Chemia do myjni bezdotykowych i myjek ciśnieniowych SEPTA

Chemia do myjni bezdotykowych i myjek ciśnieniowych

Profesjonalne płyne do bezdotykowego mycia samochodu.

Aktywne filtry

Septa Truck Special T4 profesjonalny dwufazowy środek do doczyszczania samochodu, silnika

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 1 l 19,68 zł
 • 10 l 146,37 zł
 • 20 l 280,44 zł

Septa Top T2 profesjonalny płyn do mycia samochodu o szerokim zastosowaniu

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 1 l 19,68 zł
 • 10 l 152,52 zł
 • 20 l 266,91 zł

Septa Speed Green T1 profesjonalny płyn do bezdotykowego mycia karoserii samochodu z aktywną pianą

Cena 22,14 zł
wybierz wariant
 • 10 l 152,52 zł
 • 20 l 305,04 zł
 • 1 l 22,14 zł

Septa Truck T3 profesjonalny płyn do doczyszczania karoserii samochodu oraz silnika

Cena 23,37 zł
wybierz wariant
 • 10 l 195,57 zł
 • 20 l 380,07 zł
 • 1 l 23,37 zł

Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowej lub środki do myjek ciśnieniowych nie muszą być drogie, aby były skuteczne. Wysokiej jakości, niezawodne i efektywne produkty można także zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, co udowadniamy ofertą naszego sklepu online. Niezależnie od tego, czy chcesz wyczyścić własne auto, czy może jesteś właścicielem myjni, u nas znajdziesz wyłącznie najlepsze środki marki SEPTA. Tutaj szybko i wygodnie kupisz środek do myjki ciśnieniowej lub myjni bezdotykowej, który zapewni idealną czystość karoserii (i nie tylko) w kilka chwil. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą oraz do składania zamówień.

Chemia do myjni bezdotykowych

Dedykowana chemia dla myjni bezdotykowych powinna wyróżniać się wysoką jakością, niezawodnością, a także wydajnością. Dzięki temu skutecznie usunie wszelkie, nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Wszystkie te założenia doskonale spełniają środki do myjni bezdotykowych marki SEPTA. To sprawdzone preparaty, o specjalnie skomponowanych formułach, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów. Nie tylko czyszczą lakier, ale także go pielęgnują, dzięki czemu po umyciu samochód wspaniale się prezentuje. To świetna propozycja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom!

Preparaty do myjek ciśnieniowych

Każdy preparat do myjki ciśnieniowej z naszej oferty może być stosowany zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów, korzystających z tego typu sprzętu w domowym zaciszu. W obu przypadkach użycie środka marki SEPTA gwarantuje doskonałe efekty, możliwe do osiągnięcia w zaledwie kilka chwil. Specjalistyczne środki do myjek ciśnieniowych pozwalają na wygodne i szybkie, bezdotykowe oczyszczenie nie tylko karoserii, ale także silnika, felg itp. Jeżeli zależy Ci na bezkompromisowej skuteczności, to wybór preparatów SEPTA będzie strzałem w dziesiątkę. Postaw na najwyższą jakość i ciesz się nieskazitelną czystością.

Preparaty do myjni bezdotykowych i myjek ciśnieniowych – szeroki wybór

Zapewniamy naszym klientom wybór spośród najwyższej klasy produktów, które sprostają nawet największym wymaganiom. W asortymencie PURECO zebraliśmy najlepsze środki o różnym przeznaczeniu. Są one dostępne w bardzo wydajnych, dużych kanistrach. Aby uzyskać pożądany efekt, nie trzeba używać dużej ilości preparatu, dzięki czemu wystarcza on na dłużej. Stosując chemię marki SEPTA, bez trudu możesz osiągnąć najlepsze efekty. Wszystko dzięki specjalnie skomponowanym składom oraz najwyższej jakości składnikom. Przekonaj się, jak skuteczny jest dowolny preparat do myjni bezdotykowej lub myjki ciśnieniowej z naszej oferty, a już nigdy nie sięgniesz po inne środki do czyszczenia samochodu!

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupu chemii do myjni bezdotykowych i myjek ciśnieniowych w sklepie PURECO. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów, ich szeroki wybór, a także dużą skuteczność i niezawodność. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie i zapewniamy mu obsługę na najwyższym możliwym poziomie. Zapraszamy do zakupów przedstawicieli firm, a także osoby prywatne, chcące czyścić auto wyłącznie najlepszą chemią, stworzoną specjalnie w tym celu. Polecamy także pozostałe produkty czyszczące zebrane w naszej ofercie.

Sprawdź też inne środki przeznaczone do mycia samochodów