Płyn do mycia podłóg

Do podłogi

Odpowiednio dobrany płyn do mycia podłóg to podstawa pielęgnacji i higieny każdego pomieszczenia. Musi być nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla otoczenia i zdrowia człowieka. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na materiał, z którego powierzchnia posadzki jest wykonana. Profesjonalny preparat musi być dobrany do podłogi tak, aby wzmacniał jej atuty i nie niszczył jej powierzchni. Dbałość o czystość podłogi wpływa na wydłużenie jej żywotności, a dodatkowo zwiększa komfort przebywania w pomieszczeniu. Produkty do podłogi PURECO doskonale nadają się do powierzchni domowych, jak i biurowych oraz przemysłowych. Środki do czyszczenia podłóg dostępne w naszej ofercie to wysokiej jakości pielęgnacja połączona ze skutecznym, szybkim czyszczeniem, pozostawiającym świeży, przyjemny zapach.

Aktywne filtry

Septima Uni Cytrus

Cena 7,38 zł
wybierz wariant
 • 5 l 27,31 zł
 • 1 l 7,38 zł

Septima Floor Flowers

Cena 7,38 zł
wybierz wariant
 • 5 l 27,31 zł
 • 1 l 7,38 zł

Septima Floor Shine

Cena 9,47 zł
wybierz wariant
 • 5 l 24,76 zł
 • 1 l 9,47 zł

Septima Floor Dre

Cena 11,23 zł
wybierz wariant
 • 5 l 35,18 zł
 • 1 l 11,23 zł

Jaki płyn do mycia podłogi znajdziemy w ofercie PURECO?

W ofercie produktowej PURECO znajdują się zarówno uniwersalne preparaty, jak i wyspecjalizowane środki do czyszczenia konkretnych rodzajów posadzek. Zapewniają efektywność czyszczenia przy niskich kosztach zużycia. Nasze produkty są bardzo wydajne, dzięki czemu płyn wystarcza na wiele myć. Dodatkowo możemy pochwalić się wysoką jakością oferowanych produktów, których skład jest dobierany zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa. Jakie płyny znajdą Państwo w naszej ofercie?

 • Uniwersalny środek SEPTIMA UNI CYTRUS — preparat o cytrusowym zapachu do mycia większości powierzchni.
 • Uniwersalny środek SEPTIMA FLOOR FLOWERS — płyn o kwiatowym zapachu przeznaczony do podłóg, takich jak płytki czy wykładziny PCV.
 • SEPTIMA FLOOR SHINE — przeznaczony do czyszczenia posadzek wodoodpornych.
 • SEPTIMA FLOOR DRE — doskonale radzi sobie z podłogami z naturalnego drewna, zapewniającym profesjonalną pielęgnację.

Nasze produkty oprócz wysokiej wydajności cechują się również łatwością użycia. Nie zostawiają smug na powierzchni, nie robią plam i przede wszystkim czas wysychania jest maksymalnie skrócony. Podłoga ma zapewniona profesjonalną pielęgnację, która wpływa na jej estetyczny wygląd oraz żywotność.

Profesjonalny płyn do mycia podłogi — dlaczego warto mieć go w swoich zasobach?

Profesjonalny płyn do podłóg to przede wszystkim rozwiązanie, które pozwala kompleksowo zadbać o czystość powierzchni płaskich. Nie tylko usunie nawet trudne zabrudzenia, ale również zapewni niezbędną pielęgnację. Profesjonalne środki czystości to również oszczędność, ponieważ zapewniają wysoką wydajność produktu. Jeśli chcemy kompleksowo zadbać o naszą powierzchnię, warto zaopatrzyć się zestaw do mopowania, który pozwoli dokładnie i szybko wykonać czyszczenie.

Jeśli obiektem sprzątania jest duża powierzchnia, najlepiej wybrać mop płaski, który skróci czas sprzątania i pozwoli nam dotrzeć w trudno dostępne narożniki. W przypadku gospodarstw domowych i niewielkich powierzchni wystarczy mop sznurkowy. W naszej ofercie znajda Państwo również profesjonalny środek do czyszczenia powierzchni drewnianych, który zawiera środki pielęgnujące, dzięki czemu dodatkowo konserwuje powierzchnię.