Przemysłowe myjki ciśnieniowe do ciągłego użytku

Myjki ciśnieniowe przemysłowe

Mycie wodą pod wysokim ciśnieniem pozwala przynieść rewelacyjne efekty bez użycia siły ani specjalnych środków czyszczących. Nasze myjki wysokociśnieniowe przemysłowe idealnie sprawdzą się do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Oferujemy asortyment o różnorodnych parametrach pracy, a także urządzenia zarówno zimnowodne, jak i gorącowodne. Dzięki temu w ofercie sklepu PURECO każdy znajdzie myjkę ciśnieniową przemysłową odpowiadającą konkretnym potrzebom.

Aktywne filtry

New Elite CP D1915 P4 T -...

NEW ELITE CP jest przemysłową zimnowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie. Świetnie nadaje się do transportu dzięki niskiej wadze i małym wymiarom.

Cena 10 392,27 zł

ARGON H4 - przemysłowa myjka...

ARGON H-4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w motoryzacji, rolnictwie itp.

Cena 10 393,50 zł
wybierz wariant
  • 130 bar 10 393,50 zł
  • 170 bar 16 448,79 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka...

GALAX H4 jest przemysłową gorącowodną myjką wysokociśnieniową. Wykonana pod kątem profesjonalnego użytkowania. Doskonała do zastosowań profesjonalnych w przemyśle ciężkim i budownictwie.

Cena 21 525,00 zł
wybierz wariant
  • 180 bar 21 525,00 zł
  • 200 bar 32 667,57 zł

Absolute C - przemysłowa myjka...

ABSOLUTE-C to myjka wysokociśnieniowa głównie do zastosowań przemysłowych.

Cena 48 976,14 zł
wybierz wariant
  • 200 bar 48 976,14 zł
  • 350 bar 53 207,34 zł
  • 500 bar 60 188,82 zł

Gdzie sprawdzi się przemysłowa myjka ciśnieniowa?

Myjki ciśnieniowe to urządzenia wielu różnych zastosowań. Doskonale sprawdzają się między innymi w domu i ogrodzie — do mycia samochodu, elewacji czy kostki brukowej. Jeśli jednak chodzi o przemysłowe myjki wysokociśnieniowe, poradzą one sobie nawet z trudniejszymi, bardziej profesjonalnymi wyzwaniami. Można używać ich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, usuwając uporczywy brud na przykład z samochodów, bram, ogrodzenia, chodników, podjazdów, ale także różnych miejsc, do których dostęp jest znacznie utrudniony. Popularne jest także używanie myjki przemysłowej do posadzek na przykład w halach produkcyjnych, magazynach czy warsztatach.

Wysoka jakość i szeroki wybór — myjki ciśnieniowe przemysłowe w ofercie PURECO

W szerokiej ofercie sklepu internetowego PURECO znajdziesz modele myjek ciśnieniowych przemysłowych wyłącznie od sprawdzonych producentów, bazujących na materiałach wysokiej jakości. Dzięki temu nasze urządzenia będą służyć Ci przez długi czas, zapewniając zadowalające efekty pracy oraz łatwość obsługi. Dodatkowo oferujemy także wiele dodatkowych akcesoriów do myjek wysokociśnieniowych przemysłowych, dzięki którym możliwe jest wykorzystanie ich do różnego rodzaju zadań specjalnych. Zestawy do piaskowania, odkamieniacze, lance pianujące czy z zagiętą końcówką, na przykład do mycia podwozia, to zaledwie niektóre z wielu dodatków, które uczynią Twoją myjkę przemysłową narzędziem wielozadaniowym.

Jaką przemysłową myjkę ciśnieniową wybrać?

Myjka ciśnieniowa przemysłowa to nie to samo, co zwykła myjka ciśnieniowa do użytku domowego. Urządzenia przeznaczone do pracy profesjonalnej są bowiem nieco większe, dzięki czemu mogą pompować o wiele więcej wody na raz, zapewniając tym samym dokładniejsze i szybsze czyszczenie różnych powierzchni. Dlatego wybierając przemysłową myjkę ciśnieniową, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry takie jak: ciśnienie robocze, przepływ wody, moc mierzona w obrotach na minutę oraz materiał, z jakiego wykonano głowicę pompy. Jeśli nie masz pewności co do tego, jaki rodzaj myjki wysokociśnieniowej wybrać, skontaktuj się z nami. Nasi doradcy postarają się w profesjonalny sposób pomóc dobrać odpowiedni model, który spełni wszystkie Twoje potrzeby — zarówno te domowe, jak i przemysłowe.