Środki do mycia samochodu, profesjonalne preparaty - Pureco

Środki do czyszczenia auta

Środki do czyszczenia auta, które znajdują się w ofercie PURECO to bardzo profesjonalne preparaty, które gwarantują spektakularne efekty. W zależności od tego, w jaki sposób chcemy wykonać czyszczenie naszego auta, możemy dobrać do tego odpowiednie środki. Wszytko opiera się na wyborze technologii, która zostanie zastosowana do czyszczenia. Możemy umyć samochód bezdotykowo, mechanicznie lub ręcznie. Oprócz samego procesu czyszczenia istotna jest również późniejsza pielęgnacja. Właśnie dlatego w naszej ofercie posiadamy także kosmetyki samochodowe. Dbamy o wydajność i wysoka jakość naszych produktów, dlatego posiadamy głównie koncentraty o stężeniu 3%, które wystarczają na długi czas, a ich skuteczność nie zmienia się z czasem. Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy także detergenty, które doskonale radzą sobie z uporczywymi zabrudzeniami.

Aktywne filtry

Septa Truck T3 profesjonalny...

Septa Truck T3 to wysokowydajny profesjonalny dwufazowy preparat alkaliczny przeznaczony do mycia mocno zabrudzonych karoserii samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Skutecznie czyści także plandeki, silniki, cysterny, wózki widłowe, maszyny budowlane i rolnicze. Przeznaczony do mycia...

Cena 23,37 zł
wybierz wariant
 • 10 l 195,57 zł
 • 20 l 380,07 zł
 • 1 l 23,37 zł

Septa Finish B2 profesjonalny...

Septa Finish B2 to profesjonalny preparat wspomagający suszenie samochodu. Stosowany w myjniach automatycznych. Zawiera substancje powodujące rozerwanie powłoki wodnej, co zapewnia szybkie i dokładne osuszanie. Doskonałe efekty nawet przy stosowaniu minimalnych dawek.

Cena 21,53 zł
wybierz wariant
 • 10 l 191,88 zł
 • 1 l 21,53 zł

Septa Cockpit Mat D3 do...

Septa Cockpit D3 to profesjonalny środek zabezpieczający elementy z tworzyw sztucznych znajdujących się wewnątrz auta. Preparat pozostawia naturalny matowy efekt. Nie pozostawia tłustych śladów. Doskonale czyści i usuwa zabrudzenia. Wysokowydajny, pozostawia ładny zapach.

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 10 l 170,97 zł
 • 1 l 19,68 zł

Septa Autoactiv B1 profesjonalny...

Septa Auto Activ B1 to profesjonalny alkaliczny środek do mycia pianą aktywną w automatycznych myjniach samochodowych. Idealny do skutecznego doczyszczania karoserii samochodu, silnika oraz felg. 

Cena 18,45 zł
wybierz wariant
 • 10 l 153,75 zł
 • 1 l 18,45 zł

Septa Alu Max D8 kwaśny płyn do...

Septa Alu Max D8 to profesjonalny i skuteczny kwaśny środek do doczyszczania takich elementów, jak felgi aluminiowe, stopy metali lekkich oraz stal nierdzewna.

Cena 20,91 zł
wybierz wariant
 • 10 l 189,42 zł
 • 20 l 366,54 zł
 • 1 l 20,91 zł

Septa Truck Special T4...

Septa Truck Special T4 to profesjonalny środek do bezdotykowego doczyszczania karoserii samochodu, silnika oraz felg. Idealny do stosowania w myjkach ciśnieniowych profesjonalnych oraz domowych. Dwufazowa formuła z dodatkiem ługu sodowego. Skuteczny preparat o najwyższej jakości.

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 1 l 19,68 zł
 • 10 l 146,37 zł
 • 20 l 280,44 zł

Septa Shampoo R1 profesjonalny...

Septa Shampoo R1 to profesjonalny preparat o najwyższej jakości, przeznaczony do ręcznego czyszczenia karoserii samochodu. Idealny do profesjonalnego oraz domowego użytku.

Cena 14,76 zł
wybierz wariant
 • 1 l 14,76 zł
 • 10 l 121,77 zł
 • 20 l 230,01 zł

Septa Speed Green T1...

Septa Speed Green T1 to profesjonalny środek do bezdotykowego czyszczenia karoserii samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także plandek, silników, cystern, wózków widłowych oraz maszyn budowlanych i rolniczych. Idealny do stosowania w myjkach ciśnieniowych profesjonalnych i domowych....

Cena 22,14 zł
wybierz wariant
 • 10 l 152,52 zł
 • 20 l 305,04 zł
 • 1 l 22,14 zł

Septa Top T2 20L profesjonalny...

Profesjonalny, alkaliczny preparat o szerokim spektrum stosowania. Idealny do mycia aut osobowych oraz ciężarowych, a także plandek, silników itp. Używany w technologii ręcznej i bezdotykowej w myjkach wysokociśnieniowych (np. Kärcher, Nilfisk, Annovi Reverberi).

Cena 19,68 zł
wybierz wariant
 • 1 l 19,68 zł
 • 10 l 152,52 zł
 • 20 l 266,91 zł

Septa Alucleaner D9...

Septa Alucleaner D9 to profesjonalny płyn do mycia felg, silników oraz elementów z aluminium czy innych metali. Skutecznie usuwa uporczywy brud drogowy oraz osady z klocków hamulcowych. Myje także zaolejone elementy silników. Produkt gotowy do użycia.

Cena 29,52 zł
wybierz wariant
 • 10 l 270,60 zł
 • 1 l 29,52 zł

Septa Wax B3 profesjonalny wosk...

Septa Wax B3 to profesjonalny preparat zabezpieczający i nabłyszczający karoserię samochodu. Oparty o woski syntetyczne. Samoschnący, nabłyszczający, wysokoskoncentrowany. Nadaje połysk i chroni lakier przed działaniem czynników atmosferycznych. Przyspiesza proces suszenia. Łatwo ulega...

Cena 29,52 zł
wybierz wariant
 • 10 l 277,98 zł
 • 1 l 29,52 zł

Septa Wax D7 0,75L wosk do...

Septa Wax D7 to profesjonalny preparat w spryskiwaczu, stworzony na bazie wosków syntetycznych. Zabezpiecza, nabłyszcza i nie pozostawia tłustych śladów. Pojemność: 0,75 l

Cena 33,21 zł

Septa Cockpit Połysk D1 płyn do...

Septa Cockpit Połysk D1 to profesjonalny preparat do pielęgnacji i konserwacji elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz auta. Nadaje trwały połysk bez konieczności polerowania. Na powierzchni pozostawia warstwę ochronną. Zapobiega niszczeniu czyszczonych elementów. Posiada ładny zapach.

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 307,50 zł
 • 1 l 35,67 zł

Septa Gummax D5 środek do...

Septa Gummax D5 to profesjonalny preparat do konserwacji elementów gumowych, a szczególnie opon samochodowych. Stworzony na bazie substancji nabłyszczających, dzięki czemu poprawia wygląd czyszczonych powierzchni.

Cena 35,67 zł
wybierz wariant
 • 10 l 319,80 zł
 • 1 l 35,67 zł

Septa Płyn Letni D12...

Septa Płyn Letni D12 to profesjonalny letni płyn do spryskiwaczy samochodu. Preparat o najwyższej jakości, bezsmugowy, skuteczny i o przyjemnym zapachu. Dostępna pojemność: 5 litrów.

Cena 35,67 zł

Septa Płyn Zimowy D13...

Septa Płyn Zimowy D13 to zapachowy płyn do spryskiwaczy samochodowych w okresie zimowym. Wykazuje odporność na działanie niskich temperatur (nawet do -22°C). Skutecznie czyści szyby i reflektory samochodowe. Usuwa lód, sól, brud oraz osady drogowe. Zabezpiecza układ spryskiwaczy przed...

Cena 61,50 zł

Septa Moskito D11 do usuwania...

Septa Moskito D11 to profesjonalny środek do usuwania komarów, muszek i innych owadów z szyb samochodowych. Skuteczny i szybko działający preparat, który nie zostawia tłustych śladów.

Cena 86,10 zł
wybierz wariant
 • 5 l 86,10 zł
 • 10 l 186,96 zł

Czym wyróżniają się najlepsze środki do czyszczenia auta od PURECO?

Wybór odpowiedniego preparatu do mycia samochodu to trudna decyzja zarówno dla klientów detalicznych, jak i tych, którzy prowadza przedsiębiorstwa, takie jak np. myjnie samochodowe. Aby skutecznie zadbać o wygląd oraz komfort prowadzenia naszego pojazdu, powinniśmy stosować chemię samochodową najwyższej jakości, która da nam poczucie czystości i świeżości.

Idealne kosmetyki do pielęgnacji samochodu powinny spełniać wszystkie oczekiwania i odpowiadać na potrzeby klientów posiadających te środki lokomocji. To oni wiedzą najlepiej jakich produktów brakuje na rynku, oraz czego nie posiadają te, które już na nim są. Jest to doskonała okazja dla producentów, aby udoskonalili swoje receptury i zadbali o najwyższą jakość produktu oraz zadowolenie i zaufanie klienta. W zależności od tego, w jaki sposób będziemy dbać o nasze auto, możemy wyróżnić środki czystości do auta, które będą służyły do mycia ręcznego, bezdotykowego, automatycznego oraz pielęgnacji, którą wykonuje się już po czyszczeniu.

Najlepsze środki domycia pojazdów od PURECO

Najważniejsze cechy idealnego produktu do mycia auta to wydajność, skuteczność oraz efektywność. Muszą one być również wygodne w obsłudze. Producenci najczęściej zamykają je w butelkach w płynnej postaci spryskiwacza. Wiele z nich jest również dostępnych jako koncentraty, które mają zdecydowanie silniejsze działanie i wykazują lepsza wydajność. W naszej ofercie znajdują się tylko najwyższej jakości profesjonalne preparaty do mycia samochodu, które z czystym sercem możemy polecić naszym klientom, jako solidarni użytkownicy i dystrybutorzy.

Jakie preparaty do mycia auta będą najlepsze na myjni i podczas ręcznego czyszczenia?

W zależności od potrzeb klienta, oferowane przez nas środki mają różną efektywność i zastosowanie. Musimy również doprecyzować, z jakiej technologii będziemy korzystać, myjąc auto. Innych preparatów użyjemy do czyszczenia ręcznego, innych do bezdotykowego, a jeszcze innych w przypadku zautomatyzowanej myjni. Dzięki intuicyjności naszej strony oraz fachowej pomocy doświadczonych konsultantów, z pewnością znajdziesz najlepszy środek dla siebie i swoich potrzeb. Jedyne co możemy w 1005 zagwarantować, to bezdyskusyjna skuteczność, oferowanych przez nas najwyższej jakości produktów. W ofercie PURECO dostępne są zarówno środki do stosowania zewnętrznego, jak i wewnętrznego.

Dlaczego warto stosować oferowane przez nas środki do czyszczenia samochodu?

Jedną z największych zalet oferowanych przez nas produktów do mycia auta jest to, że można ich użyć zarówno podczas domowego czyszczenia, jak i korzystania z usług profesjonalnej myjni automatycznej. Cena jest atrakcyjna, ponieważ jest adekwatna do jakości, jaką prezentują preparaty. Największymi atutami naszej oferty jest jednak to, że produkty się sprawdzają i mają wysoką skuteczność działania. Dodatkowo charakteryzują się dobrą wydajnością i wystarczają na długi czas. Nasze preparaty są też doskonałym wykończeniem dla całego procesu czyszczenia, ponieważ pięknie podkreślają atuty karoserii czy lśnienie czystych szyb okiennych.

Jak profesjonalnie wyczyścić swoje auto?

Nasze preparaty do mycia samochodu przeznaczone są zarówno dla profesjonalistów w branży myjni samochodowych, jak i amatorów, którzy w zaciszu własnego garażu chcą skonfrontować się z pojazdem. Konieczne jest do tego jednak posiadanie profesjonalnych, niezawodnych preparatów, które pozwolą uzyskać jak najlepsze efekty. Jeśli jesteś osoba, którą cechuje dbałość o czystość i estetyczny wygląd swojego auta, koniecznie zajrzyj do naszej oferty i wybierz odpowiedni kosmetyk samochodowy.