Myjki ciśnieniowe gorącowodne

Myjki ciśnieniowe gorącowodne

Profesjonalne i przemysłowe myjki ciśnieniowe to niezawodne urządzenia, pozwalające wyczyścić niemal każdą powierzchnię szybko, skutecznie oraz bezdotykowo. W ofercie sklepu PURECO znajdziesz szeroki wybór myjek ciśnieniowych na gorącą wodę oraz dedykowanych im akcesoriów, dzięki którym zyskasz sprzęt czyszczący najwyższej jakości zarówno na użytek prywatny, jak i profesjonalny. Oferujemy myjki nagrzewające wodę w zakresie od 30 do nawet 140 stopni Celsjusza dla najlepszych efektów czyszczenia i wysokiej wydajności.

Aktywne filtry

ARGON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

Cena 15 744,00 zł
wybierz wariant
  • 130 bar 15 744,00 zł
  • 170 bar 18 154,80 zł

GALAX H4 profesjonalna myjka wysokociśnieniowa

Cena 21 525,00 zł
wybierz wariant
  • 180 bar 21 525,00 zł
  • 200 bar 25 707,00 zł

SYNCRON H4 - przemysłowa myjka ciśnieniowa

Cena 29 495,40 zł
wybierz wariant
  • 200 bar 29 495,40 zł
  • 250 bar 29 495,40 zł

Zalety i najważniejsze parametry myjki ciśnieniowej gorącowodnej

Myjki wysokociśnieniowe to urządzenia dzielące się na zimnowodne oraz gorącowodne. Każdy z tych rodzajów ma swoje zalety i uniwersalne zastosowania, z którymi doskonale sobie radzi. Jeśli chodzi o myjki ciśnieniowe na gorącą wodę, zapewniają one maksymalną efektywność czyszczenia różnych powierzchni oraz wysoki komfort pracy. Szczególnie zalecane są one w przypadku usuwania uporczywych zabrudzeń w takich gałęziach przemysłu jak rolnictwo, motoryzacja, budownictwo czy zakłady przemysłowe różnego rodzaju. Dzięki temu, że gorąca woda najczęściej wykazuje lepsze właściwości czyszczące niż zimna, poradzi sobie nawet ze starymi, zaschniętymi czy tłustymi zabrudzeniami. Przy wybieraniu myjki ciśnieniowej gorącowodnej warto dodatkowo zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • moc pompy — mierzona w obrotach na minutę (RPM) to kluczowy czynnik decydujący o żywotności całego urządzenia oraz jego wydajności;
  • regulacja temperatury wody — pozwala precyzyjnie ustalić zakres temperatury wody pod ciśnieniem i dopasować go do aktualnego zapotrzebowania;
  • ciśnienie robocze — im wyższe ciśnienie, tym lepsze efekty czyszczące może zapewnić myjka (warto jednak pamiętać, że na przykład przy czyszczeniu kostki brukowej zbyt wysokie ciśnienie wody nie jest pożądane).

Profesjonalne myjki ciśnieniowe — gorąca woda do wielu zastosowań

Myjki ciśnieniowe z gorącą wodą dostępne w ofercie sklepu PURECO to urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i do czyszczenia powierzchni przemysłowych w użytku profesjonalnym. Wszystkie nasze myjki charakteryzuje wysoka jakość oraz łatwość obsługi. Są także lekkie i kompaktowe, dzięki czemu możesz zabrać je ze sobą w drogę i wyczyścić powierzchnie czy przedmioty w różnych miejscach. Do czyszczenia przy użyciu myjki możesz używać wyłącznie gorącej wody lub wody z dodatkiem profesjonalnej chemii czyszczącej. Oprócz tego, do każdej myjki ciśnieniowej gorącowodnej dostępnej w naszym sklepie możesz dobrać indywidualnie akcesoria do rozbudowy. Lanca do pianowania, z zagiętą końcówką do mycia podwozia, lanca parowa czy końcówka do piaskowania to zaledwie niektóre dodatki, które sprawią, że Twoja nowa myjka stanie się urządzeniem prawdziwie multifunkcyjnym. Dobry stosunek jakości do ceny sprawia, że w naszej ofercie każdy wybierze model myjki idealnie odpowiadający konkretnym potrzebom.