System Modułowy do sprzątania PRISMA mały poręczny wózek z przegrodami

System modułowy do sprzątania PRISMA

W ofercie sklepu internetowego PURECO oprócz dużych i wydajnych maszyn czyszczących znalazły się także rozwiązania dedykowane niewielkim, wąskim przestrzeniom, które także wymagają regularnego, dokładnego i efektywnego czyszczenia. Dostępne w naszej ofercie systemy modułowe do sprzątania, takie jak zestaw PRISMA marki Filmop, pozwalają jeszcze lepiej wykorzystywać akcesoria do czyszczenia różnych powierzchni i uczynić sprzątanie zadaniem łatwiejszym.

Aktywne filtry

Mop z mikrofazy 180 g z gwintem Prisma System Filmop

Cena 49,20 zł
wybierz wariant
 • Czerwony 49,20 zł
 • Niebieski 49,20 zł
 • Ĺ»ółty 49,20 zł
 • Zielony 49,20 zł

Profesjonalne systemy modułowe do sprzątania różnych powierzchni

Co wyróżnia system modułowy do sprzątania PRISMA oraz inne systemy modułowe dostępne w naszej ofercie? Przede wszystkim funkcjonalność. Szeroka gama akcesoriów i przystawek, które wchodzą w skład serii PRISMA, sprawia, że bez trudu można dostosować konfigurację odpowiadającą konkretnym potrzebom, a także szybko przekształcić system do mycia okien w system do sprzątania podłóg czy innych powierzchni. Dobrze zaprojektowane i przemyślane wiadra, komory, pojemniki, stelaże i wkłady mopujące sprawiają, że sprzątanie staje się szybsze i bardziej wydajne, a ilość potrzebnych do niego akcesoriów pozostaje niewielka. To szczególnie istotne w miejscach o ograniczonej przestrzeni, która wymaga regularnego i dokładnego sprzątania.

Gdzie sprawdzi się system do sprzątania PRISMA?

Modułowe systemy do sprzątania będą idealnym rozwiązaniem zarówno na użytek prywatny, jak i profesjonalny. System PRISMA zaprojektowany został tak, aby idealnie nadawał się do sprzątania wąskich i ograniczonych przestrzeni, takich jak bary, restauracje, komunikacja publiczna, kempingi, domki letniskowe, niewielkie biura, przychodnie, sklepy, klatki schodowe czy toalety publiczne. Dzięki temu, że elementy systemu modułowego wykonane zostały z materiałów pierwszej jakości, które cechuje wyjątkowa lekkość i wytrzymałość, są odporne na wstrząsy i częste użytkowanie, co jest bardzo dużą zaletą z punktu widzenia profesjonalnych firm sprzątających.

Systemy modułowe do sprzątania - poznaj je bliżej

W systemach modułowych takich jak PRISMA znajdują się różne modułowe akcesoria, które można łączyć ze sobą w celu stworzenia kombinacji idealnej do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Poznaj bliżej niektóre z nich.

 • Modułowe wiadro na obrotowych kółkach o pojemności 28 litrów
 • Kosz z przegródkami i pokrywką
 • Pojemniki ze znacznikami w dwóch kolorach o pojemności 6 litrów
 • Stelaż do mycia okien i powierzchni płaskich
 • Szczotka do WC
 • Packa do mycia ręcznego
 • Kij teleskopowy
 • Mopy i wkłady mopujące

Tak szeroki wybór dostępnych modułów i akcesoriów pozwala wykorzystywać system PRISMA na przykład do mycia okien i przeszkleń, sanitariatów, mopowania podłóg na mokro, przechowywania środków czystości oraz czyszczenia wielu innych powierzchni.