przyjazny dla ludzkiej skóry. W gamie produktów profesjonalnych znajdziemy również preparat, który dokładnie usunie ślady nawet mocnego przypalenia czy zaschniętego tłuszczu.

Preparaty i płyny do czyszczenia łazienki i kuchni — preparaty uniwersalne

Pozostałe elementy asortymentu przystosowane są do powierzchni zarówno kuchennych, jak i łazienkowych. Gęste i wydajne mleczko nadaje się do powierzchni metalowych i ceramicznych. Odkamieniacz usunie najtrudniejsze i najbardziej zaschnięte osady. Doskonale nadaje się do czajników i pralek automatycznych oraz zmywarek. Żel do udrażniania rur pozwoli skutecznie odetkać zatory, które powstają przy codziennym użytkowaniu. Jest bezpieczny dla rur i skuteczny w działaniu. Spray do walki z kamieniem i rdzą doskonale nada się do czyszczenia drobnych akcesoriów kuchennych i łazienkowych, takich jak krany czy umywalki. W ofercie mamy również preparat odtłuszczający, który ściera nawet najbardziej uporczywy tłuszcz.

Dlaczego warto kupować preparaty do czyszczenia łazienki i kuchni PURECO?

Płyn do czyszczenia kuchni PURECO oraz inne preparaty do sprzątania są nie tylko wysokiej jakości, ale również bardzo wydajne. Składniki są dobierane do potrzeb poszczególnych powierzchni tak, aby dokładnie i szybko nadawać im połysk i blask, usuwać brud i dodatkowo pielęgnować. Są to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach, które zadowolą najbardziej wymagających wobec sprzątania klientów. Są doskonałą propozycją wyposażenia zarówno dla dużych firm sprzątających, jak i niewielkich, pojedynczych gospodarstw domowych.

Doskonałym elementem, który ułatwi sprzątanie, szczególnie w przypadku dużych powierzchni będzie wózek do sprzątania. Dzięki niemu z łatwością przewieziemy niezbędny sprzęt z miejsca na miejsce. Dodatkowo wszystkie środki czystości będą cały czas pod ręką, co przyspieszy całą pracę. Wybór między poszczególnymi preparatami z oferty będzie zależny od tego, jakich efektów oczekujemy. Jeśli jesteśmy zainteresowani szybkimi efektami codziennych porządków, warto wybrać środki czystości w sprayu, które wystarczy nanieść na powierzchnie i po odczekaniu wytrzeć. Jeśli powierzchnia, którą sprzątamy, jest bardziej wymagająca, powinniśmy użyć koncentratu lub indywidualnie dobranego preparatu.

Wszystkie produkty w ofercie PURECO są oparte na najwyższej jakości składnikach. Ich działanie jest bezpiecznie dla ludzkiego zdrowia. Oprócz tego, że usuwają brud, niszczą również złoża bakterii i szkodliwych mikroorganizmów.