Przemysłowe myjki ciśnieniowe do ciągłego użytku

Zimnowodne przemysłowe myjki ciśnieniowe

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości skutecznych i niezawodnych urządzeń czyszczących do swojego zakładu produkcyjnego, kuchni przemysłowej czy warsztatu motoryzacyjnego, w naszej ofercie znajdziesz profesjonalne myjki ciśnieniowe zimnowodne, które idealnie nadają się do tego typu zadań. Oferujemy asortyment o zróżnicowanych parametrach pracy, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziesz produkt idealnie odpowiadający twoim potrzebom.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

PRESS-C DP2515P - myjka ciśnieniowa

PRESS-C - jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań przemysłowych.

Cena 8 597,70 zł

New Elite CP D1915 P4 T - przemysłowa myjka ciśnieniowa

NEW ELITE CP jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 10 392,27 zł

Royal C przemysłowa myjka ciśnieniowa do mycia kostki brukowej

Royal-C PW-C50 jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 11 811,69 zł

Gdzie sprawdzą się myjki zimnowodne profesjonalne?

Do zwykłych przydomowych prac czyszczących, takich jak mycie samochodu czy kostki brukowej, zazwyczaj wystarczająca jest klasyczna myjka ciśnieniowa. Jeśli jednak potrzebujesz urządzenia do większej powierzchni, silniejszych zabrudzeń lub po prostu charakteryzującego się o wiele większą mocą, postaw na przemysłowe zimnowodne myjki ciśnieniowe. Oferują one wyższe ciśnienie robocze niż myjki na gorącą wodę, dzięki czemu równie skutecznie radzą sobie z silnymi zabrudzeniami. Mogą być używane do czyszczenia maszyn, pojazdów, a nawet budynków. Tego typu urządzenia sprawdzą się więc doskonale w halach produkcyjnych, warsztatach, zakładach przetwórstwa żywności czy kuchniach przemysłowych, ale także branży rolniczej czy budowlanej. Jednym słowem — wszędzie tam, gdzie potrzebujesz zadbać o czystość miejsca pracy na dużej powierzchni lub przy trudniejszych zabrudzeniach.

Wybór myjki zimnowodnej — na co zwrócić uwagę?

Szeroka oferta myjek wysokociśnieniowych zimnowodnych dostępnych na rynku może nieco utrudnić wybór urządzenia, które idealnie będzie odpowiadało twoim potrzebom. Dlatego przygotowaliśmy krótki poradnik, dzięki któremu zorientujesz się, na co należy koniecznie zwrócić uwagę, dokonując wyboru. Zwrócimy uwagę na kluczowe parametry myjki wysokociśnieniowej.

Ciśnienie robocze

Wysokie ciśnienie to gwarancja skuteczności w usuwaniu uporczywych zabrudzeń. Warto zatem zwrócić uwagę przede wszystkim na ten właśnie parametr — im wyższe ciśnienie, tym większa energia uderzania strumienia wody o powierzchnię, co pozwala rozbijać cząsteczki brudu szybko i skutecznie. Wybierz myjkę z jak najwyższym ciśnieniem, jeśli zależy ci na usuwaniu przede wszystkim silnie przywierających zabrudzeń i osadów.

Przepływ wody

Przepływ wody, inaczej nazywany także wydatkiem wody, to ilość wody przepływającej przez dyszę mierzona w litrach na godzinę. Im wyższy wydatek wodny, tym lepszy można osiągnąć efekt czyszczenia także na nierównych i chropowatych powierzchniach. To właśnie ilość litrów na godzinę przepływających przez dyszę określa, jak skutecznie brud oderwany przez wysokie ciśnienie zostanie spłukany. Parametr ten jest szczególnie istotny przy usuwaniu ciężkich i masywnych zabrudzeń.

Moc

Pompa to „serce” każdej myjki ciśnieniowej, dlatego częstotliwość pracy pompy mierzona w obrotach na minutę (RPM) jest kolejnym kluczowym parametrem. Bez dobrej pompy myjka wysokociśnieniowa może szybko się zepsuć, a wyższa częstotliwość obrotów wirnika prowadzi do szybszego zużywania się elementów mechanicznych silnika. Dlatego wybierając myjkę o niższych obrotach, tak naprawdę decydujesz o jej wyższej żywotności. Polecany zakres RPM wynosi od 2000 do 3000, a jeżeli wybierzesz model o parametrach poniżej 2000 RPM, będziesz cieszyć się nim przez naprawdę długi czas. Istotna jest także moc myjki wyrażona w kW.

Pozostałe parametry

Oprócz najistotniejszych parametrów wymienionych powyżej ważne są także inne kwestie, takie jak na przykład rodzaj materiału, z którego wykonane zostały elementy myjki. Najlepiej wybierać te, do których stworzenia użyty został mosiądz lub aluminium, a tłoki powinny być ceramiczne lub wykonane z hartowanej stali nierdzewnej. Dodatkowymi elementami, na które warto zwrócić uwagę, są zabezpieczenia, takie jak filtr wody, system płynnej regulacji ciśnienia roboczego czy dozownik detergentu. Wszystko to znacznie ułatwia i usprawnia prace wykonywane przy użyciu przemysłowej myjki zimnowodnej.

Wysokiej jakości myjki ciśnieniowe zimnowodne

W ofercie sklepu internetowego PURECO znajdziesz myjki mobilne zimnowodne odznaczające się wysoką jakością, trwałością oraz efektywnością działania. Nasz asortyment pochodzi od sprawdzonego producenta: Portotecnica — marki należącej do włoskiego koncernu IPC Group. Produkty te cechuje wyjątkowa łatwość obsługi oraz niskie koszty eksploatacji, co jest szczególnie ważne w kontekście utrzymania czystości w miejscu pracy. Zimnowodne myjki ciśnieniowe dostępne w naszej ofercie wyróżnia także doskonała relacja jakości do ceny. Znajdziesz u nas zarówno mniejsze myjki łatwe w transporcie, jak i maksymalnie profesjonalne myjki z zastosowaniem ultrawysokich ciśnień. Jeśli nie masz pewności, który model urządzenia wybrać dla swojej branży, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru.