Hotele

Utrzymanie wysokiego poziomu czystości i higieny w hotelu to nie tylko wymóg stawiany przez przepisy sanitarne, ale przede wszystkim przez wymagających klientów. Płacąc za nocleg, oczekują oni najwyższego poziomu obsługi, a bardzo istotnym jej czynnikiem jest odpowiednio wysprzątany pokój, łazienka, hol czy hotelowe lobby. Dlatego w sklepie PURECO oferujemy wszystko dla hoteli, co pomoże w skutecznym i bezpiecznym czyszczeniu nawet najtrudniejszych i najbardziej uporczywych zabrudzeń. Posiadamy doskonałą chemię czyszczącą, ale także urządzenia do sprzątania w hotelu, które pozwalają oszczędzać czas oraz siły pracowników.

Aktywne filtry

Mikroszorowarka TMB Mi TOR urządzenie do szorowania schodów

Cena 4 243,50 zł Cena podstawowa 6 429,55 zł
wybierz wariant
 • Mi Tor zasilanie na kabel 4 243,50 zł 6 429,55 zł -34%
 • Mi Tor zasilanie bateryjne 10 319,70 zł 15 635,91 zł -34%
 • Promocja!
 • -34%
 • -34%

Tor 43 Comac Tmb szorowarka oscylacyjna do szorowania podłóg

Cena 10 326,23 zł Cena podstawowa 11 473,59 zł
wybierz wariant
 • Tor 43 Orbital 10 326,23 zł 11 473,59 zł -10%
 • Tor 43 Spray Orbital 10 782,31 zł 11 980,35 zł -10%
 • Promocja!
 • -10%
 • -10%

SV4 SV8 Matrix maszyna parowa, parownica para z odkurzaczem

Cena 13 899,00 zł
wybierz wariant
 • 8 bar 22 140,00 zł
 • 4,5 bar 13 899,00 zł

Skuteczne i bezpieczne sprzątanie hoteli

Dzięki naszym profesjonalnym środkom czystości dla hoteli utrzymanie wysokich standardów higieny nie będzie już stanowić wyzwania dla obsługi takich miejsc. W PURECO doskonale rozumiem, że chemia dla hoteli musi być nie tylko skuteczna, czyli szybko i dokładnie czyścić nawet uporczywe zabrudzenia, ale przede wszystkim bezpieczna. To oznacza, że nie powinna stanowić zagrożenia dla używanych w hotelu sprzętów czy armatury, ale także dla obsługujących ją pracowników. Nasza seria produktów do sprzątania w hotelu wykazuje się wysoką wydajnością i doskonałym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu zarówno pokoje hotelowe, jak i łazienki i wszystkie inne miejsca w hotelu będą lśnić, przyciągając nawet najbardziej wymagających klientów.

Najczęściej używane produkty dla hoteli

Dla właścicieli placówek hotelowych oraz ich pracowników przygotowaliśmy ofertę, składającą się z najczęściej i najchętniej wybieranych profesjonalnych środków czystości dla hoteli. Do niezbędnych z pewnością zaliczyć można wózki hotelowe, które pozwalają na łatwy i szybki transport pościeli, ręczników oraz wszystkiego tego, co potrzebne do sprzątania w hotelu. Potrzebny będzie także sprzęt do mycia okien, który znacząco ułatwi i usprawni to zadanie. Konieczne jest oczywiście także skuteczna chemia oraz inny sprzęt do sprzątania w hotelu.

Chemia dla hoteli

W ofercie sklepu PURECO znalazła się profesjonalna chemia dla hoteli znanej i cenionej marki SEPTA, którą cechuje najwyższa jakość, skuteczność oraz wydajność. Jeśli chodzi o sprzątanie pokojów hotelowych, oferujemy między innymi preparaty do mycia oraz doczyszczania podłóg, pielęgnacji mebli i wyposażenia, a także czyszczenia różnego rodzaju tekstyliów, takich jak dywany czy tapicerki. Do czyszczenia łazienek w hotelu szczególnie polecamy nasze profesjonalne środki do czyszczenia sanitariatów oraz bardzo wydajne odświeżacze powietrza. Pomocne będą także preparaty do mycia szyb, szkła oraz często obecnych w hotelach przeszkleń.

Urządzenia do sprzątania w hotelu

W kwestii dbania o czystość i higienę nie wystarczy profesjonalna chemia dla hoteli. Często konieczny jest również odpowiedni sprzęt do sprzątania w hotelu, który pozwoli zadbać o powierzchnie innego rodzaju, czyszcząc je szybko i skutecznie. Jednym z takich urządzeń, które są niezbędne przy dbaniu o wykładziny czy dywany, jest profesjonalny odkurzacz. Tego typu sprzęt o parametrach lepszych niż w przypadku zwykłych, domowych odkurzaczy, doskonale poradzi sobie z często użytkowanymi w obuwiu wykładzinami czy dywanami. Doskonałą pomocą może być także odkurzacz piorący, który usunie nawet mokre plamy na różnego rodzaju tapicerce. Z kolei mycie podłóg i większych powierzchni, na przykład w hotelowych kuchniach, holach czy jadalniach, zdecydowanie ułatwią nasze maszyny do mycia podłóg ręczne bądź automatyczne.

PURECO — wszystko dla hoteli

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co będzie potrzebne do sprzątania w hotelu. Oferujemy nie tylko profesjonalną chemię czyszczącą i urządzenia do sprzątania, ale także różnego rodzaju dozowniki, mydła w płynie, papier do rąk oraz inne produkty przydatne wszędzie tam, gdzie każdego dnia pojawia się wielu klientów. Już dziś zapoznaj się z całą naszą ofertą, a jeśli nie wiesz, jaki sprzęt do sprzątania w hotelu wybrać, skontaktuj się z nami!