Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899602

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899602

102,09 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność jedna duża rolka.

899602
Otrzymasz 3,06 zł cashback przy zakupie tego produktu. Cashback można wykorzystać do opłacenia kolejnych zamówień, zamienić na kod kuponu lub wypłacić na konto bankowe.
Blisko

Wyposażenie toalety i łazienki to wbrew pozorom nie tylko urządzenia sanitarne. Przy zakupie akcesoriów, stanowiących obowiązkowy element wyposażenia sanitariatów warto zadbać także o odpowiednie dozowniki na mydło, płyn, a także papier toaletowy i ręczniki. Dobrze jest przy tym zwrócić uwagę na cechy, wyróżniające poszczególne produkty. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się duży manualny dozownik do papieru toaletowego.

Dozownik do papieru toaletowego na dużą rolkę – zastosowanie

Oferowany przez nas dozownik do papieru toaletowego jumbo Cleanline 899602 to produkt firmy JVD, wyprodukowany w całości ze sztucznego tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy. Ten dozownik na papier dostępne jest w kolorze białym, ze stylowymi, szarymi wstawkami, choć w naszej ofercie znaleźć można także bliźniaczy model w kolorze szary metalik. Tym, co charakteryzuje to urządzenie, jest umieszczony na korpusie wbudowany wizjer pojemności, dzięki któremu możliwe jest wygodne i szybkie kontrolowanie na bieżąco, czy trzeba uzupełnić papier. Wewnątrz dozownika do papieru toaletowego na dużą rolkę wchodzi jedna duża rolka papieru toaletowego (jumbo) o maksymalnej średnicy 20 cm. Średnica uchwytu na rolkę wynosi natomiast Ø 45 mm.

Duży dozownik na papier toaletowy, podobnie jak inne dozowniki z serii Cleanline, przede wszystkim znajduje zastosowanie w tych miejscach, w których do łazienki lub toalety ma dostęp duża liczba osób. Nietrudno zatem spotkać takie dozowniki w toaletach galerii handlowych, dworców autobusowych i kolejowych, a także szpitali, przychodni czy też kin i teatrów. Co więcej, także w budynkach biurowych, administracyjnych czy urzędowych dozownik doskonale sprawdzi się w toalecie, nie tylko komponując się swoim uniwersalnym wyglądem z pozostałym wyposażeniem sanitariatu, ale także zapewniając komfort i higienę użytkownikom danego pomieszczenia.

Duży dozownik papieru toaletowego – specyfikacja produktu

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline oznaczony numerem 899602, podobnie jak inne dozowniki tego producenta, zamykany jest na klucz. Dzięki temu nie ma obaw o higieniczność znajdującego się wewnątrz papieru, ponieważ osoby postronne nie mają dostępu do całej rolki, a jedynie do dozowanego listka. Urządzenie to zgodne jest ponadto ze standardem HACCP, a jego wymiary to 27,5 cm wysokości, 24,5 cm szerokości oraz 12,0 cm głębokości.

Uniwersalny kształt i rozmiar dozownika sprawiają, że nie ma trudności ze znalezieniem dla niego rolek papieru toaletowego jumbo. Co więcej, biało-szare barwy doskonale komponują się z wystrojem większości sanitariatów - albo współgrając z kolorystyką pomieszczenia, albo świetnie kontrastując. W obu przypadkach użytkownik nie ma problemu ze znalezieniem dozownika, a skorzystanie z niego jest banalnie proste, a zarazem higieniczne i komfortowe. Podobnie jak inne produkty firmy JVD, dozownik Cleanline 899602 posiada roczną gwarancję producenta.


duży dozownik do papieru toaletowego jumbo


- pojemność: jedna duża rolka papieru toaletowego ( max 20 cm średnicy ),

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki
- średnica uchwytu na rolkę - Ø 45 mm
- dostępny również w kolorze szary metalik

wymiary dozownika do papieru toaletowego typu jumbo
Wymiary:

- wysokość 275 mm,

- szerokość 245 mm,

- głębokość 140 mm


pureco.pl

899602

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
manualny
Uzupełnianie
jedna duża rolka Jumbo max 20 cm Ĺ›rednicy; Ĺ›rednica 4,5 cm
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
27,5 x 24,5 x 12

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do papieru...

102,09 zł

Produkty powiązane