Profesjonalne urządzenia do odśnieżania, zamiatania i oczyszczania

UCZCIWE MASZYNY
UCZCIWA PRACA

Samojezdna Kosiarko - Odśnieżarka

Odkurzacze do terenów zewnętrznych

Prowadzone zamiatarko odśnieżarki

Z pługiem do odśnieżania

Odśnieżarki, zamiatarki, odkurzacze do terenów zewnętrznych

Utrzymanie czystości i porządku na ulicach, chodnikach, placach czy parkingach nie jest łatwym zadaniem o żadnej porze roku, jednak szczególnie uciążliwe staje się jesienią i zimą. W okresie jesienno-zimowym zalegające na kostce brukowej czy asfalcie liście, piach, śnieg czy błoto mogą nie tylko utrudniać poruszanie się pojazdów czy pieszych, ale także stanowić dla nich realne zagrożenie. Dlatego w PURECO oferujemy profesjonalne odśnieżarki, zamiatarki i odkurzacze do terenów zewnętrznych — maszyny i urządzenia, które znacznie ułatwiają i usprawniają dbanie o czystość na zewnątrz.

Odśnieżarki, zamiatarki, odkurzacze do terenów zewnętrznych

Utrzymanie czystości i porządku na ulicach, chodnikach, placach czy parkingach nie jest łatwym zadaniem o żadnej porze roku, jednak szczególnie uciążliwe staje się jesienią i zimą. W okresie jesienno-zimowym zalegające na kostce brukowej czy asfalcie liście, piach, śnieg czy błoto mogą nie tylko utrudniać poruszanie się pojazdów czy pieszych, ale także stanowić dla nich realne zagrożenie. Dlatego w PURECO oferujemy profesjonalne odśnieżarki, zamiatarki i odkurzacze do terenów zewnętrznych — maszyny i urządzenia, które znacznie ułatwiają i usprawniają dbanie o czystość na zewnątrz.

Aktywne filtry

EGHOLM City Ranger 2260...

City Ranger 2260 to komunalny traktorek do utrzymania terenów zewnętrznych. Moglibyśmy nazwać go kosiarko -zamiatarko - odśnieżarko -posypywarko -zmywarko - transportowcem. Ponieważ wydało się nam to zbyt długą nazwą, nazwaliśmy nasz genialny traktorek komunalny po prostu "City Ranger". On...

Cena 0,00 zł

EGHOLM Park Ranger 2150...

Park Ranger 2150 to profesjonalny traktorek do utrzymania terenów zewnętrznych. Moglibyśmy nazwać go kosiarko -zamiatarko - odśnieżarko -posypywarko -zmywarko - transportowcem. Ponieważ wydało się nam to zbyt długą nazwą, nazwaliśmy nasz genialny traktorek ogrodowy po prostu "Park Ranger". On...

Cena 0,00 zł

Multihog MH przemysłowy ciągnik...

     Multihog MH Silnik Kohler, diesel 2,5 litra UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł

Multihog MX przemysłowa maszyna...

     Multihog MX Silnik Deutz, diesel 3,6 litra UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł

Multihog MXC przemysłowy ciągnig...

     Multihog MXC Silnik Deutz, diesel 3,6 litra UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Multihog MXC LP przemysłowy...

     Multihog MXC LP Silnik Deutz, diesel 3,6 litra UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Multihog CX 55 mały przemysłowy...

     Multihog CX 55 Silnik Kohler 55 KM UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

Multihog CX 75 mały przemysłowy...

     Multihog CX 75 Silnik Kohler 75 KM UWAGA  Drogi Kliencie, specyfika tego produktu sprawia iż cena jest dostępna na zapytanie.

Cena 0,00 zł
 • Obecnie brak na stanie

NIMBUS 82V REMARC...

KM Nimbus 82V to maszyna do zadań specjalnych. Dzięki niewielkim rozmiarom i ergonomicznej kierownicy z możliwością składania i regulacji wysokości, idealnie sprawdzi się przy zamiataniu wąskich przestrzeni. Maszyna zasilana bateryjnie, do jej poprawnego działania niezbędna jest bateria i...

Cena 3 321,00 zł

DOMUS REMARC 2w1 najmniejsze...

Maszyny Domus od Remarc (dawniej Cramer) to najmniejsze zamiatarko-odśnieżarki szczotkowe. Łatwe i pewne w prowadzeniu, zapewniają komfort użytkowania, dzięki swoim ergonomicznym uchwytom z dwoma włącznikami napędu na koła i na szczotkę.

Cena 7 821,57 zł
wybierz wariant
 • DOMUS X - zasilana silnikiem Hondy 7 821,57 zł
 • DOMUS AKKU 82V - zasilana bateryjnie 7 844,94 zł

Odkurzacz do liści i...

Profesjonalny odkurzacz do liści LS/XP od REMARC zapewnia ponadprzeciętny komfort i niezawodność pracy. Sprawdzi się przy sprzątaniu chodników, placów i terenów zielonych do zbierania liści, trawy i innych zanieczyszczeń.  Dostępne modele odkurzacza: LS 3500, LS 5000, LS 4000 VLG, LS XP 5.0, LS...

Cena 9 290,19 zł
wybierz wariant
 • LS 3500 9 290,19 zł
 • LS 5000 12 976,50 zł
 • LS 4000 VLG 11 838,75 zł
 • LS XP 5.0 12 595,20 zł
 • LS XP 5.0 G 15 301,20 zł
 • LS XP 5.0 H 17 828,85 zł
 • LS 5000 ESW AKKU 26 100,60 zł

REMARC KM 70 G zamiatarka i...

Zamiatarko-odśnieżarka KM 70 G to doskonałe rozwiązanie do prywatnych gospodarstw jako całoroczna maszyna - wiosną, latem i jesienią do zamiatania, zimą do odśnieżania. Mocny silnik, ergonomiczna i zwrotna konstrukcja oraz szeroki wybór asortymentu pozwolą dostosować urządzenie do indywidualnych...

Cena 10 455,00 zł

2w1 zamiatarka odśnieżarka KM 80...

Zamiatarko-odśnieżarki KM 80 G, KM 80 H i KM 80 HVR o szerokości roboczej 80 cm z napędem stałym lub napędem regulowanym oraz umożliwiającym komfortową pracę przód-tył to doskonałe rozwiązanie dla poszukujących wielofunkcyjnych i wydajnych maszyn. 

Cena 11 316,00 zł
wybierz wariant
 • KM 80 G - zasilana spalinowo 11 316,00 zł
 • KM 80 H - z napędem hydrostatycznym 17 466,00 zł
 • KM HVR 80 - z napędem hydrostatycznym i biegiem wstecznym 20 418,00 zł

REMARC KM 100 maszyny do...

KM 100 to wielofunkcyjne i wydajne maszyny do zamiatania i odśnieżania 2w1 o szerokości roboczej 100 cm. Trzy linie maszyn - KM G, KM H i KM HVR umożliwiają wybór urządzenia idealnie dopasowanego do potrzeb operatora, a szeroki asortyment akcesoriów pozwoli na całoroczne użytkowanie zamiatarki. 

Cena 13 259,40 zł
wybierz wariant
 • KM 100 G - zasilana spalinowo 13 259,40 zł
 • KM 100 H - z napędem hydrostatycznym 18 437,70 zł
 • KM HVR 100 - z napędem hydrostatycznym i biegiem wstecznym 21 771,00 zł

Profesjonalne odśnieżarki do śniegu

Zalegający na drogach, chodnikach, podjazdach i parkingach śnieg to utrapienie, z którym trzeba radzić sobie na bieżąco, aby nie nagromadził się na tyle, by znacząco utrudnić lub zatamować ruch pieszych oraz pojazdów. O ile przy niewielkich ścieżkach wystarczająca może się okazać zwykła łopata do śniegu, o tyle przy dużych powierzchniach konieczne są odpowiednie narzędzia do odśnieżania. W sklepie PURECO znalazły się takie właśnie urządzenia.

Jakie odśnieżarko zamiatarki wybrać?

Oferujemy zamiatarko odśnieżarki akumulatorowe oraz spalinowe o różnych rozmiarach i parametrach, aby jak najlepiej dopasować je do bieżących potrzeb. Na przykład dla nieco mniejszych przestrzeni dobrym rozwiązaniem może być prowadzona zamiatarka do śniegu marki Remarc. Z kolei przy większych powierzchniach najlepszym wyborem jest nasza profesjonalna samojezdna odśnieżarka zamiatarka uliczna. To rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ sprawdzi się nie tylko w okresie zimowym — oprócz odśnieżania może także kosić trawę, zamiatać czy posypywać drogi, place i chodniki. Tego typu odśnieżarka spalinowa to urządzenie niezwykle wydajne, które poradzi sobie z każdym wyzwaniem o każdej porze roku. Z kolei niewielka odśnieżarka akumulatorowa to ekologiczna i zwrotna maszyna, która nie produkuje spalin ani nadmiernego hałasu, dzięki czemu może być bez przeszkód używana nawet wcześnie rano w centrum miasta.

Multifunkcyjne zamiatarki uliczne

Jeżeli szukasz zamiatarki ulicznej do zadań specjalnych, to doskonale trafiłeś. W sklepie PURECO oferujemy bowiem absolutnie innowacyjne urządzenia Multihog, które poradzą sobie ze wszystkimi wyzwaniami. Są to małe lub większe ciągniki przemysłowe do pracy w każdych warunkach. Bardzo szeroki wybór dodatkowych akcesoriów i przystawek sprawia, że zamiatarki Multihog można wykorzystywać do całej gamy prac ulicznych i nie tylko w ciągu każdej pory roku. W zakres jej możliwości wchodzą między innymi:

 • zamiatanie ulic, chodników i ścieżek rowerowych;
 • koszenie trawy;
 • odśnieżanie;
 • odkurzanie śmieci;
 • opryski dezynfekujące;
 • czyszczenie ulic na mokro;
 • usuwanie chwastów;
 • mycie wysokociśnieniowe;
 • czyszczenie kanalizacji.

Maszyny Multihog można rozbudowywać o nowe funkcje, tworząc jedno urządzenie, obsługiwane przez jednego operatora, które radzi sobie z ogromną ilością zadań oraz wyzwań związanych z utrzymywaniem czystości na ulicach, chodnikach, parkach, parkingach czy placach. Aby poznać więcej możliwości rozbudowy oraz ceny urządzeń Multihog, zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Odśnieżarko zamiatarki spalinowe i akumulatorowe

Niezależnie od tego, na jakie urządzenie się zdecydujesz, czy będzie to niewielka odśnieżarko zamiatarka akumulatorowa, czy też multifunkcyjna zamiatarka uliczna do zadań specjalnych, możesz mieć pewność najwyższej jakości i wydajności oferowanej przez sklep internetowy PURECO. Doskonale rozumiemy, że w sprzątaniu liczy się przede wszystkim jakość, dlatego wszystkie oferowane przez nas maszyny to propozycje czołowych producentów, wykonane z dbałością o najmniejszy detal, przemyślane i skonstruowane tak, aby ich obsługa była lekka, prosta i przyjemna. Sprawdź całą ofertę naszych maszyn czyszczących oraz chemii profesjonalnej i zadbaj o czystość w każdej sferze życia i pracy razem z PURECO!