Dozownik automatyczny do mydła w płynie JVD Cleanline 844397

Dozownik automatyczny do mydła w płynie JVD Cleanline 844397

274,29 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik automatyczny do mydła w płynie i płynu dezynfekującego JVD Cleanline - biały, automatyczny, pojemność 1100 ml. Dawkowanie 1 ml co 3 sek., zasilanie bateryjne ( 4 x 1,5 V AA )

844397
Otrzymasz 8,23 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Dozownik automatyczny do mydła w płynie JVD Cleanline 844397

Automatyczny dozownik mydła w płynie JVD Cleanline to nowy wymiar dbania o higienę. Francuska jakość bezdotykowych dozowników do mydła zapewnia najwyższy komfort użytkowania oraz trwałość. Idealnie nadaje się do wielu placówek z sektora gastronomii, hotelarstwa, służby zdrowia oraz innych miejsc publicznych, w których dbanie o odpowiednią higienę rąk jest wyjątkowo ważne.

Automatyczne dozowanie - ekonomia i komfort

Dozowniki bezdotykowe do mydła są coraz częściej wybieranym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju miejsc użytku publicznego, gdzie każdego dnia panuje spory ruch i pojawia się wiele różnych osób. Ich popularność wynika przede wszystkim z dwóch kwestii: ekonomii oraz komfortu użytkowania.

Automatyczny dozownik do mydła w płynie JVD Cleanline 844397 wyposażony został w czujnik na podczerwień, który uruchamia dozownik w momencie podstawienia pod niego dłoni. Odmierza on jednak dokładnie ustaloną dawkę mydła - dokładnie 1 ml co 3 sekundy. Taka ilość pozwala na bezpieczne i staranne umycie rąk, a równocześnie na ekonomiczne i ekologiczne zużycie mydła w płynie. Nie jest ono marnowane ani nakładane w nadmiarze, dzięki czemu bezdotykowy dozownik do mydła może być uzupełniany rzadziej. To z kolei przekłada się nie tylko na mniejsze koszty, ale także większą troskę o środowisko naturalne.

Komfort korzystania z dozowników bezdotykowych do mydła jest niezaprzeczalny. Użytkownik nie musi w ogóle dotykać go dłonią, co samo w sobie już znacząco zmniejsza ryzyko przeniesienia różnego rodzaju bakterii i zarazków. Urządzenie samo odmierza odpowiednią dawkę mydła, a Ty możesz cieszyć się zachowaniem higieny i komfortu na wysokim poziomie. Jednak automatyczny dozownik do mydła JVD Cleanline jest komfortowy także pod względem obsługi technicznej - posiada wizjer poziomu mydła, nie wymaga podłączenia do prądu, a zamocowanie go i późniejsze uzupełnianie pojemnika jest proste i szybkie. Jego duża pojemność - aż 1100 ml - pozwala także napełniać go rzadziej i korzystać z mydła dłużej.

Wysoka jakość gwarancją bezpieczeństwa

W sklepie internetowym pureco.pl stawiamy przede wszystkim na jakość i europejskie standardy. Dzięki temu, że ten automatyczny dozownik mydła jest zgodny ze standardem HACCP, może być bez obaw wykorzystywany także w placówkach gastronomicznych. Wykonany został w większości ze stali nierdzewnej oraz bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. To sprawia, że jest bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne i reakcje chemiczne. Wybierając nasz dozownik mydła automatyczny JVD, dbasz nie tylko o higienę, ale także o bezpieczeństwo i komfort.Automatyczny dozownik do mydła w płynie Cleanline JVD biały

automatyczny dozownik do mydła w płynie z pojemnikiem do napełniania


- pojemność: 1100 ml,

- automatyczne podawanie mydła z detekcją na podczerwień
- zamek na klucz
- wizjer poziomu mydła
- Przepływ: 1 ml na dawkę co 3 sekundy
- zasilanie: 4 x 1,5 V LR6 (AA )
- spełnia standard HACCP
- 1 rok gwarancjiwymiary dozownika automatycznego do mydła w płynie
Wymiary:

- wysokość 235 mm,

- szerokość 140 mm,

- głębokość 107 mm


.

844397

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały
Pojemność ( ml )
1100
System działania
automatyczny ( zasilany bateryjnie 4 x AA )
Uzupełnianie
z bańki 5 L lub opakowań uzupełniających
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
23,5 x 14 x 10,7

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik automatyczny do...

274,29 zł

Produkty powiązane