Dozownik do mydła w płynie JVD Cleanline 844731
Dozownik do mydła w płynie JVD Cleanline 844731
Dozownik do mydła w płynie JVD Cleanline 844731

Dozownik do mydła w pianie JVD Cleanline 844732

135,30 zł
Brutto

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do mydła w pianie JVD Cleanline - szary metalik, manualny, pojemność zbiornika 700 ml.

844732
Otrzymasz 4,06 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Wśród obowiązkowych urządzeń, jakie powinny znajdować się w łazience czy toalecie znajdują się przede wszystkim urządzenia sanitarne - nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Warto jednak, wyposażając sanitariat, pamiętać także o dodatkowym wyposażeniu. Konieczne jest nie tylko zamontowanie podajników do ręczników papierowych czy podajnika papieru toaletowego, ale także odpowiedniej jakości dozowników do mydła. Wśród nich warto zwrócić uwagę na dozownik do mydła w pianie, który ułatwi użytkownikom łazienki czy toalety pobieranie tego środka czystości.

Dozownik do mydła w pianie na ścianę – zastosowanie

Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego dozownik do mydła w pianie to wyprodukowany przez firmę JVD model 844732 z jej serii Cleanline. W połączeniu z innymi pojemnikami czy dozownikami z tej serii doskonale komponuje się z dowolnym wystrojem wnętrza - a wszystko dzięki uniwersalnym barwom. W tym przypadku mamy do czynienia z wykonanym z tworzywa sztucznego ABS, czyli kopolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego dozownikiem w kolorze szarym, z ciemnoszarymi wstawkami, dostępny jest jednak również bliźniaczy model w kolorze białym.

Ten manualny dozownik do mydła w piance wyposażony jest w wizjer kontroli pojemności, dzięki czemu od razu widać, czy w środku znajduje się mydło, czy też konieczne jest jego uzupełnienie. Urządzenie jest wyposażone w wyjmowany zbiorniczek na mydło, który w łatwy sposób można uzupełnić, choćby wykorzystując duże, pięciolitrowe bańki z mydłem w pianie lub opakowania uzupełniające. Dozownik jest ponadto bardzo ekonomiczny - z 700 mililitrów mydła, jakie mieszczą się w zbiorniku dozownika uzyskujemy aż 2000 pojedynczych dawek.

Szary dozownik do mydła w pianie – specyfikacja produktu

Szary dozownik JVD Cleanline 844372 posiada zbiorniczek o pojemności 700 ml i wykonany został zgodnie ze standardem HACCP. Dostęp do zbiornika możliwy jest jedynie po otworzeniu pokrywy za pomocą klucza, dzięki czemu nie ma obaw o kontakt osób trzecich z zawartością zbiornika, co wpływa na bezpieczeństwo i higienę korzystających z łazienki czy toalety. Podobnie jak inne dozowniki firmy JVD, urządzenie przeznaczone jest do montażu naściennego. Wymiary dozownika to 20,6 cm wysokości, 11,0 cm szerokości oraz 10,6 cm głębokości.

Urządzenie kształtem, kolorem i wyglądem wkomponowuje się w serię Cleanline tego producenta, dzięki czemu możliwy jest zakup jednolitych, współgrających ze sobą wizualnie urządzeń do łazienki czy toalety: dozownika do mydła lub płynu, a także podajników papieru toaletowego oraz ręczników papierowych. Dzięki uniwersalnym barwom urządzenia te komponują się z każdym wystrojem wnętrza, a zarazem nie przyciągają wzroku jaskrawymi barwami. Prosty montaż naścienny pozwala na przymocowanie ich do dowolnej powierzchni, zarówno ceramicznej, jak i do otynkowanej i pomalowanej ściany lub tapety czy fototapety. Rozwiązanie to sprawdza się zatem w każdych warunkach - w lokalach gastronomicznych, galeriach handlowych, placówkach edukacyjnych, czy też sanitariatach pomieszczeń biurowych


manualny dozownik do mydła w pianie


- pojemność: 700 ml ( 2000 dawek !),

- wizjer pojemności,
- wyjmowany pojemnik,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- dostępny również w kolorze białym,
- gwarancja 1 rok

zdejmowany zbiornik do napełniania
- wyjmowany zbiornik na mydło ( w łatwy sposób uzupełnisz mydło w dozowniku, nawet z dużych pięciolitrowych baniek )

wymiary dozownika
Wymiary:

- wysokość 206 mm,

- szerokość 110 mm,

- głębokość 106 mm


.

844732

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
szary metalik
Pojemność ( ml )
700
System działania
manualny
Uzupełnianie
z bańki 5 L lub opakowań uzupełniających
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
20,6 x 11 x 10,6

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do mydła w pianie...

135,30 zł