Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899602

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline duża rolka 899602

102,09 zł
Brutto

logo jvd producent dozowników do mydła i papieru

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline - biały, manualny, pojemność jedna duża rolka.

Wyposażenie toalety i łazienki to wbrew pozorom nie tylko urządzenia sanitarne. Przy zakupie akcesoriów, stanowiących obowiązkowy element wyposażenia sanitariatów warto zadbać także o odpowiednie dozowniki na mydło, płyn, a także papier toaletowy i ręczniki. Dobrze jest przy tym zwrócić uwagę na cechy, wyróżniające poszczególne produkty. Przyjrzyjmy się bliżej, czym charakteryzuje się duży manualny dozownik do papieru toaletowego.

Dozownik do papieru toaletowego na dużą rolkę – zastosowanie

Oferowany przez nas dozownik do papieru toaletowego jumbo Cleanline 899602 to produkt firmy JVD, wyprodukowany w całości ze sztucznego tworzywa ABS, jakim jest kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy. Ten dozownik na papier dostępne jest w kolorze białym, ze stylowymi, szarymi wstawkami, choć w naszej ofercie znaleźć można także bliźniaczy model w kolorze szary metalik. Tym, co charakteryzuje to urządzenie, jest umieszczony na korpusie wbudowany wizjer pojemności, dzięki któremu możliwe jest wygodne i szybkie kontrolowanie na bieżąco, czy trzeba uzupełnić papier. Wewnątrz dozownika do papieru toaletowego na dużą rolkę wchodzi jedna duża rolka papieru toaletowego (jumbo) o maksymalnej średnicy 20 cm. Średnica uchwytu na rolkę wynosi natomiast Ø 45 mm.

Duży dozownik na papier toaletowy, podobnie jak inne dozowniki z serii Cleanline, przede wszystkim znajduje zastosowanie w tych miejscach, w których do łazienki lub toalety ma dostęp duża liczba osób. Nietrudno zatem spotkać takie dozowniki w toaletach galerii handlowych, dworców autobusowych i kolejowych, a także szpitali, przychodni czy też kin i teatrów. Co więcej, także w budynkach biurowych, administracyjnych czy urzędowych dozownik doskonale sprawdzi się w toalecie, nie tylko komponując się swoim uniwersalnym wyglądem z pozostałym wyposażeniem sanitariatu, ale także zapewniając komfort i higienę użytkownikom danego pomieszczenia.

Duży dozownik papieru toaletowego – specyfikacja produktu

Dozownik do papieru toaletowego jumbo JVD Cleanline oznaczony numerem 899602, podobnie jak inne dozowniki tego producenta, zamykany jest na klucz. Dzięki temu nie ma obaw o higieniczność znajdującego się wewnątrz papieru, ponieważ osoby postronne nie mają dostępu do całej rolki, a jedynie do dozowanego listka. Urządzenie to zgodne jest ponadto ze standardem HACCP, a jego wymiary to 27,5 cm wysokości, 24,5 cm szerokości oraz 12,0 cm głębokości.

Uniwersalny kształt i rozmiar dozownika sprawiają, że nie ma trudności ze znalezieniem dla niego rolek papieru toaletowego jumbo. Co więcej, biało-szare barwy doskonale komponują się z wystrojem większości sanitariatów - albo współgrając z kolorystyką pomieszczenia, albo świetnie kontrastując. W obu przypadkach użytkownik nie ma problemu ze znalezieniem dozownika, a skorzystanie z niego jest banalnie proste, a zarazem higieniczne i komfortowe. Podobnie jak inne produkty firmy JVD, dozownik Cleanline 899602 posiada roczną gwarancję producenta.


duży dozownik do papieru toaletowego jumbo


- pojemność: jedna duża rolka papieru toaletowego ( max 20 cm średnicy ),

- wizjer pojemności,
- zamykany na klucz,
- zgodny z linią Cleanline,
- HACCP standard przemysłu spożywczego,
- gwarancja 1 rok
- łatwa wymiana rolki
- średnica uchwytu na rolkę - Ø 45 mm
- dostępny również w kolorze szary metalik

wymiary dozownika do papieru toaletowego typu jumbo
Wymiary:

- wysokość 275 mm,

- szerokość 245 mm,

- głębokość 140 mm


pureco.pl

899602

Opis

Materiał
tworzywo ABS ( kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy )
Kolor
biały z szarymi wstawkami
System działania
manualny
Uzupełnianie
jedna duża rolka Jumbo max 20 cm Ĺ›rednicy; Ĺ›rednica 4,5 cm
Wymiary ( wysokość /szerokość /głębokość) ( cm )
27,5 x 24,5 x 12

Specyficzne kody

Nowy

Dozownik do papieru...

102,09 zł

Produkty powiązane