Wysokiej jakości ręczniki w roli i zz, papier toaletowy, mydła

Papiery toaletowe, ręczniki w roli i ZZ, mydła

Dbałość o czystość i higienę jest szczególnie istotna w miejscach publicznych, gdzie każdego dnia pojawia się wiele różnych osób. Dlatego w restauracjach, urzędach, galeriach handlowych czy innych miejscach powinny znaleźć się profesjonalne dozowniki z mydłami do rąk, płynem dezynfekującym, a także ręcznikami papierowymi oraz papierem toaletowym. Różnego rodzaju papiery, ręczniki i mydła do takich dozowników znajdziesz w bogatej ofercie sklepu PURECO.

Aktywne filtry

Papier toaletowy MT1 Wepa Satino Prestige mała rolka celuloza 8 szt i 64 szt 062770

Cena 12,30 zł
wybierz wariant
  • 8 12,30 zł
  • 64 100,86 zł

Szeroki wybór papierów toaletowych

W naszym sklepie oferujemy między innymi papiery toaletowe zarówno klasyczne, jak i przeznaczone do różnego rodzaju dozowników. Cechuje je przede wszystkim wysoka jakość, higiena i ekonomia. Duże rolki, małe rolki, papier w listkach oraz rolki typu Jumbo należy dostosować do konkretnego rodzaju podajnika. Używane w miejscach publicznych, biurach, firmach, przychodniach czy toaletach publicznych pozwolą zmniejszyć zużycie, zwiększając tym samym ekonomiczność i ograniczając konieczność częstego uzupełniania podajników przez obsługę. Kupując wielopaki w naszym sklepie internetowym oszczędzasz jeszcze więcej.

Ręczniki w roli oraz typu ZZ

Dostęp do ręczników papierowych w toalecie, z której każdego dnia korzysta wiele różnych osób, to ważny czynnik zachowania wysokiego poziomu czystości i higieny w takim miejscu. W połączeniu z podajnikiem używanie takich ręczników staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej higieniczne - aby pobrać listek papieru, nie trzeba bowiem dotykać ani dozownika, ani innych listków. Dlatego w ofercie sklepu PURECO znaleźć można zarówno ręczniki ZZ, jak i ręczniki w roli oraz ręczniki składane V, które pasują do różnych rodzajów podajników dostępnych w naszym sklepie. Stosowanie takich ręczników papierowych to nie tylko higiena, ale także oszczędność i ekologia.

Mydła w płynie oraz w pianie

Dla poprawnego i skutecznego mycia rąk kluczowe jest mydło. Tylko mydło w płynie lub pianie z podajnika gwarantuje najwyższą higienę - brak konieczności dotykania kostki mydła lub przycisku w podajniku ogranicza przenoszenie i namnażanie bakterii oraz wirusów. Dlatego zadbaliśmy o to, aby w ofercie sklepu PURECO znalazły się także różne rodzaje profesjonalnych mydeł do dozowników. Oferujemy między innymi mydła w płynie, które nie podrażniają skóry nawet przy częstym myciu rąk, wyjątkowo wydajne mydła w piance oraz środki do czyszczenia deski toaletowej także w wersji do dozownika.

Wszystkie nasze mydła w płynie lub pianie skutecznie usuwają zanieczyszczenia, w tym także zarazki i bakterie, bez podrażniania i wyrazistego zapachu. Dostępne są w różnych pojemnościach z odmierzoną liczbą dawek, co przekłada się na ekonomię i ekologię. Zachęcamy także do zapoznania się z całą ofertą naszych profesjonalnych środków czyszczących do różnych zastosowań i powierzchni.